Kendi Adıma Zorunlu Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendi Adıma Zorunlu Açıklama

Ben yine de cevap vereyim de...
Aramızda ne yaşandığını hatırlamıyorum. Tatsız olaylar olmuş olabilir. Ben üzerime düşeni, yapmam gerekeni yaptım. Gerisi sana ve diğerlerine kalmış bir şey. Ona bir şey diyemem. Burda nerdeyse kimse kimseyi reelde tanımaz etmez. Bu yaptığın genellemenin ne kadar saçma olduğunun farkında mısın acaba merak ediyorum. Şu kadarını söyleyebilirim ki, ben o karakterde biri değilim. Önyargılarından kurtulman dileğiyle...
Atistik mi atismadik mi hatirlamiyorum ama
Bu konu ozelinde genel tavrin
Insanlarin gonlunu alma egilimi icerisinde olusun takdirimi kazandi dogrusu

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Atistik mi atismadik mi hatirlamiyorum ama
Bu konu ozelinde genel tavrin
Insanlarin gonlunu alma egilimi icerisinde olusun takdirimi kazandi dogrusu

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Teşekkür ederim. Olması gerekeni yapıyorum sadece. Geçmişimi unutturmaya filan çalışmıyorum. Sadece insanlarla aramı düzeltmeye çalışıyorum son zamanlardaki hareketlerimden dolayı. 3 yıldır nerdeyse bu forumdayım. Az çok beni tanıyan tanımıştır zaten. Son zamanlardaki hareketlerimin karakterimle uzaktan yakından alakası yok. Ha samimiyetime inanmayan da inanmayabilir problem yok. Genciz, kanımız kaynıyor. Bu yüzden fevri davranabiliyoruz. Çok geçmeden olayları düzeltmek gerek. Halledilebilecek küçük şeyleri büyütüp büyütüp dağ yapmanın manası yok sonuçta.

Ben yine de cevap vereyim de...
Aramızda ne yaşandığını hatırlamıyorum. Tatsız olaylar olmuş olabilir. Ben üzerime düşeni, yapmam gerekeni yaptım. Gerisi sana ve diğerlerine kalmış bir şey. Ona bir şey diyemem. Burda nerdeyse kimse kimseyi reelde tanımaz etmez. Bu yaptığın genellemenin ne kadar saçma olduğunun farkında mısın acaba merak ediyorum. Şu kadarını söyleyebilirim ki, ben o karakterde biri değilim. Önyargılarından kurtulman dileğiyle...
Yine hafiften hafiften laf çakmaya başlamışsın işte.
Neyse ya boşver.
Dün başına tatlı yada üzücü bir olay gelmiş şimdi dünyayı sevme modundasın.
Yarın bu durum değişir yine kusarsın zehirini...

Gscimbom Mobile

Yine hafiften hafiften laf çakmaya başlamışsın işte.
Neyse ya boşver.
Dün başına tatlı yada üzücü bir olay gelmiş şimdi dünyayı sevme modundasın.
Yarın bu durum değişir yine kusarsın zehirini...

Gscimbom Mobile
Bir insanın hatalarını fark edip, onları düzeltmek istemesi neden bu kadar extreme bir olaymış gibi geliyor sana veya samimi gelmiyor? Ona takıldım biraz açıkçası.
Ben hata yapan ne ilk insanım, ne de son insanım. Aynı şekilde hatasını anlayıp özür dileyen de ne ilk ne de son insanım.
Laf çaktığım filan da yok bu arada.
Ama neyse, bunlar senin şahsi düşüncelerin. Bir şey diyemem. İyi forumlar dilerim...

bugun pcmde bu msjı buldum onur sanırım ufak bı hatıra capsi almısım
9DnLv3.png

Ahahaha duruyor mu yahu bu sende hala.
Hatırlıyorum o günü. Keramettin Abi ile tartışıyordum, onu alıntılayacağıma kendimi alıntılamıştım yanlışlıkla. 30 saniye filan kalmıştı o mesaj, anında edit yapmıştım ama maşallah anında SS almışsın. :)

30 saniye ile alakası yok istersen anında editle karşı taraf sayfayı yenilemedikçe düzenlenmiş mesajın yerine eski mesajın görünmeye devam eder.

Üst Alt