Kesin Dönüş - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kesin Dönüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kesin Dönüş

Boşverin beyler.Bencede Adnan Polat almaz geri takıma.Hem tükürdüğümüzü yalamış oluruz.Başkan,o lafları etmeseydi,belki geri gelirdi takıma

bir önce ki mesajımda söyledim;)

İşini köküne kadar yapıyordu istatistik yazmayayım şimdi. Atılan gollerde, takımın ataklarının %100'ün de imzası vardı bunları kimse görmezden gelemez. Lincoln'ü kurban eden bir kısım cepheyi hepimiz biliyoruz kimse yormasın kendisini...

Not: Hepinize iyi seneler arkadaşlar :D

İşini köküne kadar yapıyordu istatistik yazmayayım şimdi. Atılan gollerde, takımın ataklarının %100'ün de imzası vardı bunları kimse görmezden gelemez. Lincoln'ü kurban eden bir kısım cepheyi hepimiz biliyoruz kimse yormasın kendisini...

Not: Hepinize iyi seneler arkadaşlar :D

İstediğini yaz ama sonuç değişmez he çok merak ediyosan lincoln olayını A.Polatın temmuz yada Ağustostaki divan toplantısı vardı ordaki konuşmalarına bi bak öyle istatistiklere bakmakla olmaz o işler Galatasaray.orgda açıklamalar mevcut zaten bakabilirsin bak bakalım Başkan ne diyor;)

Sana da iyi seneler :D

Bütün futbolcular ağır antremanlar yaparken Lincoln efendi bisiklet sürüp futbolcularla dalga geçiyordu. Bu disiplinsizlik hatta ileri gidiyorum haysiyetsizlik değil de nedir? Kimse bana Lincoln'ü savunmasın. Tamam iyi futbolcuydu ama kişiliksiz biriydi. Galatasaray için yetenek önemlidir ama önce futbolcunun ahlakı ve kişiliği önemlidir.

Galatasaray tesislerinin girişinde ne yazıyor?

"Seni buraya getiren yeteneğin, burada kalıcı olmanı sağlayansa karakterindir."

Nokta!

Bütün futbolcular ağır antremanlar yaparken Lincoln efendi bisiklet sürüp futbolcularla dalga geçiyordu. Bu disiplinsizlik hatta ileri gidiyorum haysiyetsizlik değil de nedir? Kimse bana Lincoln'ü savunmasın. Tamam iyi futbolcuydu ama kişiliksiz biriydi. Galatasaray için yetenek önemlidir ama önce futbolcunun ahlakı ve kişiliği önemlidir.

Galatasaray tesislerinin girişinde ne yazıyor?

"Seni buraya getiren yeteneğin, burada kalıcı olmanı sağlayansa karakterindir."

Nokta!

Ne kadar doğru bir söz tam lincolne uyuyor

Lincoln'u cok sevdi bu taraftar,yeri geldi karşılıgını da aldık,güzel asistleriyle-golleriyle.Son iki yıldır en çok Galatasaray Gururu'nu yaşadıpımız maçlardan biri olan Gençlerbirliği deplasmanında bize maçı getiren mesela Lincoln den başkası değildi..

Ancak ve ancak,zaten Rijkaard,Keita ve Arda üzerine basın bu kadar yüklenmiş iken Lincoln'ü getirdiğinizde oluşan baskının altından kalkamazsınız.

Takım böyle bir hava yakalamışken Lincoln ne yazık ki gereksizdir bana göre şu günün Galatasaray'ına.

Artı-Eksi listesi yapsak Eksi hanesi daha yoğun olacaktır belkide.

Yani söylemeye çalıştığım şey en basitinden Lincoln'ün geldiği hafta "10 Numara tartışması" başlıgı altında çıkacak haberler silsilesi "Arda-Lincoln tartışması" haberlerini ne taraftarın ne yönetimin ne de Galatasaray'lı futbolcuların kaldırma kapasitesi olmadığını düşünüyorum.

18'i falan geçtim şuan kadroda bulunan oyunculardan yalnız Keita ile kıyaslanabilir. Keita'dan daha fazla meziyeti olduğu için onu bile sollar. 18'e giremez dediğiniz kadroda M.Sarp, Aydın, Ayhan vs. var bunlar süper star bizler mi bilmiyoruz?

bahsettiğin lincoln mustafa sarp gibi ne zaman mücadele etti beğenmediğin ayhan bizim ilk yarının yükünü çekti sadece son haftalarda oynayamadı

vayy be neymiş bu lincoln acaba ben lincoln başka maçlarınımı izledim koşmayan adamdan bahsediyoruz beyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt