keramettin tanrıverdi - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

keramettin tanrıverdi

Forumda böyle takılıyor

16414.jpg

Şaka bir yana karakterli bir insan izlenimi alıyorum bu arkadaştan, gerçek hayatta da arkadaş olunacak bir profil gibi.

üstadı övmek gibi olmasin ama sayesinde maddi olarak hayatimda cok sey degisti

zamaninda ev al diye darliyordu 10 yil kredi ödemekten korktugum icin elim gitmiyordu en son aldim. simdi evin kirasindan bile daha az kredi ödüyorum, ev beleşe geldi neredeyse

bir zamanlar da biriktirdigim bedelli parasi vardi, tam aralık ortalariydi yanilmiyorsam bu kkm’nin basladigi zamanlar. benim de bedelli parasini yatirmaya 1 haftam kalmisti dolarda duruyordu. keramettin bey o gece dolarları ben olsam tl’ye cekerim dedi, onu görür görmez tl’ye çekip bedelli parasini yatirdim. Ertesi gün zaten dolar sert düşüş yaşadı 5-6 tl. Keramettin bey’in mesajını görmemiş olsam muhtemelen bedelli yapamazdim ertelerdim 1 sene daha. O zamanlar zaten sektörün başlarındaydım acayip değerliydi o para benim icin

üstad gibi üstad, abi gibi abi, admir gibi admir :kırmızıkalp:

zamaninda ev al diye darliyordu 10 yil kredi ödemekten korktugum icin elim gitmiyordu en son aldim. simdi evin kirasindan bile daha az kredi ödüyorum, ev beleşe geldi neredeyse

bir zamanlar da biriktirdigim bedelli parasi vardi, tam aralık ortalariydi yanilmiyorsam bu kkm’nin basladigi zamanlar. benim de bedelli parasini yatirmaya 1 haftam kalmisti dolarda duruyordu. keramettin bey o gece dolarları ben olsam tl’ye cekerim dedi, onu görür görmez tl’ye çekip bedelli parasini yatirdim. Ertesi gün zaten dolar sert düşüş yaşadı 5-6 tl. Keramettin bey’in mesajını görmemiş olsam muhtemelen bedelli yapamazdim ertelerdim 1 sene daha. O zamanlar zaten sektörün başlarındaydım acayip değerliydi o para benim icin

Yaşam koçu Keramettin Tanriverdi

Vardı öyle bir şey doğrudur. Foruma ilk geldiğim zamanlar hakikaten ev almanın mantığından bahsediyordu. Tabi ben maaşı meyhanede bırakıyordum. 2018'deki krediler eridi şu an. Ekonomik öngörüleri çıkıyor. Ben de şahidim.

Ama 6 Şubat'tan sonra ev almamanın pişmanlığı geçti. İyi ki yemişim içmişim umarsızca paramı harcamışım. Eve yatırmamışım diyorum. Orası ayrı :)

ben de zamanında seni dinlesem jr frontendçiydim şuan araya bir ton şey girdi kaldı öyle 1 aydır yeniden bakmaya çalışıyorum

Üst Alt