Kazım'dan Beklenilmeyen Performans - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Cevap: Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

kazım, hemen serdi ,gamsız rollerinde.. dolayısı ile kazımdan hiç bir şey olmaz..

Kazım abartısız söylüyorum Cristiano Ronaldo 'nun tekniği ile sabrimizin hızının karışımı gibi birşey. Ben böyle başka bir topçu daha bilmiyorum arkadaş.

Bence C.ronaldonun depar hızı ile messinin dusunme ve top sürme yeteniğinin yanı sıra brezilyalı ronaldonun son vuruş tekniğinin karışımı abartısız :p

kollektif futbolu efektif olarak sahaya yansıtan adam c.ronaldo gbisin kazım seni alıp getirene helal olsun :asd:

ligdeki 3 deplasman maçında da iyiyi geçtim vasat bile oynayamayan kazımın performansı nasıl beğeniliyor ilginç . İçeride beypazarına bucaya sivasa karşı iş yapsın diye alındıysa onu bilemem de deplasman maçlarında çarmpada bir toplamada 0

Bence C.ronaldonun depar hızı ile messinin dusunme ve top sürme yeteniğinin yanı sıra brezilyalı ronaldonun son vuruş tekniğinin karışımı abartısız :p

Arkadaşım sen dalga geçiyor gibisin fakat bence kazım a haksızlık ediyorsun.

Belirttiğim gibi Kazımdaki teknik bi tek C.Ronaldo da, hızı ise bi tek sabri de var. Ayrıca umarım sabriden antremanlarda biraz birşeyler kapar da yaratıcılık konusunda sorunlarımızı çözer. Sabri gibi biriyle çalışmak bence kazım a verilmiş en büyük armağan.

Sağ kanat için 1. yedek,forvet için 2. yedek olabilir bence.Kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil

İlk 11 oyuncusu olduğunu kanıtladı.Hücumdaki en efektif oyuncumuz ikinci yarıda.

Arkadaşım sen dalga geçiyor gibisin fakat bence kazım a haksızlık ediyorsun.

Belirttiğim gibi Kazımdaki teknik bi tek C.Ronaldo da, hızı ise bi tek sabri de var. Ayrıca umarım sabriden antremanlarda biraz birşeyler kapar da yaratıcılık konusunda sorunlarımızı çözer. Sabri gibi biriyle çalışmak bence kazım a verilmiş en büyük armağan.

Yo geçmiyorum bence gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncusu ronaldo overmars messi figo zidane beckham cruyff maradona filan hikaye hic birinde yok kazımdaki teknik :p

Real barca manu aralarında kapısırken ellerinden kaptık.

Sen git başka işlerle uğraş arkadaşım istersen futbol karışık gelmiş sana biraz :p

Sabri bol bol ogretir ona nasıl sut atılacagını :)

Kazım her daim ideal kadroda kendine yer bulabilecek bir oyuncu ; seneye takviyeler olduğunda yedek bile kalsa , kenardan gelip skoru değiştirebilir.Bizim S.Özkan gibi Kewell ve Aydın'dan da kurtulup Berkin'e şans vermemiz lazım.

Transfermarkt sitesine göre 2 golü 7 asisti var.Bu kötü takım içerisinde 3-4 maçta da oynamayarak çok az gol atan takımda fazla iyi maç oynamadan gollerde baya payı var.

Kazımı forvete koyan takım 10 yıl forvet sıkıntısı çekmiyormuş.

Kazım lazım her zaman.Bu ligde her takımın kadrosunda bulunabilecek yetenekte.

Gerek yok tartışmaya. Kazım bu takıma çok iyi bir yedek olur. Rotasyonda kullanılır. Yabancı statüsünde olsa gönderilmesini isterdim, çünkü bence Pino Kazım'dan çok daha kaliteli bir oyuncuç Ama Turk statüsünde olması ve iki mevkide oynayabilmesi önemli. Kalmasını isterim takımda ve kalacak da.

Üst Alt