Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Cevap: Son dakika : PFDK para cezası verdi, Fenerbahçe maçı seyircili oynanacak !

bi iletişim sorunu olmuş beyler ben adamı attınz demek istemiyorum. Ceza almak için illa adamı fırlatmanızmı gerek diyorum. Keşke biraz daha anlamaya çalışsaydınz dedklerimi. Ortamı germek gibi bir niyetim yok. Sadece o görüntülerde gördüklerimi yazıyorum. Bu szi niye gersinki :)

Görüntülerin başını seyrettiysen adam bildiğin sarhoş ve brandanın oraya oturmuş sağa sola sövüyor . Onu tartaklayan adam da tutmaya çalışıyor adamı ama niyeti belli adamın atıyor kendini, ortamı germek için geldiği belli. Bu tür provakatörlere karşı her takımın sahası kapatılırsa hiç bir maç oynanmaz Lig'te sana söyleyeyim.

Cevap: Son dakika : PFDK para cezası verdi, Fenerbahçe maçı seyircili oynanacak !

aşağı attı demek istesem direk yazardım raht ol. Ben boş yorum yazmıyorm sen boş okuyosn bence :) Görüntüler var zaten böyle bi iddia çok rat çürütülür;) Dediğin gibi adam dayakdan kaçmaya çalışırken düştü. Taraftarda hiç suç yok şimdi dime nede olsa kendi düştü adam...

kendi atladı aşşağa kaçtığı falan yok.nerenle izliyorsun video yu?

İlk başta Messenger'da yazar gibi yazma . Türkçe kullanmayı dene. Sonra gel güzel güzel yorumunu yap kimse senden alıntı yaparak cevap verme gereği duymasın ;)

Türkçe yazım konusunda uyarıyorum. Diğer konuyu uyarmama gerek yok.

kim nasıl uslup kullanırs ona göre cevap yazıyorum bende. Sen demek istediğimi tam anlamadn ne kadr boş yorum yapıyosun fln yaz sonrada bana gelp bunları söyle... Sizi kızdrmak için yorum yapmam, ama siz kızmayn diyede bazı yerlerde susmam

Şu mesajlarında bazı harfleri yutmasan....

kendi fikrlerini gidip kuş kafesinde paylaşmayı denesene o zaman

Aynen doğru düzgün yaz mesajlarını. Sen de mi sarhoşsun yoksa kendini aşağı atan adam gibi :D

Renktaşlar üstüne gitmeyin çoçuğun.Kafasına vura vura gerçekleri öğreteceğiz ona.

kim nasıl uslup kullanırs ona göre cevap yazıyorum bende. Sen demek istediğimi tam anlamadn ne kadr boş yorum yapıyosun fln yaz sonrada bana gelp bunları söyle... Sizi kızdrmak için yorum yapmam, ama siz kızmayn diyede bazı yerlerde susmam

Fenerlileri forumda barındırıyoruz dediysek de her türlü kışkırtmalarına izin veriyoruz demedik. Suan senin yaptığın kışkırtmaktan başka bir şey değil üyeleri. Beşiktaşlı biri orda eğer öyle yaptıysa dayakta atılır tribündende atılır -ki atılma gibi bir durum yok.

Herkes kendi çöplüğünde ötsün , ne işi var tribünde o adamın ?

Çok mu seviliyoruz biz , burada da bir sürü fenerli , bjk li adam var..

bi iletişim sorunu olmuş beyler ben adamı attınz demek istemiyorum. Ceza almak için illa adamı fırlatmanızmı gerek diyorum. Keşke biraz daha anlamaya çalışsaydınz dedklerimi. Ortamı germek gibi bir niyetim yok. Sadece o görüntülerde gördüklerimi yazıyorum. Bu szi niye gersinki :)

Karar yanlış diyorsun. Adam kendi atlıyor zaten diyorsun. Sen söyle o zaman saha kapatmanın nedeni ne olacak. Sarhoşun teki taraftarı kızdırdı. Bir taraftar üstüne yürüdü. Adam aşağı attı kendini. Galatasaray'a ceza verelim mi? Bu kadar komik olma.

Adam dayaktan kaçıyor demişsin. Şunu söyle bakalım. Hangi normal insan taraftarı kızdırıp biri üzerine geldi diye kendini aşağıya atar? Evde arkadaşın üstüne yürüse camı açıp atlar mısın sen? Burada sorunlu bir adam var kendini atıyor. Silah sokma yok bıçak yok. Tehlikeli madde felan alınmamış içeri. Bu olaydan dolayı futbol tehlikeye girmemiş. Oyun durmamış. Hala ne cezasından bahsediyorsun sen.

bu kadar üstüne gitmeyin yoksa ağlıyacak sonunda :asd:

Aynen doğru düzgün yaz mesajlarını. Sen de mi sarhoşsun yoksa kendini aşağı atan adam gibi :D

Burda yazdıklarımı herkes anlıyor değil mi? o zamn sorun yok bence :) Ama yinede söyliyim şuan öenmli bir toplantı vs. de olsaydık güzel Türkçe'mizi en gzl şekilde kullanırdım :)

Yahu simdi bir kazma yüzünden benim kulubum 185 bin lira ödeyecek, öyle mi?

Cok komik...

Herif aklollü, ayakta durmaiyor, stadin ne bileyim neresine cikip taraftarimizi deli ediyor ve ceza yiyen benim kulubum oluyor... Bu kadar kolay olmamaliydi bu isler.

Galatasarayin sucu ne?

yanlış karar. Bundan sonra hiçbir derbiyi seyircisiz oynatamazlar...

aglayan_cocuk.jpg

Yahu zaten bunu konuşmak bile aptallıktır.

İyi her kulüp rakip takımın tribününe soksun 2-3 tane geri zekalıyı olay çıkarsınlar,tribünden felan atlasınlar ceza aldırsınlar.

Böyle geri zekalıca şey olur mu?

Zaten bu sebeple ceza verilemezdi verilmedi de.

Burda yazdıklarımı herkes anlıyor değil mi? o zamn sorun yok bence :) Ama yinede söyliyim şuan öenmli bir toplantı vs. de olsaydık güzel Türkçe'mizi en gzl şekilde kullanırdım :)

İngilizce mi konuşalım sana ? Bu forumda Türkçe kullanımına dikkat ediliyor. Burasını diğer forumlar ile karşılaştırma toplantı vs farketmez burada heryerde Türkçe kelimeleri düzgün bir şekilde yazmak zorundasın.

Kuralları oku !

Yahu simdi bir kazma yüzünden benim kulubum 185 lira ödeyecek, öyle mi?

Cok komik...

Herif aklollü, ayakta durmaiyor, stadin ne bileyim neresine cikip taraftarimizi deli ediyor ve ceza yiyen benim kulubum oluyor... Bu kadar kolay olmamaliydi bu isler.

Galatasarayin sucu ne?

bu kuşlar kadar çirkef olmadığımız için bütün suçlar bize yüklenmeye çalışılıyo zaten

Yahu zaten bunu konuşmak bile aptallıktır.

İyi her kulüp rakip takımın tribününe soksun 2-3 tane geri zekalıyı olay çıkarsınlar,tribünden felan atlasınlar ceza alsın.

Böyle geri zekalıca şey olur mu?

Zaten bu sebeple ceza verilemezdi verilmedi de.

Fenerli olunca, oluyor. :asd:

Şu an önemli bir toplantıda olduğumuzu düşün. Öyle yaz o zaman. Geyik yapmıyoruz burada. Bu forumda üyeysen forumun kurallarına uyacaksın.

Üst Alt