Kazım Kazım Gelsin mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Gelsin mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Gelsin mi?

Geçen seneydi sanırım kadıköyde tek forvet oynadığı maçta çok sağlam performans göstermişti bize karşı savunmayı çok zorlamıştı.Adam oynadığında oynuyor ama huysuz at gibi bunun gibi adamlar luci nin elinde parlar bize gelse bu aciz yönetim yada sinirleri çabuk parlayan hagi altında basına malzeme vermekten baska bişey yapamaz.Umarım Keitayı bilinçsizce sebeplerden dolayı gönderenler tükürdüklerini yalamazlar.

En iyi dediğin maçta fenerliler en çok ona küfretmişti.. Uzaya yolladığı topları hatırlarsak !

Şu adama aslında forvet diyen taraftar gelsin de der... Bu taraftara da bu aldığımız sonuçlar çok bile...

Bizden uzak olsun diyeceğim ama çok meraklısı var fb bjk eskilerini bizim formayla görmek isteyen...

Bu herif yüzünden başıma ağrılar girdi,birde bize gelirse beyin kanaması geçirecem sanırım.

Şu adama aslında forvet diyen taraftar gelsin de der... Bu taraftara da bu aldığımız sonuçlar çok bile...

Bizden uzak olsun diyeceğim ama çok meraklısı var fb bjk eskilerini bizim formayla görmek isteyen...

Semih Şentürk olsa gelsin dersiniz ozaman o formayı giymiş olmuyor değil mi ? Emre Aşık denen adamda Fener forması giydi dikkatinizi mıncıklarım.

Adam çıkıp güzel futbol oynuyorsa, işini iyi yapıyorsa, özel hayatında ne yaparsa yapsın kimseyi ilgilendirmez. Böyle olacaksa gelsin, forvette de kanatta da şu anki futbolculardan daha iyi iş yapar. Aydın ve serdar özkan'dan çok daha iyidir, birisinin 50 yıldır patlama yapmasını bekliyor bu taraftar diğeri furbolcu mu değil mi belli değil. Forvette Baros yine sakatlık yaşarsa batdal'dan da daha iyidir kazım, en az pino kadar da yıpratır defansı. Lakin gelirde laubali hareketlerine devam ederse yönetimin başında patlar, ayrıca disiplin konusunda da tükürdüklerini yalamış olurlar. Zaten keita olayında taraftarı salak yerine koyduklarını sanıyorlar, taraftar bunu unutmadı.

Diyeceğim odur ki, şu anki kadromuzdakilere baktığımda kazım çok iyi bir seçenek olabilir, çok daha iyi bi yetenek bulabiliyorlarsa alsınlar, yoksa aydınla serdar özkanla bu iş yürümez. Kazım alınacaksa da gözü şimdiden korkutulsun, akıllı duracağına dair namusu ve şerefi üzerine and içtirilsin. :D İşini iyi yapsında sonrasında ne halt ederse etsin.

Ben alkışlarla oyundan alındığını hatırlıyorum.Sanırım aynı maçtan bahsetmiyoruz biraderim.

Bize karşı bir maçta forvet oynadı sadece, aynı maçtan bahsediyoruz. 5-6 topu dağlara taşlara attı ki normal kazım da budur.. Alkışlarla alınması da fenerin bizi yendiği içindir ;)

Sacmalama limitini astin bu mesajla.

Hayri bak bu sana ilk ve son cevabım. Benim mesajlarıma alıntı yapma cevap verme rica edeceğim senin mesajlarını okuyorum özellikle cevap vermiyorum katılmasamda, en basitinden futbola senle bambaşka taraflardan bakıyoruz. Senin düşüncelerin sana doğrudur yargılamak bana düşmez. Saçmalama bilmemne falan da yazma bana. Tamam mı?

Hayri bak bu sana ilk ve son cevabım. Benim mesajlarıma alıntı yapma cevap verme rica edeceğim senin mesajlarını okuyorum özellikle cevap vermiyorum katılmasamda, en basitinden futbola senle bambaşka taraflardan bakıyoruz. Senin düşüncelerin sana doğrudur yargılamak bana düşmez. Saçmalama bilmemne falan da yazma bana. Tamam mı?

