Kardeş Payı - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu kadar yüksek sürede komedi yapmak imkansız zaten. Dizi süreleri inanılmaz uzun. 2. sezon izlemedim gibi bişey.
Dizi süreleri kısaltılırsa çeşitte bol olur iyi dizilerde kendini belli eder. saat 20:00'dan 24'e kadar dizi mi olur. 2 film bitiyor o süreye.

edit : şimdi hatırladım :Dgüzel diziydi ama son 4-5 bölüm baymıştı şahsen beni , yeni projelerini bekliyoruz

Son düzenleme:
Kurtlar Vadisi gibi Türkiye gerçeklerini anlatmadığı için, Sherlock Holmes tadında bir Arka Sokaklar poliseyisi olamadığı için, izlerken yarısında güzel kız yakışıklı oğlanın bakışmasını bizlere izletmediği için, zengin kız/fakir oğlan sorunsalını 3452. kere bayık şekilde ele almadığı için bitmiş dizidir. Evet belki kendi standardının altına düşmüştür ama o kadar boş veya "kara" dizi dururken bitmesi üzmüştür sanırım bizim ülkeye fazla kaliteli geldi.

Kurtlar Vadisi gibi Türkiye gerçeklerini anlatmadığı için, Sherlock Holmes tadında bir Arka Sokaklar poliseyisi olamadığı için, izlerken yarısında güzel kız yakışıklı oğlanın bakışmasını bizlere izletmediği için, zengin kız/fakir oğlan sorunsalını 3452. kere bayık şekilde ele almadığı için bitmiş dizidir. Evet belki kendi standardının altına düşmüştür ama o kadar boş veya "kara" dizi dururken bitmesi üzmüştür sanırım bizim ülkeye fazla kaliteli geldi.

tespit yapayım derken yüzüne bulaştırmışsın dedem

Turk izleyici kitlesinin kafasi :

Yengesine atlasin ablasini gotursun kuzeniyle minciklassin oh dizi budur :D

Guzelim mizahi kaldiramadi bu ensest ulke :D

Medcezire devam aggAAAAa :D

HTC One cihazımdan gönderildi

İlk sezon 9/10 ikinci sezon 7/10'du. ama bitirilmelimiydi bilmiyorum en azından bu sene sonuna kadar sürebilirdi bence

bu diziyi bitirenler utansın

Bu kadar yüksek sürede komedi yapmak imkansız zaten. Dizi süreleri inanılmaz uzun. 2. sezon izlemedim gibi bişey.
Dizi süreleri kısaltılırsa çeşitte bol olur iyi dizilerde kendini belli eder. saat 20:00'dan 24'e kadar dizi mi olur. 2 film bitiyor o süreye.

60-70 dk aralığına çekmişlerdi bu sene, aslında yinede çok yabancı dizi kültürüne bakarsak ama 20den 24'e kadar devam etme olayı yok bu dizide

Bence star bitirmek istedi. Saati ve günü değişip durdu açıkcası beni sıktı birde eski tadı kaçınca daha toparlayamadı konular çok uzatıldı. Sezai konusu bu kadar uzatılmasaydı, mafyalarla oynamasaydılar, feyzaların işi değişmeseydi şarkılar falan iyidi tekrar bir rutine bağlansaydı böyle olmazdı diye düşünüyorum

Üst Alt