Kebabın İyisi Nerede Yenir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kebabın İyisi Nerede Yenir?

Neyse şaka bir yana ben bırakmasının arkasındaki asıl nedeni açıklıyorum..

"Forumun Enleri" konusu bunun en büyük nedenidir.

Şimdi araştırdım da Ozan kardeşe doğru dürüst enlere dahil edilmemiş..

Yer veren 3 kişiden biri benim;

En atarlı üye : Ozan Kesgin - Daha doğru dürüst diyalog kuramadığım insan..

ve Kenal Ünal arkadaşımız;
En kavgacı : Ozan Kesgin ve benim

Birde Refik Akkulah arkadaşımız, listesinde kendisine yer vermiş..

Sonuç olarak beğenirsiniz veya beğenmezsiniz bu adamın bir tarzı var.. Ama bakıyoruz forumun enlerinde çoğunuz kendisine yer vermemişsiniz.

Bu onu çok üzmüş olmalı bence..

Forumun enleri gibi konuların kötü yanı da bu..

Neyse ben onun bu tarzını seviyorum o yüzden forumda kalmasından taraftarıyım.. Sadece biraz kesgin tavrına son vermesini öneririm. :hat:

1. Burada yönetimin nasıl işlediğini en iyi bilenlerdensin. O yüzden Murat'ın kendi başına almadığı kararlar olduğunu bilmen lazım. Onun üzerinden yürümen yanlış.
2. Son boldlu kısımda Sinan Bilgin'e söylediğin apaçık bunu kıvırmaya gerek yok. Bjkli varsa neden işlem yapmadınız demişsin ama orası çok anlamsız olmuş. Oradaki amaç zaten Galatasaraylılara edilmiş bir hakaret/söz varken işlem uygulamamız.

Kıvırmıyorum yavşak yavşak konuşacaksan hiç yazma

Konuya Bjkliler gelmiş deyince nasıl gslilerre hakaret oluyor bu bir

İkincisi S bilgine desem alıntılarım zaten konudaydı bahane uydurup konudan attınız

Karar verenin aklına sokayım o zaman

Murhanın mal olduğu gerçeği de değişmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İkincisi S bilgine desem alıntılarım zaten konudaydı bahane uydurup konudan attınız

Yavşakça konuşan biz değiliz, sensin. Haddini bil. Sana cevap vermek bile hata.

Son 2 ayda yaptığın foruma aykırı hareketlerin bir bölümü aşağıda. Bir bölümü bunlar sadece. Küfürlü mesajlarında var onları koymuyorum.

GeJBdy.jpg

GeJBdy

LOERNZ.jpg

g9yYp5.jpg

lb9NPJ.jpg

7yP19v.png

AygX4X.png

WGEpBL.png

Aşağıda aldığın uyarılar var temmuzdan bu yana.

Kelime oyunları yaparak ettiğin küfürler, hakaretler hepsi yukarı da. Çoğunda uyarılarla geçiştirilmiş işlemler. Gerektiğinde ceza da almışsın. Sistem herkese karşı nasıl işliyorsa sana da öyle işliyor. Ama sen kendine ayrıcalık gösterilmesini istiyorsun. Gösterilmeyince de kıvırıyorsun.

Küfür/hakaret etmeden tartışabilirsen cevap alabilirsin.

++ Murhan'a laf ediyorsunda adam toplam 2 kez uyarmış seni.

Ozan Kesgin seviyesiz, kolpaci olabilir

Onu itici bulabilirsiniz

Ama kendisi Galatasaraylidir ve forumu sever, kol kirilir yen icinde kalir

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Son 2 ayda yaptığın foruma aykırı hareketlerin bir bölümü aşağıda. Bir bölümü bunlar sadece. Küfürlü mesajlarında var onları koymuyorum.

GeJBdy.jpg

GeJBdy

LOERNZ.jpg

g9yYp5.jpg

lb9NPJ.jpg

7yP19v.png

AygX4X.png

WGEpBL.png

Aşağıda aldığın uyarılar var temmuzdan bu yana.

Kelime oyunları yaparak ettiğin küfürler, hakaretler hepsi yukarı da. Çoğunda uyarılarla geçiştirilmiş işlemler. Gerektiğinde ceza da almışsın. Sistem herkese karşı nasıl işliyorsa sana da öyle işliyor. Ama sen kendine ayrıcalık gösterilmesini istiyorsun. Gösterilmeyince de kıvırıyorsun.

Küfür/hakaret etmeden tartışabilirsen cevap alabilirsin.

