Kara propaganda ve uyanan taraftar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kara propaganda ve uyanan taraftar

Cevap: Kara propaganda ve uyanan taraftar

Kardeş orda 40000 insan var, elbetteki çıkıp birileri protesto eder, bunu engelleyemezsin. Protesto her zaman her yerde olabiliyor işte. Daha önce de oldu ama daha önce Galatasaray bu kadar aşağılanmadı. Zaten orayı miting yerine dönüştüren taraftar değil, videolarla, konuşmalarla bunu yapanlar.

Miting videoları bile göstermişler hey maşallah. Yine de başlarda hafif bir ıslık ve sevenleri tarafından alkış vardı. Toki Başkanı içine etti olayın. Adnan Polat da çıkmak zorunda kaldı Galatasaray başkanı olduğunu unutup. Tabi o da para kazanmalı, iş adamı sonuçta.

başbakanın mitinglerinden derlenen toki videosu da cuk oturdu o zaman

bu mantikla gidersek

turk telekom yazilarinada iseyelim renkdas

parayi vermis reklamini yapiyor diye dusunursek ne olacak?

kimse vergimle oluyor falan demesin

bunu diyenlerin kaci vermesi gereken vergiyi veriyormus anlatsin bana

yada bu stad olmasaymis daha az mi vergi verecekmis?

dar goruslu ulkemizin dar goruslu semptomlari kusura bakmayin

pegasus ismini sevmiyorum ben benzin istasyonu gibi ama tribunde reklami var cunku bir tur katki yapmis

toki denen kurulusta iki yere video koymus diyelim(ben gormedim ama dogrudur)

bumudur tepki yani

akilli adam sunu yapar

basbakanin ne kadar katkisi oldugunu bilmeyen soylemeyen yok

onu isliklama iste akilli ol

toki baskani suc isledi resmen degilmi? yik kafasina saldir indir mikrofondan

o zaman derimki

vay be ulkem gelismis

derdi spora siyaset karistirmak degil aksine derdi GS in hakkini koruyup dumbelegin tekine dersini vermis

Miting videoları göstermişler ise hakikaten ayıp etmişler. Sonuçta orada birçok görüşte insanlar var. Bunları ayıkmaları lazımdı.

bu mantikla gidersek

turk telekom yazilarinada iseyelim renkdas

parayi vermis reklamini yapiyor diye dusunursek ne olacak?

kimse vergimle oluyor falan demesin

bunu diyenlerin kaci vermesi gereken vergiyi veriyormus anlatsin bana

yada bu stad olmasaymis daha az mi vergi verecekmis?

dar goruslu ulkemizin dar goruslu semptomlari kusura bakmayin

pegasus ismini sevmiyorum ben benzin istasyonu gibi ama tribunde reklami var cunku bir tur katki yapmis

toki denen kurulusta iki yere video koymus diyelim(ben gormedim ama dogrudur)

bumudur tepki yani

akilli adam sunu yapar

basbakanin ne kadar katkisi oldugunu bilmeyen soylemeyen yok

onu isliklama iste akilli ol

toki baskani suc isledi resmen degilmi? yik kafasina saldir indir mikrofondan

o zaman derimki

vay be ulkem gelismis

derdi spora siyaset karistirmak degil aksine derdi GS in hakkini koruyup dumbelegin tekine dersini vermis

abi ne diyon?

ülkem gelişmişse başbakan ıslıklanacak bu kadar basit. polisten dayak yemeyecek ıslıkladı diye. bunun harici boş laf.

Ben açılışın %90 ını falan izledim miting videosu falan görmedim,göstermiş olabilirler ama ben görmedim.

Miting videolardı vardı, evet.Mitingde Başbakan stadı anlatıyordu, 10 saniye bile sürmedi.Abartılacak birşey yok.

abi ne diyon?

ülkem gelişmişse başbakan ıslıklanacak bu kadar basit. polisten dayak yemeyecek ıslıkladı diye. bunun harici boş laf.

dayak mayak olaylari bize ozgu

bu basbakanla alakasi yok, deniz baykali yuhlasan basbakan olsa gene dayak yersin

bu isi o tarafa cekmeyin alakasi yok

tabiiki herkesin her turlu seyi yapma hakki var

bir seyi yapma hakkinin olmasi o yapilan seyin en zekie sey oldugunu gostermez

ama cok sey istedimi biliyorum

benim dedigimi yapmayi dusunecek taraftar toplulugumuz olsa zaten basbakan RTE olmaz Tokinin basinda o dumbelek olmaz, GS in basindada Adnan Polat olmazdi

Ben açılışın %90 ını falan izledim miting videosu falan görmedim,göstermiş olabilirler ama ben görmedim.

Ben baştan sona kadar izledim, hiç ama hiç rastlamadım. Eğer Toki adına böyle bir video paylaşıldıysa suçu RTE'ye yıkılması ikinci bir yanlış olur ama insan psikolojisi işte, yapma da diyemezsin.

bu basbakanla alakasi yok, deniz baykali yuhlasan basbakan olsa gene dayak yersin

benim dedigimi yapmayi dusunecek taraftar toplulugumuz olsa zaten basbakan RTE olmaz Tokinin basinda o dumbelek olmaz, GS in basindada Adnan Polat olmazdi

başbakanı ıslıklamayınca ne olacaktı söylesene bir hele

Başbakanın konuşmalarını duydum evet ama hepsi stad ile ilgiliydi,miting lerindeki akp ye oy verin,kılıçdaroğlu şöyle böyle laflarını koymadılar heralde :eek: Tabi bazı taraftarların adamın ne dediğini bile dinlemeden, başbakanın ses tonunu duyar duymaz beynindeki ıslık çal fonksiyonu devreye girdiği için anlamamları normal.

O videoları falanda bu yalaka toki başkanı hazırlamıştır büyük ihtimalle.

Senin yaklaşımın çok çıkarcı abi.

yahu stadin adinin tt arena olmasindan farki ne bunun hayri allahini seviyosan soyle

ne farkı mı var??? ben maç izlemeye gitmişim, adamın mitinglerini izlemek gibi bir yükümlülüğüm yok. telefon reklamı yapmakla siyasi propaganda arasında fark var mı diyecek türden bir maldonado olmadığını biliyorum reis yapma etme

Başbakanın konuşmalarını duydum evet ama hepsi stad ile ilgiliydi,miting lerindeki akp ye oy verin,kılıçdaroğlu şöyle böyle laflarını koymadılar heralde :eek: Tabi bazı taraftarların adamın ne dediğini bile dinlemeden, başbakanın ses tonunu duyar duymaz beynindeki ıslık çal fonksiyonu devreye girdiği için anlamamları normal.

Yuhalamak için bir bahane işte.

Üst Alt