Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi ! - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Cevap: Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Keita'dan bu kadar çabuk vazgeçilmemeliydi.. ntvsporun dediğine göre 4 milyon euro istenmiş 8e sattığımız bi adamı 4 almamak büyük hata hele ki o adam Keita ise çok daha bbüyük hata

Aradan gecen iki yil var. Kakaya yaptigi munasebetsizlik var. Ayagina su gelip sakatlanmasi var. Biri islah evi demis. Hakli. Kazim ve Engin icin de haklilar ancak kucuk bir farkla. Kazim ve Engin bizde yapmadi bu davranislari ama lanet fenerliler bir video hazirlamis keitanin palavralarindan , hani adamlara "siz kendi sahtekarlariniza bakin" diyemedim , o derece yani

Bu yuzden hayirli oldu.

Aradan gecen iki yil var. Kakaya yaptigi munasebetsizlik var. Ayagina su gelip sakatlanmasi var. Biri islah evi demis. Hakli. Kazim ve Engin icin de haklilar ancak kucuk bir farkla. Kazim ve Engin bizde yapmadi bu davranislari ama lanet fenerliler bir video hazirlamis keitanin palavralarindan , hani adamlara "siz kendi sahtekarlariniza bakin" diyemedim , o derece yani

Bu yuzden hayirli oldu.
hımmm :eek:

Evet GS'ımıza ahlaklı, temiz, Türkçemizi güzel konuşan arkadaşları katalım.Takıma katkısı önemli değil.Ahlaklı olsun, centilmen olsun yeter ya.(!)

sağ kanata daha adam beklemeyin

çünkü keita sol kanat için düşünülüyodu

şimdiyse sol kanat için podolski benayun ya da marlos düşünülüyo

O kadar hazırlamıştım ki kendimi gelmesine. :sad007: Yanlış anons Fenerlilere bu kadar koymamıştır. :sad007:

Bize her sevdadan geriye kalan Aydın Yılmaz. :eek:

MB_10874_mb.jpg

Of bee : ( Sarı formaya ismini yazdırma hayalleri kuruyordum.hevesimiz kursağımızda kaldı :/

Sol kanat için düşünülüyor olsaydı gerekirse bonservis de verilip alınırdı diye tahmin ediyorum. Öyle düşünüyorum ki Keita taraftar çok istiyor, heyecan yaratır, forma sattırır, -en önemlisi- maliyeti de uygun alınabilir, alternatif yaratır diye düşünülüyordu ancak maliyeti beklendiği gibi çıkmayınca, daha doğrusu Al Sadd yan çizip Keita'yı bonservisiyle vermek isteyince, maliyet artınca vazgeçildi. Bu transfere bu çerçeveden bakan birisi açısından haklı bir hamle.

Diger gerceklesmeyen transferler icin niye boyle bir aciklama yapilmadi acaba? Fabiano , Reyes vs.

pedro overrated mi :eek: adam her kritik maç gol atıyor yine de yerine oyuncu alıyorlar underrated demek istedin sanırım

Üst Alt