Kasımpaşa'nın Kazandığı Penaltı Hakkında Yorumcuların Görüşleri! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Buyuk kaptana nasil hain diyebiliyorsun osman arabaci. Yazik sana
Neyi büyük? Kırık kollu final mücadelesine saygım sonsuz ancak orda GSARAYlılığını değil özverili bir profesyonel olduğunu ispatlamıştır.futbolu bıraktıktan sonraki hal ve davranışları büyük kaptan davranışları mı sence?elin oğlu 2 yıl top oynadı diye gol atınca eski takımına sevinmiyor.bknz örnek: emre belöz ve olcay...bizimki 25 yıl ekmek yedi 2.5 ay sonra bize gol attı antrenör iken 25 metre tur attı sahada sevinçten..seni bilmem ben futbolu değil GSARAYı seviyorum hayatımın hiçbir anında hiç bir şeraitte GSARAYın yediği gole sevinmem o duyguyu yaşamadan 25 sene top oynayıp 10 yıl kaptanlık yapmış işte...yazık

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Senin anlamadigin su . Ben bulent e edilen laftan rahatsiz olabilirim ama sen birileri rahatsiz olacak diye elbette laf soyleme ozgurlugunu yitirmezsin , burada sorun yok

ama en azindan ortada karmasik bir pozisyon varken bu pozisyonla ilgili elbette farkli gorusler olacaktir

herkesi kapsayacak sekilde insanlara embesil yavsak gibi hakaret icerikli kelimeler kullanilirsa , o zaman tepki olusacaktir

Ki bunu penalti olmamaya daha yakin dusunuyor olmama ragmen soyluyorum

bülent korkmaza hakaret edene bakarsak başkanlık seçimi muhabbetinde referandumda kaptan hayır oyu kullandı bilgisine ulaşılmış sanırım.

Son düzenleme:
Galatasaray seviyesindeki bir takımın milli takımda oynayan stoperi çok savruk bir biçimde daldı adama ...Hakem de bu savrukluktan etkilendi ve verdi penaltıyı daha dikkatli olması gerekti Serdar Aziz'in....

ayagıyla topa müdahale ettikten sonra ayagı mensahın ayagına degmiş olabilir,ne yapsaydı?ayaklarını kıcına monte edecek hali yoktu serdarın.penaltı değil.

Her maç doğranıyoruz yönetimden hala adam gibi ses yok. Kapalı kapılar ardında TFF'ye şikayette bulunarak olmaz bu işler. Yönetim bu konularda gerçekten çok zayıf. Efendi adam olursanız bu ülkede tepenize binerler bu kadar basit. Maalesef her hafta bir rakibe penaltı ve hemen hemen çoğunluğu yanlış karar. Yetti gerçekten artık.

Ben empatiye inanırım. Fbde mtopalın böyle çok pozisyonu var, bırakın penaltıyı faul bile çalmazlar. Adam topu almışmı almış bitti gitti. Bu pozisyon lehimize olsa penaltı çalınmazdı. Yada başka bir maçta çalınmazdı. Çünkü bu pozisyon net olarak hakem takdiridir. Son yıllarda neden bazı hakemler takdir haklarını hep aleyhimize veriyor bunu sorgulamak lazım.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu pozisyona net penaltı diyen süzme GSARAY düşmanıdır.Bülent Korkmaz içimizdeki hain olduğunu belli etmiştir, diğer net penaltı diyenler zaten GSARAY düşmanlıkları belli olan kuş familyasıdır..

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

He Bülent Korkmaz Galatasaray düşmanı. En iyi Galatasaraylı sizsiniz sizden iyisi yok. Bülent Korkmaz yıllarını vermiş Galatasaraya. Siz ne verdiniz.

ayagıyla topa müdahale ettikten sonra ayagı mensahın ayagına degmiş olabilir,ne yapsaydı?ayaklarını kıcına monte edecek hali yoktu serdarın.penaltı değil.

