Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Cevap: # Abdul Kader Keita | Resmi Siteye Öneri

Dünyada başka oyuncu mu kalmadı.

Gerek yok.

Keita defteri iyi kötü kapandı.

O bölgede Türk kontenjanından Kazım var.

Bize acilen sol bek, orta saha, stoper lazımken Kazım gibi bir oyuncunun olduğu alana yabancı almak saçmalık.

Sol bek ve stoper alinmiyacagini nerdeyse yüzde yüz biliyoruz.

Hoca bir atak oyuncusu istiyor hep bunu dillendiriyor. Reyes ile de ilgilendik üstelik.

Üstelik Kazim gibi bir oyuncu derken? Kazim nereye Keita nereye. Arshavin ve Reyes gelecegine Keita gelsin.

Bir sacmalik yok ortalik da.

abdel-kader-keita-galatasaray-514.jpg

Geri dön be reis. Doyamadik senin futboluna. :sad007:

:D

Aklima geldi de.

Turgay Kiran baskan olsaydi da, iki sms yollar hallederdik. :asd:

keitadan iş çıkmaz beyler artık bana kalırsa adam 32 sine geldi

Türkiye'ye gelmiş en büyük kanat oyuncusu.Ribery'i falan top diye oynar

Ya bakın bende çok seviyorum hatta profil fotomda da keita var ama efsane olarak kalmalı bence.Şimdi gelirse iş yapmaz.En azından eskisi kadar iyi olmaz

sol bek bence de gerekli ama bu sene alınmayacagı belli bişey balta ve çaglar varken..fatıh terım de o ikisine güverniyor ayrıca ikiside süper ligi rahat kaldırır..eboue alınıcak zaten (işallah) alındıgında ujfa ortaya geçer ve bence ortada daha başarılı olucaktır.33 yaşındaki bir futbolcu tum sezon boyunca sağ kanatta aynı verimi vericegini hiç düsünmüyorum.Orta sahaya da oyuncu çok gerekli degil süper lig için yekta,gülselam,selçuk,melo,ayhan,culio,sabri vesaire.. yeterli..

avrupaya gidiyor olsak dediklerine katılırdım.

muslera

eboue ujfa servet balta(caglar)

sabri melo selçuk

keita arda

baros

ya araplardan onu zor alırsın bi daha adamı 8m ye sattık araplar o paradan aşağı bırakmaz

Ayrıca keita nüfusa iki yaş büyük yazdırılmış bir insan yani 30 olsa bile aslında 28

Valla bende sinirleniodum bazen her maç aynı oynamazdı gec donerdi tatilden falan ama dusunsenize eboue keita sag kanadı nasıl olur:) silerler sahadan direk soldaki adamları.Keita sabriyle bile nasıl oynadıki sabriye hep kızardı istedi topları atmadıgı icin.Eboue keita 2lisini dusunemiorm.Keşke olsa dagıtırlar ortalıgı.

Üst Alt