++ Murhan'a laf ediyorsunda adam toplam 2 kez uyarmış seni.

SAYIN SÜPER ZEKİ YÖNETİCİ

Ben geçmiş mesajlarla ilgili bir şikayette bulunmadım. Gördüğün gibi de ilk mesajın konusu da o değil.NE GEREKİYORSA ONU VERSEYDİNİZ O ZAMAN TORPİL GEÇMESEYDİNİZ BANA NE 1

Konunun kapsamını değiştirerek kelime oyunu yapan sensin 2

Bahsettiğim mesaj ile ilgili bir savunma yapamaman zaten haksız olduğunu gösterir ki bundan dolayı konuyu değiştirmeye çalışıyorsun.Maarifetmiş gibi geçmiş mesajları ortaya dökmenin bir anlamı yok 3

Murhan salağının uyarısı da haksızdı zaten bu konuda PM attım.PM'YE DE CEVAP VERMEDİ. Konuya BJK'li gavatlar gelmiş demek forumdan bir üyeye hakaret değildir. Bu 4

Ayrıca forumun sırlarını ortaya döktürtmeyin.O konuda gerekeni yapın bu da size uyarımdır bu. 5

Konuyu kitlemen zaten basiretsiz bir yönetici olduğunu ortaya koyuyor, bu korku neden 6

SAYIN SÜPER ZEKİ YÖNETİCİ

Ben geçmiş mesajlarla ilgili bir şikayette bulunmadım. Gördüğün gibi de ilk mesajın konusu da o değil.NE GEREKİYORSA ONU VERSEYDİNİZ O ZAMAN TORPİL GEÇMESEYDİNİZ BANA NE 1

Konunun kapsamını değiştirerek kelime oyunu yapan sensin. 2

Bahsettiğim mesaj ile ilgili bir savunma yapamaman zaten haksız olduğunu gösterir ki bundan dolayı konuyu değiştirmeye çalışıyorsun.Maarifetmiş gibi geçmiş mesajları ortaya dökmenin bir anlamı yok 3

Murhan salağının uyarısı da haksızdı zaten bu konuda PM attım.PM'YE DE CEVAP VERMEDİ. Konuya BJK'li gavatlar gelmiş demek forumdan bir üyeye hakaret değildir. Bu 4

Ayrıca forumun sırlarını ortaya döktürtmeyin.O konuda gerekeni yapın bu da size uyarımdır bu. 5

Konuyu kitlemen zaten basiretsiz bir yönetici olduğunu ortaya koyuyor, bu korku neden 6

Sana torpil geçtik diyen yok, hakkında yapılan işlemleri attım sana. Hatta düzen nasılsa sana da öyle işlem yapıldı yazdım doğru oku mesajı. 1

2ye verecek cevap yok, attığın mesajlar kimin kelime oyunu yaptığını gösteriyor. Süper zeki yönetici filan yazmışsın amacın İNCE’den laf sokmak her zaman. 2

Bahsettiğin mesajda “konuya bjkli gavatlar dadanmış” yazmışsın, net olarak kime ithafen yazdığını biliyorsun. Hala ortaya yazdım diyeceksin, çünkü huyun bu senin. Gereken yapılmış uyarı verilmiş. Hem ‘gavat’ lafına hem birine yönelik olduğu için. 3

Adam senin mesajına cevap vermek zorunda değil. Amaç uyarı verip ileri de siciline bakabilmek, oturup seninle uyarıyı tartışmak değil. 4

Forumun sırlarını ortaya dökerim diyorsunda insanlar sana güvenerek seni aralarına alıyorlar ve sen buna ihanet etmekle tehdit ediyorsun. Senin karaktersizliğin olur bu. 5

Abuk subuk mesajlar atılmasın, daha sağlıklı çözüm olsun diye konuyu kitledim. 6

Sana torpil geçtik diyen yok, hakkında yapılan işlemleri attım sana. Hatta düzen nasılsa sana da öyle işlem yapıldı yazdım doğru oku mesajı. 1

2ye verecek cevap yok, attığın mesajlar kimin kelime oyunu yaptığını gösteriyor. Süper zeki yönetici filan yazmışsın amacın İNCE’den laf sokmak her zaman. 2

Bahsettiğin mesajda “konuya bjkli gavatlar dadanmış” yazmışsın, net olarak kime ithafen yazdığını biliyorsun. Hala ortaya yazdım diyeceksin, çünkü huyun bu senin. Gereken yapılmış uyarı verilmiş. Hem ‘gavat’ lafına hem birine yönelik olduğu için. 3

