Kartlı Ödeme İmkanını Nasıl Sunabilirim? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kartlı Ödeme İmkanını Nasıl Sunabilirim?

Logo olarakta Sandalyeyi koyarım tam olur :D

Payuyu bende gördüm, çok teşekkür ederim. Bir arkadaşa yönlendireceğim bu siteleri

Aynen, siteye demo koymuştuk kimse bilmediği halde Google ile başımız belaya girdi ve siteye 'virüs varmış' dedileri, sonra başvurdum google ve açtırdım yine.

Geçen bir Hint ile Uygulama için konuştum 7bin dolar istediler, birde küfür etmeyelim diye Kameraya bayan oturtmuşlar

CMS daha yapımda, kendi yaptığımız bir şey olacak.
Payuyu bir araştıracağım SSL olayını bir halletmem gerek.
Hangi cms i kullanacaksınız?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ilk çıkan versiyon Wordpress üzeri yapıyordu Arkadaş, şimdi ise kendisi CMS'i kodluyor. Yarın bir bakarım ne aşamada
Hocam yanlış alamazsanız bir şey sormak istiyorum. Neden kendi kodluyor cms ini? Yani WordPress ten, Drupal dan, joomla dan daha mı iyi ve güvenli kodlayacak veyahut çok spesifik bir satın alma süreciniz mi var? Bir bug vs olduğunda arkasında community olan bir yazılım ise çok daha hızlı tespit edilip düzeltilebiliyor. Keza diğer eticaret sistemleri de o sekilde magento, prestashop, opencart vs..

Ben Drupal geliştiricisiyim, şu anda hızla büyüyen bir startupta drupal 7 + commerce modulunu kullanıyoruz. Süreçlerimiz de spesifik biraz aslında. Ona rağmen gayet iyi. Yakın zamanda drupal 8 + commerce 2x sürümüne geçeceğiz daha da güzel olacak her şey.

İşin içinde olduğum için sadece merak ettim neden kendi yazdığını, yanlış anlamayın lütfen?

Muzocum sen Türkiyede değilmiydin ya ne arar gittim Almanyaya da iş kuruyon orda?

12 Yil öncesi geldim buraya, ama 3-4 Yila nasip ise, geri dönmeyi planliyorum reis :)

Hocam yanlış alamazsanız bir şey sormak istiyorum. Neden kendi kodluyor cms ini? Yani WordPress ten, Drupal dan, joomla dan daha mı iyi ve güvenli kodlayacak veyahut çok spesifik bir satın alma süreciniz mi var? Bir bug vs olduğunda arkasında community olan bir yazılım ise çok daha hızlı tespit edilip düzeltilebiliyor. Keza diğer eticaret sistemleri de o sekilde magento, prestashop, opencart vs..

Ben Drupal geliştiricisiyim, şu anda hızla büyüyen bir startupta drupal 7 + commerce modulunu kullanıyoruz. Süreçlerimiz de spesifik biraz aslında. Ona rağmen gayet iyi. Yakın zamanda drupal 8 + commerce 2x sürümüne geçeceğiz daha da güzel olacak her şey.

İşin içinde olduğum için sadece merak ettim neden kendi yazdığını, yanlış anlamayın lütfen?

Estrfh ne yanlis anlamasi :) Benim Arkadas daha cok bu is ile ugrasiyor, ben bankalar ile falan hallediyorum. Bana sorarsanda Wordpress daha iyi, Wordpress Versiyonu zaten neredeyse hazir, gercekten ne gerek var baska bir CMS`i kullanmaya. Bir konusurum Arkadas ile bugün, kalsin Wordpress, bir ton Plugins falan da var zaten.

Üst Alt