Kemal Belgin - TFF Kapak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kemal Belgin - TFF Kapak

Cevap: Kemal Belgin - TFF Kapak

Süper bir adam :) Daha öncede hep izliyordum ayrıca Tvnet te sanırım katıldığı programda iyi kötü ne yazsan okuyup cevaplıyorlar ilginç bir adam :D

Eski topraklar genelde efendi, adam gibi adamlar olurlar.

Bizde; Turgay Şeren, rahmetli Coşkun Özarı vs.

Beşiktaşta: Sanlı Kaptan, rahmetli Vedat Okyar

FEnerde: Kemal Belgin ve Can Bartu..

Çok değerli futbol adamları gerçekten.

Genç nesil ise bildiğin holiganlardan oluşuyor. Bir kaç tanesi hariç.

Uğur Meleke ilk aklıma gelen isim. Ayrıca Skytürk'de bir ara program yapan 3 genç vardı. İsimlerini bilmiyorum ama çok kaliteliler ve porgramları da çok iyi.

Kemal Belginden MAA ya büyük KAPAK!

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar basın mensuplarından gelen soruları cevapladığı sırada, öyle bir soru geldi ki, ortalık adeta buz kesti.. İşte usta yazar Kemal Belgin'in TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a sorduğu o soru.

"Birşeyi anlamakta güçlük çektim, şu anda tutuklu bulunanların disiplin kuruluna sevkedilmiş olmalarını anlayamadım. 2-TFF anladığımıza göre bu şike ve teşvik konusuyla ilgili kararları adli mecrilerin son çalışmalarından sonra verecek. O zaman şunu sormak istiyorum; acaba bundan böyle lig fikstürünü Spor Toto Teşkilatı, haftalık maç cezalarını Adalet Bakanlığı mı verecek yoksa TFF bu uygulamalarına devam edecek mi?"

[video=youtube;NB62hCucOIY]https://www.youtube.com/watch?v=NB62hCucOIY[/video]

Cevap: Kemal Belgin - TFF Kapak

Birşeyi anlamakta güçlük çektim, şu anda tutuklu bulunanların disiplin kuruluna sevkedilmiş olmalarını anlayamadım

Bu sorunun cevabını veremedi, zaten verseydi "suçlu bulduğumuz için verdik" demek zorunda kalacaktı.

Böyle bir cevap vermek istemedi ve konuyu geçiştirdi.

Zaten bu cevabı verseydi, muhtemelen gelecek baskılarla 1 saat sonrada istifasını vermiş olurdu.

Üst Alt