Kebabın İyisi Nerede Yenir? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kebabın İyisi Nerede Yenir?

Konuyu fazla bilmiyorum,müdahil de olmak istemiyorum.Grubun yeni üyelerindenim.

Fakat hepimiz Galatasaraylıyız,haliyle birbirimizi maçtan nevizadeden falan tanıyoruz.Tanıdıklarımız çıkıyor.

Gruptan ayrıldığını bana söyleyen bir müdavimin cümlelerini hatırladım şimdi.Ayrılma sebebi olarak bazı noktalara değinmişti bundan 2 yıl önce.Görüyorum ki hala dönmemiş.

Bahsettiği sebepler,gruptaki bazı yöneticilerin yaş haddinin ve davranış stilinin seviyesinin düştüğü,gruptaki bazı üyelerin toplu bir şekilde gruplaşmayla taraflaşmaya yol açtıkları ve grupta bazı sempatizanların olduğu ve barındırıldığına değinmişti.

Yaklaşık 1 aydır buradayım.Bazen konulara katılıyorum,yazıyorum,genellikle okumayı tercih ediyorum.Şuana kadar böyle bişeye rastlamadım.

Umarız böyle devam eder.Keza çabamızın adı Galatasaray.

Murat boşver ben bunun gibileri iyi bilirim.. Amacı önce mağdur olduğuna inandırıp sonra para kopartmak başka bir şey değil..

Yönetici olarak benim burada görevim gercekleri belgelemek ve ortami yatistirmak.Bu sebepten ötürü cevap hakki dogdu ve bende bunu kullandim takdir üyelerimizindir.

Murhancım eyvallah ben ceza yememin doğru olduğunu söylüyorum. Fakat benim hangi yazıdan dolayı ceza yediğimi bilme imkanım yok. Gelip bana yalancı demeye hakkı yok bu konudan dolayı.

Küfür veya hakaret icermeyen her özel mesaja cevap veririm. Ceza aldiginda söz konusu mesaji hatirlamadigin zaman bana özel mesaj yazarsan sana gereken aciklamayi yaparim. ;)

arabada spotify qeyfi xD
1a9de3957001da5c4bee33b723064b58.jpg

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Keramettin ben hangi yazıdan yada yazılardan dolayı ban yediğimi bilme ihtimalim varmı ? Rapor diyorsunuz. Beni raporlayan insanları görebilme şansım varmı ? En son hangi mesajtan sonra ceza yediysem, o mesaj üzerinden sanmam yalancılık mı oluyor ?
Var. Soracaksın en kötü sebepte yazmıyorsa. Bilmeden yönetime iftira atmayacaksın.

Bak dün bana laf ettin sonra uzlaştık sanıyordum sıkıntı bugün tekrar bu konuyu uzatman sen uzatırsan ben de böyle didiklerim konuyu ki gördüğün gibi iddaan doğru değil. Senin burada yaptığın iftira atmak başka da bir şey değil. Ama mesele de değil ne zaman birisi senin iddaanda bulunsa yanlış çıkıyor.

Var. Soracaksın en kötü sebepte yazmıyorsa. Bilmeden yönetime iftira atmayacaksın.

Bak dün bana laf ettin sonra uzlaştık sanıyordum sıkıntı bugün tekrar bu konuyu uzatman sen uzatırsan ben de böyle didiklerim konuyu ki gördüğün gibi iddaan doğru değil. Senin burada yaptığın iftira atmak başka da bir şey değil. Ama mesele de değil ne zaman birisi senin iddaanda bulunsa yanlış çıkıyor.

Ne desem boş.

PEKİ(!)

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Neremiz ortak be? Senden iki kat daha fazla like almışım..

Demek ki senden iki kat daha zekiyim ve forumda bunu onaylamış..

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar aşkısı. Demekki çok daha doğru konuştuğum için herkesle sorun yaşıyorum :) Forumca kanıtlanmıştır. Hadi git ağla şimdi.

Ne desem boş.

PEKİ(!)

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar aşkısı. Demekki çok daha doğru konuştuğum için herkesle sorun yaşıyorum :) Forumca kanıtlanmıştır. Hadi git ağla şimdi.

Aşkısı mı ? Bak eğer ciddi değilsen, böyle kaldıramayacağın hitaplarda bulunma...

Çünkü herkes bilir ki İNANIRIM...

Özelden resmini at..

Bu arada ufak bir bilgilendirme de yapayım.

Murhan benden sonra en eski yönetici olması lazım o çocuğa bu forumda en çok laf eden adam da benim yüzü de burada bir kere karşı çıkmadı terslemedi çocuktu büyüdü genç oldu hala hata yapıyor hala da söylüyoruz ama kasıtlı davranmaz. Çocuğa o kadar yükleniyorsunuzki her yanlışı sanki o yapıyor. Geçen günkü Yiğit Arda olayı mesela geldim o an müdahale etmeyen herkese kızdım çünkü yeri geliyor hepimiz hata yapıyoruz bu da normal sonra düzelttik mi durumu düzelttik. Ha mevzu kayrılmaksa kayıracak olsam Arda ceza almazdı bunu da bilin. Çok sevdiğim, yüz yüze görüştüğüm adamlar var burada çokça yeri geldi hepsine ceza verildi mevzu bu da değil.

Buradaki yöneticilerin nerdeyse hepsimi ben almışımdır adminler özellikle, hepsinin de verdiği kararın arkasındayım hepsi de çok kaliteli insanlar çünkü hiç birinin kimseyi kayıracağını da sanmam. En fazla şu olur Melih abiyi herkes çok seviyor büyüğümüz Mehmet abi var mesela o da öyle, onlara kolay kolay ceza verdirmem bunun sebebi de kayırmak değil.

Yönetimin kötü yüzü ben miyim buna da kabulüm evet ama bunu hakedene yapıyorum bunu bilin ki ters düştüğüm adamların çoğu onların uzun cezalarını kaldıranın ben olduğumu bilir. Aydınla Recep ilk aklıma gelenler.

Yine de yaklaşımım yanlış ama artık sıkıldım zira şu konulara müdahale etmek bile istemiyorum ama dahil oluyorum olaya bir şekilde ve başka türlü çözüm sağlayasım gelmiyor.

Üst Alt