Adam senin mesajına cevap vermek zorunda değil. Amaç uyarı verip ileri de siciline bakabilmek, oturup seninle uyarıyı tartışmak değil. 4

Forumun sırlarını ortaya dökerim diyorsunda insanlar sana güvenerek seni aralarına alıyorlar ve sen buna ihanet etmekle tehdit ediyorsun. Senin karaktersizliğin olur bu. 5

Abuk subuk mesajlar atılmasın, daha sağlıklı çözüm olsun diye konuyu kitledim. 6
Ya salak salak cevap verme rica ediyorum defol konudan.Sana kelime oyunu yapacak kadar zamanım yok. Laf maf sokmam süzme salaksın zaten. Çünkü o mesajı herhangi bir üyeye yazmadığımı söyledim. Kendinizi haklı çıkarmak için boşuna çabalamayın.Rezaletiniz ortada.

Murhan yöneticiyse seve seve üyeye cevap vermek ZO RUN DA. Sanki Cumhurbaşkanı başdanışmanı

Bana güvenen insanlar bana ihanet ederse ben de gerekeni yaparım ki bu seni de ilgilendirmez.Mesajın yönü farklı

Benle vedalaşmak isteyen arkadaşım varsa vedalaşır yarına kadar.Sonra da konuya girmem. Konuyu trolleme anasını satayım

Kardeşim ben tudora sg dedim 3 gün yedim. Admin futbolcumuza mal dedi, birde bana serbest yazdı. Bunlar olağan şeyler. Takmamak lazım ozancım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya salak salak cevap verme rica ediyorum defol konudan.Sana kelime oyunu yapacak kadar zamanım yok. Laf maf sokmam süzme salaksın zaten. Çünkü o mesajı herhangi bir üyeye yazmadığımı söyledim. Kendinizi haklı çıkarmak için boşuna çabalamayın.Rezaletiniz ortada.

Murhan yöneticiyse seve seve üyeye cevap vermek ZO RUN DA. Sanki Cumhurbaşkanı başdanışmanı

Bana güvenen insanlar bana ihanet ederse ben de gerekeni yaparım ki bu seni de ilgilendirmez.Mesajın yönü farklı

Ne halin varsa gör cidden, seni adam yerine koyup cevap verende suç. Sana laf anlatıyoruz ondan da anlamıyorsun. Hala salak filan diyip zırlıyosun çocukça işler peşindesin. Birazdan tü kaka filanda dersin kapasiten o çünkü. Sana verilecek tek kelime cevap yok.

Ergen adminimiz konuyu kitlediği için konuyu tekrar açıyorum. Trolleyip trolleyip kitliyor anlamadım amacı.Veda etmek isteyen yazar sonra da bi daha girmeyeceğim zaten

Yaklaşık 9+1 yıla yakın (+1 oğuz serdar dönemi ama üye olarak takip etmiyordum) bulunduğum GSC'yi Murat Urhan çalışıyor diye o mevkide bulunun ama beyinleri ve düşünme kabiliyeti olan modları olması sebebiyle bırakıyorum. Zaten en ufak bahanede atıyorlar bundan sonra beyefendileri yormamış oluruz. "Konuya BJKli gavatlar" gelmiş sözünü üyeye hakaret olan Özel Mesajıma da cevap vermeyen (havaya bak cevap da vermiyor) üst yönetimden de "hangi üyeye dediğini biliyoruz" deyip tahmin üzerine ceza veren, itirazımı kaale almayan forumda durmanın anlamı kalmadı. Konuda üye ve üye olmayan kişiler vardı.Benim bildiğim üye olarak hepsi GS'li. Eğer varsa GS görünümlü BJK'li ve bunu da siz biliyorsanız neden işlem uygulamadınız? O yüzden aldığım ceza dünkü penaltıdan farksızdır. Gitmemden dolayı bolca da sevinen olacaktır. Herkes için en doğru karar olacağı görüşündeyim. İyi forumlar!

Pek sevilen biri değilsin galiba, ikinci kez konuyu açmana rağmen kaale alan olmamış...

Kişisel tercihine saygı gösteriyorum: ben de eski üyelerden sayılırım, kalman ya da tümüyle ayrılman konusunda görüş belirtmek istemiyor olmam, aslında kanaatimi belli ediyordur, anlayabileceğini umuyorum. Yolun açık, bahtın bol olsun...

Üst Alt