Karim Benzema, Al Ittihad ile Anlaştı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karim Benzema, Al Ittihad ile Anlaştı

100-200 maaşlarla 35 üstü topçular toplayarak lig gelişmez, maks Çin gibi olur.
Haklisin. Oncelikle ilgiyi arttirmak istiyorlar yani buyuk oyunculari alirsak daha cok ligimizi takip edenler olur diye dusunuyorlar sanirim. Bundan sonraki plan daha genc potansiyelli oyunculari almak olacaktir ama bu da zor, yani kim gider genc yasinda Suudi Arabistan'a? Anca Brezilyalilar yapar boyle fakirlikten cikmis sirf para icin oynayan oyuncular, Talisca gibi iste.

Haklisin. Oncelikle ilgiyi arttirmak istiyorlar yani buyuk oyunculari alirsak daha cok ligimizi takip edenler olur diye dusunuyorlar sanirim. Bundan sonraki plan daha genc potansiyelli oyunculari almak olacaktir ama bu da zor, yani kim gider genc yasinda Suudi Arabistan'a? Anca Brezilyalilar yapar boyle fakirlikten cikmis sirf para icin oynayan oyuncular, Talisca gibi iste.
Ben olsam önce hoca kalitesini arttırırım. Sonrası gelir.

Ronaldo gitti ama izlemedi kimse ligi, izleyen de pişman oldu.

Lig düşünceleri pek yok yaw. 2030 WC'yi almak için yatırım yapıyorlar. Katar ile rekabet mevzusu. Onlar aldı biz de alalım kafası. Yunan-Mısır ve Araplar ortak turnuva yapalım diyorlar da kış turnuvalarına sokayım, bir daha verilmemeli.

İyi para. Bu yaşta kim olsa giderdi. Ronaldo’yu da benzer şekilde savunmuştum genelin aksine goat, last dance gibi sosyal medya gazına gerek yok. Adamlar realist ve bu paraya kimse hayır demez. Gidip spor yapıp yani sevdiği işi, 200m kaldıracak. Messi’de sıra.

İyi para. Bu yaşta kim olsa giderdi. Ronaldo’yu da benzer şekilde savunmuştum genelin aksine goat, last dance gibi sosyal medya gazına gerek yok. Adamlar realist ve bu paraya kimse hayır demez. Gidip spor yapıp yani sevdiği işi, 200m kaldıracak. Messi’de sıra.
Messi, Barça'ya 10 gün süre vermiş. Eğer La Liga ile Barça anlaşamazsa Al Hilal yapacak herhalde.

Ben arapların futbola yatırım yapmasını açıkcası destekliyorum, piyasaya bol bol para girerdi ama ibneler bonservis falanda vermiyor beleşten oyuncu alıyorlar.

banane benzemaya verilen 200 milyondan herifi zengin ediyor başka birşeyi değil.

benzema(35), al-ıttihad'da;

saniyede 7 euro,
dakikada 413 euro,
saatte 24 bin 801 euro,
günde 595 bin 238 euro,
ayda 16 milyon 666 bin 666 euro,
yılda 200 milyon euro kazanacak.

ya olm bunlar nasıl paralar yav

Üst Alt