Kesin Dönüş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kesin Dönüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kesin Dönüş

lincoln.jpg

sabri bey ne zaman havada durmayı başarırsa lincoln işte o zaman geri gelir:D

Sabri bey'e o zaman Hezarfen Ahmet Çelebi gibi kanatta monte ederiz, Lagari Hasan Çelebi gibi rokette temin ederiz yeter ki Lincoln gelsin;) Düşündüm de aslında bir uçak biletiyle Sabri bey'in uçma sorununu kökünden halledebiliriz :D Lincoln gelsin.

Lincoln baba Lincoln baba,canım feda olsun sana.Hiçbbirşeye değişilmez,senin sevgin bu dünyada

yahu ilker kardeş kusura bakmada Hıncal'ın dediği gibi ajanmısın nesin attığın 21 mesajın 21 i linkoln ne ayaksın anlamadım ki ? var bir ajanlık bu işin içinde..

Çok komik haber.Bu kadar olandan sonra hala geri döneceğine inanan var mı? Olacağı varsa da olmasın zaten...

Son 10 yılın en ovarreted oyuncularından birisi. Ayrıca kendisi günümüzün değil, 1950'li yılların futbolunda kalmış bir oyuncudur.

Tıpkı Felipe gibi.

Bu zamana kadar neredeymiş beyefendi ?

Performansını göz önüne alırsak lider bir oyuncu.Takımda bu özellikleri olacak çok sayıda oyuncu var ama Elano nun yanına Arda nın yanına Baros un yanına ki Barosu tek başına gol kralı yapan Lincoln dür.Keita nın yanına bu adam gelse nolur ?

Adam bir Herta maçında Kaptan oldu resmen ''döktürdü''. Yani takımda problem olmadığı zaman adam şahane top oynar.Bu takımda Lincolnü her zaman isterim ama benim istememle olmuyor.

Son 10 yılın en ovarreted oyuncularından birisi. Ayrıca kendisi günümüzün değil, 1950'li yılların futbolunda kalmış bir oyuncudur.

Tıpkı Felipe gibi.

Bana sadece şunu söyleyin. Lincoln bu sene dünyanın hangi en büyük klüplerinden birinde forma giyebilir? Hiç birinde. Bu adamın oynayabileceği maalesef en büyük takım GALATASARAY'dır.

Bu adama yapılan Zidane muhammelesine tahammülüm yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt