# Kemal Tokak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kemal Tokak

Cevap: # Kemal Tokak

Ben bir sezon boyunca izledim. Emre Güngör'ün daha hırslı ve çevik olan cinsinden diyebilirim. Kafa toplarında iyi, mücadele gücü çok yüksek..

ersana 5.5 m euro yani yaklaşık 11.5 milyon tl verilmektense 2 milyon tl civarı bu oyuncuyu almayı düşünmüş olabilir yönetim umarım böyledir :)

Samsunspor'da kongre varmış.Kongre öncesi Kemal'ı bırakmak istemiyormuş mevcut yönetim.Hafta içi gelişme olabilir Kemal konusunda.

bu sene süper ligde ilk defa oynicak kalması onun acısından daha iyi oldu belkide.

sene sonunda alabiliriz hem beğenmeyen arkadaşlar daha iyi izler belki

Kadro dışı bırakılmış.Bir saniye düşünülmemeli,Servet'ten kurtuluşumuz olur, ülke futboluna böyle bir adam kazandırırız.Klübe falan önersek keşke.

Trabzon'un resmi teklifi yokmuş, tamamen menajeri pazarlamaya çalışıyor, klübü de bundan rahatsız olmuş.Satılacak.

Servet'ten kurtuluşumuzun tek yolu.Emre Güngör'ün bizde oynadığı topu düşünün, o tarz bir adam, sakatlık sorunu da yok, sağlam oyuncu, Türkiye'nin en iyisi olma potansiyeli var.

Üst Alt