KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits

Cevap: KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits

Camii resmi saçma olmuş bence. Sonuçta Hristiyan futbolcularımızda var. Giymek istemeyebilirler.

Bence güzel degil tamam İstanbul takımıyız ama İstanbulun tanıtımı için mi oynuyoruz.

Camii resmi saçma olmuş bence. Sonuçta Hristiyan futbolcularımızda var. Giymek istemeyebilirler.

Niyeki?Istanbulu sembolize etmis iste.bana gore sikintili bir durum yok ortada.

sen dusunecene gore olursa o zaman hic bir hiristiyan futbolcu Istanbul yada Turkiyeye gelmesin

o Istanbulun silueti ,Inter formasiyla arasinda daglar kadar fark var

inter.jpg

Niyeki?Istanbulu sembolize etmis iste.bana gore sikintili bir durum yok ortada.

sen dusunecene gore olursa o zaman hic bir hiristiyan futbolcu Istanbul yada Turkiyeye gelmesin

Boğaz köprüsü yeterli bence. Kız kulesi falan da olabilir, ne biliyim Galata var onlarca var.

Öncelikle emeğine sağlık.

Şahsi fikrim t-shirt olarak çok güzel ama forma olarak çok kötü olduğu yönünde.

Boğaz köprüsü yeterli bence. Kız kulesi falan da olabilir, ne biliyim Galata var onlarca var.

Camiler Istanbulun en buyuk degerlerinden,Camisiz Istanbul dusunemiyorum.

5 defa geldim 1 hafta sureyle kaldim bende hayranlik birakan Camiler ve onlardan verilen es zamanli Azanlar olmustur.

hele Aksam birde Sabah Azaninda Istanbul cok *****rengiz oluyor ;)

yani anlatmak istedigim Istanbulun en buyuk sembolllerinden biridir.

eskiden bazi maclarda Galatasaray Istanbul diye gecerdi bazi Avrupa maclarinda hey gidi hey

Çok başarılı, store da satılan çoğu t-shirt den de güzel. Forma olmasa bile t-shirt olarak bastırılabilir.

Ellernize sağlık ben çok beğendim.

Hit im 4.

Buda saçma zaten benim fikrime göre.

interin forması çok saçma değil aksine çok doğru bir tasarımdır.

100 yıl için yapılmıştı ve beyaz zemin üzerinde kırmızı haç milano kentinin tarihi simgesidir. kendi logosunda da vardır o haç. hatta alfa romeo ambleminde de vardır.

bizim de bu tip istanbul'a veya galatasaray'a özgü bir sembol bulmamız gerek bence.

interin forması çok saçma değil aksine çok doğru bir tasarımdır.

100 yıl için yapılmıştı ve beyaz zemin üzerinde kırmızı haç milano kentinin tarihi simgesidir. kendi logosunda da vardır o haç. hatta alfa romeo ambleminde de vardır.

bizim de bu tip istanbul'a veya galatasaray'a özgü bir sembol bulmamız gerek bence.

Hiç gerekli değil bence...

Uzun bir aradan sonra forma yaptım, Tam Parçalı'yı umarım beğenirsiniz :)

galatasaraytamparcali.png

Türk Bayrağını da koymak gerek. Onun dışında kollardaki kısımlar çok kalın, daha ince olması lazım.

Ben de CL için bir forma hazırlamak istediğim için İstanbul ile ilgili bir şeyler denedim, yoksa pek yapmam bu tip formalar :D

Bildiğim kadarıyla UEFA bu tip şeylere iyi gözle bakmıyor. Hatırlayın nike haç şeklinde bir forma yaptı diye inter'e olay olmuştu. Tasarımlar harika tişört olarak on numara gider lakin forma olarak düzenlenemez çünkü Camii'ler var içinde yukarıda bahsettiğim konu tetiklenmiş olur.

Üst Alt