Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç: "R.T. Erdoğan, Kasapoğlu ve Özdemir'e şükranlarımızı sunuyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç: "R.T. Erdoğan, Kasapoğlu ve Özdemir'e şükranlarımızı sunuyoruz"

1596047261885.png

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç: "Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir’e Kayseri halkı olarak şükranlarımızı sunuyoruz!"​

Mesela ben daha bir kere bile Bundesliga ekiplerinin birinin bir başkanının çıkıp Merkel'e teşekkür ettiğini falan görmedim.

Reisimiz her yere elini atıyor, işte kolay kolay dünya lideri olunmuyor. O bir hırsız, çünkü kalbimizi çaldı.

sent via GSC

Sanki seneye başa oynayacaksınız . Kafa değişmedikçe 16.sıradan değil 17.sıradan düşersiniz birşey değişmez. Ben diğer anadolu klüplerinin yerinde olsam itiraz ederim , seneye 18/3 ihtimalken şuan 21/6 düşme ihtimali . Neden böyle bir riske girer diğerleri anlamam . Adamlar resmen sahada kaybetmediklerini masada kaybettiler.

Üst Alt