Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Cevap: Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Şok oldum sabah sabah.

Keitayı nasıl satarlar ya.Bu adamı nasıl satarlar.Yattaraya bile 8 veriyorlardı.Keitayı bu fiyata nasıl satarlar.

Elano gitsin diye yırtınırken Keita gönderildi.İyice soğudum şimdi...

O da gidiyor zaten. Yani Elano' da yolcu. Bu sene Neill ve Baros hariç bütün yabancılar gidiyor. Yerine başkaları gelecek. Çok yakında. Az daha sabredin ;)

Cevap: Duyuru: Keita Al Saad SC.’ye transfer oldu

Hayırlı olsun.

Şimdilik yorum yapmak istemiyorum.

Umarım Galatasaray 'ımız başarılı olur.

Kaz gelicek yerden tavuk esirgenmezmis diycemde kim bu kaz? Diarra? Kallstrom? Vidal? Yoksa Lyon'dan bir kac transfer birden mi? Yada 2. Terim donemindeki gibi iyi oyuncular sirf ego tatmini icin kovarcasina satilip yerlerine triviri 3-5 oyuncu transferi mi?

Keita nın Rijkaardın sistemine uymadığını okumuştum daha önce birkaç yerde, köklü değişim söz konusu...

Kaz gelicek yerden tavuk esirgenmezmis diycemde kim bu kaz? Diarra? Kallstrom? Vidal? Yoksa Lyon'dan bir kac transfer birden mi? Yada 2. Terim donemindeki gibi iyi oyuncular sirf ego tatmini icin kovarcasina satilip yerlerine triviri 3-5 oyuncu transferi mi?

Diarra da , Kallstrom de , Vidal de Keita'nın yerini tutamaz.

3'ü aynı anda oynasın saha da yine Keita'nın yerini tutamaz.

Scoutgs de bahsedilenleri diyorsaniz isim olarak siradan degil sadece ole genel insanlaein pek tanimadigi heycan yaraticak bir isim olmadigi solendi ama genc ve sisteme uygun disiplinli birisi oldugu da solendi. Elestirenler ne olup bitigini bilmeden fazla konusmasin bence bekleyip gorucez hep birlikte. Sonucta Keita her ne kadar yetenekli bir oyuncu olmasa da cok disiplinsiz ve kafasina gore takilan bir adamdi.

Keita'dan daha iyisi Robben yada Messi gibi oyunculardir. Onlari alamayacagimza göre niye sattik bu adami hemde bu kadar ucuza anlamiyorum.

Diarra da , Kallstrom de , Vidal de Keita'nın yerini tutamaz.

3'ü aynı anda oynasın saha da yine Keita'nın yerini tutamaz.

Evvela onlari kiyaslamak yanlis. Fakat orta saha sag kanattan daha olmazsa olmaz bir mevkii suan icin. Dile kolay 3'lu orta sahada oynatilabilecek tek bir kaliteli oyuncu yok.

yönetimin umarımm bır planı vardır ve keitadan daha sağlam bir oyuncu alır. umut dünyası işte.....

Üst Alt