Millete şunu anlatamıyorsun orada tek hata serdarın dengesinin bozulup ayağının havaya kalkması normalde bilek bileğe çarpışacaktı o zaman da mı penaltı diyecekti bu vatandaşlar... Bencce tertemiz pozisyon buna penaltı denirse 10larca penaltı türetmeleri lazım hangi topçu sadece topu alıp sonrasında rakibe temasta bulunmuyor ? Var mı öyle bir müdahale şekli

134.jpg

He Bülent Korkmaz Galatasaray düşmanı. En iyi Galatasaraylı sizsiniz sizden iyisi yok. Bülent Korkmaz yıllarını vermiş Galatasaraya. Siz ne verdiniz.

Kaptan'a Galatasaray düşmanı diyen futbola dair bilgisi olmayan ya da forumda Galatasaraylı gibi görünen kuşlardır. Bülent Korkmaz'ın hatası bana göre tarafsız görünmeye çalışırken zaman zaman saçmalaması. Örneğin, geçenlerde sunucu Tümer ve Bülent'e soruyor. "Sizce Burak Yılmaz mı daha çok gol atar Gomis mi?" Bülent net şekilde Burak diyor. Spiker ve Tümer kesinlikle Gomis diyor. İçinden geçenleri söylediğini sanmıyorum.

Lig bu kadar başa baş gelmişken, nerdeyse her hafta aleyhimize hakem kararları varken, pozisyon oldukça muallakken, ki bana göre penaltı değil, kesin penaltı diyen adam Galatasaray düşmanı değilse bile çok dostu da değildir heralde. En azından ileriki haftalarda hakemleri etkilemek için kaptanın buna kesin penaltı dememesi gerekirdi. Demek ki onun da bir alıp veremediği olmuş kulüple.

Ben empatiye inanırım. Fbde mtopalın böyle çok pozisyonu var, bırakın penaltıyı faul bile çalmazlar. Adam topu almışmı almış bitti gitti. Bu pozisyon lehimize olsa penaltı çalınmazdı. Yada başka bir maçta çalınmazdı. Çünkü bu pozisyon net olarak hakem takdiridir. Son yıllarda neden bazı hakemler takdir haklarını hep aleyhimize veriyor bunu sorgulamak lazım.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

En cok katildigim mesaj bu

-kanitim olmasa da fb aleyhine bence de verilmezdi
-lehimize olsa bence de penalti verilmezdi
-net hakem takdiridir
-takdir haklarinin lehimize ciktigi pozisyon sayisi cok az

tek katilmadigim cumle , cogu insan da burada yaniliyor , "topu aldin mi aldin , bitti" cumlesi

kurallarin yeniden yorumlandigi gecmis senelerde hem karisikliklari onlemek , hem de sporcu sagligini da korumak icin kontrolsuz mudahale adi altinda bazi kisitlamalar getirildi

serdar in pozisyonunda penalti olmadigini dusunuyorum cunku kontrolsuz mudahalenin rakibe etkisini pek goremiyorum ama baskasi da o ayak darbesi adamin bilegini bile kirabilir diyebilir

ama net olan su ki , topu al da nasil alirsan al diye bir kurtulma modeli yok faulden

Fikrini belli etti diye bu klubun en buyuk basarisinda rol oynayan kaptanina hain yakistirmasi yapilmasi

Ooo en sevdiğim konuya göz kırptık şu anda; e birilerinin yıllarca manevi babası konumunda olan F.G.'nin yanında oldu diye bu kulübün en büyük başarısında bülent korkmazdan daha fazla katkısı olan adama burada neler dendi. Orada da aynı hassasiyeti beklerdik sinan bey.

Galatasaray lehine en son ne zaman bu kadar ucuz bir penaltı verildi. Bizim ceza sahamızda penaltı olan hareketler ne hikmetse rakip ceza sahasında nizami oluyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pozisyon penaltı zaten neyi tartışıyoruz onu anlamadım, Serdar bodoslama dalıyor evet topa dokunmuş ama tabanıyla adama net müdahalesi var, bu pozisyonun aynısını fbli bi oyuncu yapsa ve penaltı verilmese ortalığı yıkardık kendimizi kandırmayalım.

Üst Alt