Kerem Demirbay: "Son dakika kararımı değiştirdim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem Demirbay: "Son dakika kararımı değiştirdim"

milli takima ilgi alaka yokki bizde gayet normal gelmemesi.siyasetin spora karistigi ulkede spor yapmak sikesis mac izlemek .birilerinin kayrilmasi "fb" icin federasyonun istifasinin istenmesi ve boyle bir ukkede futbolcu sporcu olmak nekadar dogru saygi duymak lazim

LG-D802 cihazımdan Gscimbom.Com mobil uygulaması ile gönderildi

emin ol ki bu saydigin faktörler hic bir gurbetcinin seciminde zerre belirleyici degil... Kendini türk hisseden, ama almanya icin oynayanlar da, asla Türkiye´de belirli siyasi baglarini kurmasini bilirler...

Eger bu zerre belirleyici olsaydi, Fenerbahce 2011 sonrasi avrupadan tavuk bile alamazdi.

Kimmich geçen turnuvadan beri milli takımda sağbek oynuyor, bu turnuvada da sağbek oynatabilir. Rudy yeni çağrıldı, Emre Can da daha önce 1-2 defa oynadı onda da sağbek oynattı. Rudy de aslında hem ön libero hem sağbek oynayan oyuncu. Kerem'in de çalışırsa herkes gibi şansı var.

Cok olaganüstü seyler olmadigi sürece almazlar Milli takima. Sönüp gider bir zamanlar Serdar Tasci gibi.

Türk Milli Takımı yerine son anda Almanya'yı seçerek şok bir karar veren Kerem Demirbay, FIFA Konfederasyonlar Kupası'nda geride kalan iki maçta forma şansı bulamamaktan dolayı üzgün.

Almanya’nın Şili ile oynadığı karşılaşma sonrası Trtspor’a özel açıklama yapan Demirbay, “Kesinlikle oynamak istiyorum. Ben futbolcuyum her maçta oynamak istiyorum. Bakalım nasip kısmet. İnşallah hoca bana güvenir, Kamerun maçında oynama şansı yakalarım” dedi. (Goalbien)

Löw de az puş... değil ha. Bizim ilgimiz var diye milli takıma aldı resmen. Bir dakkika oynatıp bidaha da çağırmazsa iyice göt olur futbolcu.

Üst Alt