Kaptanlık ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık !

Cevap: Kaptanlık !

Milli takım kaptanı Emre Belözoğlu arkadaşlar.. Sabri neden kaptan olmasın? Kimse sallamaz, o ayrı. Bu durum can sıkıcı maalesef.. Kaptanlık meselesini ben çok önemsemiyorum. Ama futbolcular arasında küçük de olsa sorun çıkarabilir. Bence 1. kaptan Ujfalusi, 2. kaptan Selçuk, 3. kaptan Sabri olmalı..un çıkarabilir. Bence 1. kaptan Ujfalusi, 2. kaptan Selçuk, 3. kaptan Sabri olmalı..

Yazılanları hayret ve üzüntü içerisinde okudum.. Herkes isim (oyuncu) odaklı yorumlar yapmış.. Galatasaray'ın kuralları kimsenin umurunda değil maalesef.. Anlaşılan o ki son 3 sene çok şeyler götürmüş bizden.. Fatih Hoca'nın işi gerçekten çok zor; çünkü değişmesi ve özüne dönmesi gereken sadece futbol takımı değil galiba..

Sadece bilgi olsun diye söylüyorum, Aykut Erçetin, Aydın Yılmaz ve Servet Çetin' den daha kıdemli. Benim de kaptan adaylarım Ayhan-Sabri-Servet-Baros.

Selçuk İnan olmalı.Yok kıdem sırasına göre olacaksa Ayhan'ın kaptanlığı kaçınılmaz ama Ayhan'da 11 oynamayacağına göre Sabri 1.kaptandır.

Sabri en eski olması lazım yanlışım olabilir.. Fakat bence ağırlığı olan birisi olmalıdır gerçi genelde Galatasaray da bir kaptan bir lider vardır arkadaşımız da bahsetmiş Bülent'den o kaptanken Lider Hagi'ydi. Şimdi kaptan Sabri olacaktır tahminimce lider ise Selçuk. Hangisine kaptan olur kalbinizde seçin :)

Bir Bülent Korkmaz arıyorsak,ne kadar bakarsak bakalım bulamayız bu klüpten.Eldekilerle idare etcez.

1-Ayhan

2-Sabri

3-Servet

Sabri en eski olması lazım yanlışım olabilir.. Fakat bence ağırlığı olan birisi olmalıdır gerçi genelde Galatasaray da bir kaptan bir lider vardır arkadaşımız da bahsetmiş Bülent'den o kaptanken Lider Hagi'ydi. Şimdi kaptan Sabri olacaktır tahminimce lider ise Selçuk. Hangisine kaptan olur kalbinizde seçin :)

Yanlış hatırlamıyorsam Ayhan Luce zamanında geldi 2002 olması lazım.Sabri Fatih Hoca nın 2. dönemi ile birlikte alt yapıdan çıktı 2003.

Fikrim kaptan Ayhan olur 2.Kaptan Sabri ama seninde dediğin gibi gizli kaptanımız saha içi lider Selçuk olur :)

Yanlış hatırlamıyorsam Ayhan Luce zamanında geşdi 2002 olması lazım.Sabri Fatih Hoca nın 2. dönemi ile brlikte alt yapıdan çıktı 2003.

Fikrim kaptan Ayhan olur 2.Kaptan Sabri ama seninde dediğin gibi gizli kaptanımız saha içi lider Selçuk olur :)

A takım değil Sabri alt yapıdan geldiği için dedim :)

bizim sorunumuz futbolcuları hep birbiriyle karşılaştırmak. herkes ister takımda bi hakan şükür bülent korkmaz olsun ama yok.

hem takımı motive edecek bi hasan şaş fatih terim var zaten.

ben kaptanlık konusunun eski önemini yitirdiğini düşünüyorum.

Ayhan görev aldıgı bunca sene boyunca Galatasaray'a ne kötülük yaptı?

Kabiliyeti yettiğince futbol oynamak dışında?

Bir arkadaşım cıkıp şu şu diyebilirmi. Bende tüü kaka diyeyim.

Ben birşey hatırlamıyorum savaşması ve küfür yediğinde bile armayı öpmesi dışında.

Ayhan görev aldıgı bunca sene boyunca Galatasaray'a ne kötülük yaptı?

Kabiliyeti yettiğince futbol oynamak dışında?

Bir arkadaşım cıkıp şu şu diyebilirmi. Bende tüü kaka diyeyim.

Ben birşey hatırlamıyorum savaşması ve küfür yediğinde bile armayı öpmesi dışında.

katılıyorum. ama şu bi gerçekki taraftar her dönem birine gıcık olmuştur.

örnek: hasan şaş,bi dönem sabri ,arda,son zamanlarda ayhan...

katılıyorum. ama şu bi gerçekki taraftar her dönem birine gıcık olmuştur.

örnek: hasan şaş,bi dönem sabri ,arda,son zamanlarda ayhan...

Haklısın renkdaş.

Herdönem birilerine gıcık oluyoruz ama sonra pişman oluyoruz.

Hasan şaş adamın kafasına telefon attık. O yaşında top oynamaya calısmasına ragmen küfür ettik.

Yahu bu adam avrupaya bile gitmemiş. Herhalde yaşlanacak. Yaşlanma diye birşey olmasaydı Rivaldo o liglere kadar düşermiydi.

Ayhan kötü oynuyor katılıyorum. E ayhanı göndermiyor yönetim. Adam ne yapsın. Ayhan 11'desin diyince. Hocam ben kötü oynuyorum mu desin.

Ben bu kadar senedir Ayhan'ın ne maç sattıgını gördüm, ne antreman, hemde hakim takıma..

Sabri olsun diyordum. Ama imparator Ayhan diyorsa destek o lu na cak. Ders çıkarılmalı artık bazı şeylerden.

Üst Alt