Kasımpaşa Başkanvekili Öksüz: "Transferi mümkün görmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Başkanvekili Öksüz: "Transferi mümkün görmüyorum"

erenderdiyok_ozelhaber.jpg

Kasımpaşa başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Eren Derdiyok'un transferini mümkün görmediğini söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorusunu yanıtlayan Öksüz, "Bana görüşme yapıldığı yönünde bir bilgi gelmedi. Bu icat edilmiş bir şey. Turgay Ciner bey ile Dursun Özbek'in arası çok iyidir. Doğrudan görüşebilirler; ama bana görüştükleri yönünde bilgi gelmedi. Turgay bey'in Eren konusunda istediği bellidir: 6 milyon Euro. Parasal konularda nettir ve fikir değiştirmez. Futbolcu takasına sıcak bakacağını sanmam. Ben objektif olarak baktığımda bu transferin olacağına inanmıyorum" dedi.

ÖZGÜR SANCAR/ AJANSSPOR

Son düzenleme:
erenderdiyok_ozelhaber.jpg

Kasımpaşa başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Eren Derdiyok'un transferini mümkün görmediğini söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorusunu yanıtlayan Öksüz, "Bana görüşme yapıldığı yönünde bir bilgi gelmedi. Bu icat edilmiş bir şey. Turgay Ciner bey ile Dursun Özbek'in arası çok iyidir. Doğrudan görüşebilirler; ama bana görüştükleri yönünde bilgi gelmedi. Turgay bey'in Eren konusunda istediği bellidir: 6 milyon Euro. Parasal konularda nettir ve fikir değiştirmez. Futbolcu takasına sıcak bakacağını sanmam. Ben objektif olarak baktığımda bu transferin olacağına inanmıyorum" dedi.

ÖZGÜR SANCAR/ AJANSSPOR

Hilmi ÖKsÜZ alırsın o parayla...

Sen daha bizim kulübün türkiye'den transfer yapma takıntısı ile tanışmamışsın hilmi

Bu ateş üfleyerek sönmez

olması için bütün şartlar hazır.

sözde satmak istemeyip fiyat arttırmaya çalışan hırtın teki.

taraftarlarca beğenilen ve bize gelmek için can atan bir başka süperlig çöpü.

komisyoncu salak bi başkan.

bence bize h.o demek düşer.

Üst Alt