Istedigime istedigimi yazarim rahat ol, sen Kazim uzerinden kimsenin taraftarligini falan sorgulayamazsin. Ya da millete fb bjk eskilerine meraklilar falan diyemezsin. Dersen de cevabini alirsin, cunku dupeduz sacmaliyorsun. Eger insanlarin mesajlarini gorup cevap vermemesini istiyorsan da forumda yazmayacaksin, al bir defter kapa bilgisayarini ona yaz fikirlerini tamam mi?

Semih Şentürk olsa gelsin dersiniz ozaman o formayı giymiş olmuyor değil mi ? Emre Aşık denen adamda Fener forması giydi dikkatinizi mıncıklarım.

Hiçbişeyi mıncıklama. Semih dediğin adam fener eskisi mi? Bana kalsa Semih'i de istemem ama kazım kadar da kızmam. fenerin bayrak adamlarındandır semih gönderilecekse de sebebi kötü futbolcu olması veya disiplinsizliği takımı baltalaması değil sadece aziz yıldırım ile arasının kötü olması elini ayağını yalayacak kadar yalaka olmamasıdır. Ha buna rağmen istemem ama kazım ile de bir tutmam.

Emre Aşık ise özel bir adamdır ona bakarsan Servette fenerde oynadı ama fener eskisi olarak mı geldi kendini kanıtladı geldi işte adam. Kazım da gitsin yurtdışında biryerde oynasın kendini kanıtlasın değiştiğini göstersin alalım oynatalım. Ama biz deneme tahtasıyız ya tutarsa diye adam alacağız aldın işte serdar özkanla çok güzel de oldu. 1 müsibet 1000 nasihattan daha iyidir.

Istedigime istedigimi yazarim rahat ol, sen Kazim uzerinden kimsenin taraftarligini falan sorgulayamazsin. Ya da millete fb bjk eskilerine meraklilar falan diyemezsin. Dersen de cevabini alirsin, cunku dupeduz sacmaliyorsun. Eger insanlarin mesajlarini gorup cevap vermemesini istiyorsan da forumda yazmayacaksin, al bir defter kapa bilgisayarini ona yaz fikirlerini tamam mi?

Bilader Allah versin... ben sana uymam var git işine...

Hiçbişeyi mıncıklama. Semih dediğin adam fener eskisi mi? Bana kalsa Semih'i de istemem ama kazım kadar da kızmam. fenerin bayrak adamlarındandır semih gönderilecekse de sebebi kötü futbolcu olması veya disiplinsizliği takımı baltalaması değil sadece aziz yıldırım ile arasının kötü olması elini ayağını yalayacak kadar yalaka olmamasıdır. Ha buna rağmen istemem ama kazım ile de bir tutmam.

Emre Aşık ise özel bir adamdır ona bakarsan Servette fenerde oynadı ama fener eskisi olarak mı geldi kendini kanıtladı geldi işte adam. Kazım da gitsin yurtdışında biryerde oynasın kendini kanıtlasın değiştiğini göstersin alalım oynatalım. Ama biz deneme tahtasıyız ya tutarsa diye adam alacağız aldın işte serdar özkanla çok güzel de oldu. 1 müsibet 1000 nasihattan daha iyidir.

Çok çelişkili konuşuyorsun , önceden diyorsun o formayı eskiden giyenleri görmeye çok meraklısınız diyorsun sonrada şimdi disiplinsizten gönderilenler gelmesin diyorsun eee ortaya bir laf atıyorsun ama birileri soru sorduğunda kendi yönüne çekmeyi çok iyi yapıyorsun tebrikler.

Çok çelişkili konuşuyorsun , önceden diyorsun o formayı eskiden giyenleri görmeye çok meraklısınız diyorsun sonrada şimdi disiplinsizten gönderilenler gelmesin diyorsun eee ortaya bir laf atıyorsun ama birileri soru sorduğunda kendi yönüne çekmeyi çok iyi yapıyorsun tebrikler.

Hocam sen anlamıyorsun ben eskilerden bahsederken anlatmaya çalıştığım şeyi söylüyorum. Sen yanlış anlamış olabilirsin açıklamaya da çalıştım biraz eski mesajlarıma da bak anlarsın. Disiplinsizlik diye sınıflandırma sadece. Oynayamamış başarılı olamamış ama aynı zamanda forma üzerine bol gelmiş adamları söylüyorum ben. Hep de vermek istediğim örnek buydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt