Kesin Dönüş - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kesin Dönüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kesin Dönüş

Herkes anlayana dek alıntılayacam!

O kadar atıp tutulmuş, o kadar arkasından ağır laflaf söylenmiş bunu söyleyenler; taraftar, yönetici, futbolcu... Bu adamın gelmesinin düşünülmesi bile -atıp tutanlar için söylüyorum- kişiliklerinin eksilere gittiğinin göstergesidir.

Açık söyleyin işte "Galatasaray'ı tutmuyorum, lincolnü tutuyorum." Ne lincolnmüşsün be 105 yıllık takımdan büyüksün!!!

Kimsenin umrunda değil takım oyunu, takım disiplini... Herkes sene başında Rijkaard gelince diyordu; "bu adam için sabretmeliyiz", "bu sene şampiyon olamasak bile ilerisi için bu adam kalmalı" nerede bunu diyenler. Ne o sizide mi susturdular?

Çok saçma bir tartışma... Beklerdim ki bu haberi yapan basın organına herkes tepki göstersin, lincolnün adı bu forumda anılmasın. Gidişat maalesef onu göstermiyor!

Ben 5-6 sayfa önce bir yorum yapmıştım. Onu okuyup doğru anlayan sanırım bir arkadaş var. Gerisi yine lincoln diye tutturuyor. Yok sağa bakıyormuş, sola pas atıyormuş... Geçen sene arkasından en ağır küfürleri edenler kimdi? Adam 2-3 maç doğru düzgün oynar geri kalan maçlarda yatardı. Takım arasında gruplaşmalara yol açardı. Siz halâ lincoln gelsin bu takıma diyorsunuz ya pes!!!!!

Unutmayın bu kulüp "sarımsakspor" değildir ;) Bu camiada isimler değil, sistem ön plana çıkmalıdır. Sistem içinde sabır, dayanışma gereklidir.

Unutmayın lincoln bu takımdan büyük biri değildir. Galatasaray'ın örf ve adetlerine uymayan bir kişiliğe sahipti ve kovuldu...

Bu sözü unutmayın;

"Seni buraya getiren yeteneğin, burada kalıcı olmanı sağlayansa karakterindir."

Galatasaray Tesislerinde geçiyor!

Lincoln dediğiniz adama Shalke´de top koştururken Bayern´den 15 milyon avroluk teklif geldi bir ara belirteyim Yaptığı bazı hatalar yüzünden 6 milyon avro gibi bir fiyata kadromuza kattık

Takmışsınız Brezilya milli takımına Brezilyada tonla yetenek var seçilmek kolay iş değil Deco bile seçilemediği için Portekiz vatandaşlığına geçti

Geçen sene daha ilk devrede asist krallığını garantilemişti

Lincoln ,Kewell , Arda , Baros dörtlüsü çok güzel futbol lezzeti sunmuştu bana

Sonra Bülent Hoca geldi herşey bozuldu Bülent kaptanı çok sevsemde bu böyle maalesef

Çok doğru noktalara değinmişsin Bülent Korkmaz'ın Lincoln düşmanlığı spor yorumcusuyken verdiği bir röportaj ile tescillidir tabi sonra hoca olunca saçma planını uygulamaya koydu ve Uefa tehlikeye giriyordu neredeyse...

her maç zevkle ,sıkıntısız maç seyrediyorsun demi?

21 gol sana ne ifade ediyor. Bide 80 sonrası. bide anlamsız ofsaty taktiği.

Bundan olsa olsa kabus olur ne rüyası.

futbolda her maç gol yenilmeyecek ve hata yapılmayacak diye bir kanunmu var

gülderme adamı futbol hatalar oyunu hangi ligde hher sene bir takım şampiyon olmuş!

lincoln mücadele etmediği maçlarda yırtındı çocuklar lincoln gibide senelik 4 m euro'yu cebine indirmediler ztn saydığın isimlerin yeteneği kısıtlı biz lincoln verdiği verimden konuşuyoruz boşver barışı ayhanı topalı

o kadar olacak. koskoca lincoln bu . zaten barış o parayı alsa ismi barış olmaz baroş olurdu :)

lisans almakla hoca olunmuyor. Tecrübe+kariyer lazım

ayrıca 100 milyon dolarlık klübe bülenti getirmek bu yönetimin işi.

seçim var mayısta. Geliyoruz!

Akbaba gibi çöktün foruma birtane olumlu mesajın yok taraftar sorgulamaktan nefret ederim ama senin taraftarlığından şüphe ediyorum.Yönetimi konuşacağın zaman 2 kere düşün 3 kere yaz eleştirdiğin adamlar gecesini gündüzüne katıp ölü olan biri kulübü ayağa kaldırdılar Kimisi eski oyuncuları tutturur kimisi transfer beğenmez kimisi yönetimi beğenmez şurayı bile negatif havayla boğdun

Akbaba gibi çöktün foruma birtane olumlu mesajın yok taraftar sorgulamaktan nefret ederim ama senin taraftarlığından şüphe ediyorum.Yönetimi konuşacağın zaman 2 kere düşün 3 kere yaz eleştirdiğin adamlar gecesini gündüzüne katıp ölü olan biri kulübü ayağa kaldırdılar Kimisi eski oyuncuları tutturur kimisi transfer beğenmez kimisi yönetimi beğenmez şurayı bile negatif havayla boğdun

Harbiden ya:D 30 tanecik mesajı var hepsi negatif,negatif,negatif:eek:mg:

Bence adminler şu arkadaş ile ilgilenmeli... Bir cimbomluda bu kadar art niyet olmaz. Sanırım bu foruma üyeleri tahrik etmek için üye olmuş...

geliyoruz demek çok ayıp bir şey sen kimsinki geliceksin iyi bir Galatasaraylı yönetime saygı duyar ben senin GAlatasaraylı olduğuna inanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt