Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

Fatih Terim: "Mariano ile başlamayı düşünüyorduk ama onunda sıkıntısı var. Belki mecbur kalırsak, Benfica öncesi son 30 dakika oynatabiliriz."

Ayrıca belhandanin kesilmesini bekleyenler hayal görür sene sonuna kadar.. belhandayi savundugumdan değil , ki sevmiyorum da şahsen, gel gelelim yerine koyacak, takımı ileri taşıyacak başka bir topcumuz olmadığı gerçeğini idrak edemeyenlere de uyuz olmuyor değilim.. emre akbaba daha form tutacak falan da belki o zaman.. ki ben ikisinin bir arada oynayacağına inaniyorum ilk 11 başladığında emrenin...

Evet ünlü olmaya çalışıyorum dostum.Yakında albümüm ya da dizim vizyona gireceği için burada dikkat çekmeye çalışıyorum.Okuduğunuzu anlamakta zorluk mu çekiyorsunuz?Gol olunca sevinmeyen,gol yiyince yırtınan tiplerden bahsediyorum.Niye ikinizin zoruna gidiyor.

Yahu arkadaş Galatasaray gol atınca adamın neden zoruna gitsin.
Burda herkes Galatasarayın iyiliği için yorum yapıyor.Daha iyi olması için yorum yapıyor.
Burada sıkıntı sizde.Eleştiriye tahammulünüz yok. Aslında Galatasarayın zararına değil, Galatasarayın daha iyi olması için yorum yapılıyor siz olayı farklı alglıyorsunuz.

Üst Alt