# Kerim Frei - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kerim Frei

Cevap: # Kerim Frei

Hayir, vermeyeceklerini bir kac kez üstüne basa basa söylediler. Kac mac yaptigina bakma. Fulham cocugun potansiyeli yüksek oldugunu biliyor. Bu yüzden kolay kolay vermezler. Ve ayrica kiralanmasinin nedeni de bu.

amaç fiyat yükseltmek başka bir şey değill. kerim gibi yüzlercesi var ingiltere liginde. bizde değerini arttıran şey türk olması. öyle ahım şahım değil kerim

amaç fiyat yükseltmek başka bir şey değill. kerim gibi yüzlercesi var ingiltere liginde. bizde değerini arttıran şey türk olması. öyle ahım şahım değil kerim

Bence tam tersi, ondaki potansiyel hic bir türk oyuncumuzda yok. Uzun zamandir takip ediyorum, ilk macini da cok iyi hatirliyorum. Bekleyelim bakalim gelisme olacakmi..

Bu zamana kadar yabancıları anladıkta, yerli oyuncuları hala neden almıyoruz anlamıyorum. Bir an önce bitirmek lazım.

Martin Jol, oynayacağı bir takıma kiralık gidebilir diye açıklama yapmış. Oyun tarzını düşündüğümde İspanya Liginde bir takıma kariyeri için müthiş olur. Avrupa'da oynayan oyuncuların Türkiye Ligine gelmelerini istemiyorum.

Üst Alt