Katar'da 'Tecavüze Uğradım' Diye Polise Giden Kadın, Zinadan Tutuklandı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Katar'da 'Tecavüze Uğradım' Diye Polise Giden Kadın, Zinadan Tutuklandı!

o yuzden mi samanla doldurdun seninkini

ghj.jpg

islam dini, radikal ataerkil zihniyetteki bir sosyokulturel yapinin urunudur.

bu sebeple islamci ulkelerde kadin, 2. sinif varlik olup her daim erkegin esyasi konumundadir, tarih boyu tum islam cografyalarinda durum boyle olmustur. elbette kadinlarin bu durumu salt islam denen seyden bagimsizdir, zira araplarin toplumsal dinamikleri muhammed'den once de, sonra da degismedi. islam denen sadece bir takim ticari gerekcelerle ayni kulturunun organize, dahasi militarize edilmesidir. elbette bu arap milliyetciligi islam adi altinda cesitli kanallarla yayilinca, arap zihniyeti de cok daha genis bir cografyayi kapsadi.

Harbiden bu konuyu acan arkadas neyi hedefliyor anlamiyorum..amerikada her 15 dakikada 1 tecavüz vakasi oluyor ama kimse kahrolsun jesus kahrolsun cristmus diye baslik acmiyordur yada ne bileyim Gercek hristiyanlik bu degil demiyorlardir...

Sayi göster bana hadi, her 15 dakikada tecavüz vakasi oluyormus.
Ki Amerika COK DAHA BÜYÜK bir ülke, KI Amerikada olanlar din yüzünden olmuyor, ''socially vulnerable areas''da oluyor, tipki avrupada oldugu gibi.
Ha bunlar qatarda, türkiyede olmuyormu? Oluyor. Ama burda ana konu zaten kadinin tecavüz olduguna degil, ana konu devlet tarafindan verdigi karar, bu da tabiikide hangi kitapdan alindi bunu hepimiz biliyoruz.

Sira geldiki suna
Tecavüzü saymak dünyada en zor istatestikidir, imkansizdir nerdeyse, cünkü her tecavüz olan kadin bunu raporlamiyor, belli bile etmiyor tabu oldugu icin. Yani eminim ki tecavüz sayilari bizim sandigimizdan cok ama cok daha fazladir. Simdi Katarda siradan bir kadin gidip tecavüz ettigini söylese, ne olacak? Aynen. O yüzden söylememeyi tercih ediyor.

Bunlari düsünmeden yorum yapmayalim please.

Karı yalan söylemiş gerçekler ortaya çıktı. Bir kere ailesine Katar'a değil de başka yere gittiğini söylemiş. Arkadaşı zaten hayat kadınıymış. Karı para karşılığı arabın birine seks teklif etmiş. Arapta sonradan parayı vermeyince tecavüze uğradım diye yalan atmış polise. Kadınlar için Katar'da Araplara veripte para kazanmak kolay.

islam dini, radikal ataerkil zihniyetteki bir sosyokulturel yapinin urunudur.

bu sebeple islamci ulkelerde kadin, 2. sinif varlik olup her daim erkegin esyasi konumundadir, tarih boyu tum islam cografyalarinda durum boyle olmustur. elbette kadinlarin bu durumu salt islam denen seyden bagimsizdir, zira araplarin toplumsal dinamikleri muhammed'den once de, sonra da degismedi. islam denen sadece bir takim ticari gerekcelerle ayni kulturunun organize, dahasi militarize edilmesidir. elbette bu arap milliyetciligi islam adi altinda cesitli kanallarla yayilinca, arap zihniyeti de cok daha genis bir cografyayi kapsadi.
arabistana kac kere gittinde toplumsal dinamiklerini kafandan biliyorsun

typical feminist euro centric bullshit bruh

stop it

Üst Alt