Kasımpaşa - Galatasaray Maçının Hakemi Mete Kalkavan Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa - Galatasaray Maçının Hakemi Mete Kalkavan Oldu!

2 kupa finalinde de pek aleyhimize yonetimlerini hatirlamiyorum . Fakat bu tarihten once ligde yonettigi maclarimizda guzel anilar birakmadi .

Bu hakemin sorunu bizle degil , bu bjk klani bir hakem .

bu metenin babası bizim bir maçımıza gelmiş metenin yönettiği çok fazla küfür etmiş bizim taraftar 80.dakikada stadı terketmiş ve çıktıktan sonra kalp krizi geçirmiş metenin nefretinin ve doğrama sebebini şimdi anlıyormusunuz ?

koskoca Galatasaray'ın taraftarına bak. 2 sayfa hakem hakem diye ağlanıyor. ben şahsen kendi adıma bu durumu yakıştıramıyorum. bizi bu duruma düşürenler utansın. Galatasaray takımı çıkar sahaya aslanlar gibi oynar, gerekirse hem rakibi hem de hakemi yener. zamanında bu replikleri çok duyduk biz uefa kupasını aldığımız dönemde. nerelerden nerelere

koskoca Galatasaray'ın taraftarına bak. 2 sayfa hakem hakem diye ağlanıyor. ben şahsen kendi adıma bu durumu yakıştıramıyorum. bizi bu duruma düşürenler utansın. Galatasaray takımı çıkar sahaya aslanlar gibi oynar, gerekirse hem rakibi hem de hakemi yener. zamanında bu replikleri çok duyduk biz uefa kupasını aldığımız dönemde. nerelerden nerelere

Iyi anlatmisin hos anlatmissin da adamlar net bir sekilde artniyetli sezon basindan beri ince ince dogruyorlardi simdi apacik yapiyorlar.

Ayrica bu adamin yönettigi son 7 lig macimizda sadece 1 tane galibiyet alabilmisiz.

Son düzenleme:
Iyi ama baskasi da cikar der ki , ligde 7 macta 1 galibiyetiniz var ama bu kotu halinizde ,ligde 6 inci iken biri lig liderinden ,digeri de lig ikincisinden 2 kupa kazanirken de hakem buydu

O zaman ne diyecegiz ?

Son düzenleme:
Üst Alt