# Kévin Gameiro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kévin Gameiro

Cevap: # Kévin Gameiro

Ünal Aysal bizde niye yok ?

Bize niye almıyosun ?

[video=youtube;pTRrJZzSN3M]https://www.youtube.com/watch?v=pTRrJZzSN3M[/video]

Adamim benim ama bize(nancy) her macta cakardi ister lorient formasi ile olsun ister strasbourg formasiyla, mevlutun 9 milyon avro ettigi bir fransada bu adami 14ten asagi alamayiz gameiro olmassa monacodaki cekik gozluyu almak gerek oda yakinda premier league yolunu tutar

Bize topa vuran futbolcular lazım.Takımda ne frikik atabilen ne de şut çekebilen 1 tane futbolcu yok.

izlemedim bilmiyorum ama gignac'dan iyi olduğunu sanmıyorum oluru varsa fransa'dan gignac ı isterdim.

76425447326.jpg

Haber gercek gibi.

Fake bu laa

Son vuruslari mukemmel strasbourg ile 18 yasina kadar 68 maca cikti sonra lorient a transfer oldu gol ortalamasi 2 macta bir gol hemen hemen 115 macta 55 gol :) portekiz milli takimini iki kere reddeddi kendimi fransiz hissediyorum diye.Bize dusurmezler zaten biraz once haberlerde dinledim yarim saat oluyor la liga da oynamak istiyorum dedi valencia gibi hersene sampiyonlar liginde oynayan bir takimda oynamak hayalim az cok ispanyolca bildigim icinde la liga tercihim dedi.Valencia ile on protokol imzalandigi soyleniyor yoksa villareal ikinci tercihi olabilirmis

Anlasilan konu kilit bizim ligin ismi la liga degil :D dil turkce :D ve sampiyonlar ligi diye bir sey bizde soz konusu degil :D

Son vuruslari mukemmel strasbourg ile 18 yasina kadar 68 maca cikti sonra lorient a transfer oldu gol ortalamasi 2 macta bir gol hemen hemen 115 macta 55 gol :) portekiz milli takimini iki kere reddeddi kendimi fransiz hissediyorum diye.Bize dusurmezler zaten biraz once haberlerde dinledim yarim saat oluyor la liga da oynamak istiyorum dedi valencia gibi hersene sampiyonlar liginde oynayan bir takimda oynamak hayalim az cok ispanyolca bildigim icinde la liga tercihim dedi.Valencia ile on protokol imzalandigi soyleniyor yoksa villareal ikinci tercihi olabilirmis

Anlasilan konu kilit bizim ligin ismi la liga degil :D dil turkce :D ve sampiyonlar ligi diye bir sey bizde soz konusu degil :D

gignac damı olmaz

gignac damı olmaz

gignactan topcu olmaz adam cok hain diger oyuncular adamdan sikayetci antremanlarda kosmuyor gec geliyor hocanin istedigi bolgede oynamiyor oynasa bile isteksiz oynuyor marsilya yaptigi hatanin farkinda en az zararla satmak istiyorlar ama medya tepkisi taraftar tepkisi var. Marsilya baskani ve hocasi gignac a guvendiklerini soyluyorlar ama ayni zamanda cok calismasinin kafasini takima vermesini gerektigini soyluyorlar gignac bu yaz satilmaz ise gelecek sezon 7 milyon avro civari bir takima satilir bence,unutmamak gerek 16.5 milyon avro verildi almak icin marsilya

Behçet,Moussa Sow hakkında neler düşünüyorsun?Benim hayalimdeki forvetlerden biri ,EPL´ye giderse Gyan´dan falan fazla ses getirir gibi geliyor bana.10 milyon bassak verirler mi bize?

Üst Alt