# Kevin Kuranyi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Kuranyi

Cevap: Kuranyi'den yeşil ışık!

Fotomac haberine benzettim birden.

Boyle birsey dedigini inanmam. Ama gelmesini isterim. Hem ne varki bu haberde, Galatasaray'dan teklif almadim diyor, Turkiye'den teklif gelirse kabul edebilirim diyor, bisey demiyo ki.

Kevin Kuranyi veya Claudio Pizarro, bunlar'dan biri gelsin.

Lincoln'un kankası,birde Dede'yi aldık mı ayvayı yedik.Üçü gidip gidip dururlar Brezilya'ya.

Fotomac haberine benzettim birden.

Boyle birsey dedigini inanmam. Ama gelmesini isterim. Hem ne varki bu haberde, Galatasaray'dan teklif almadim diyor, Turkiye'den teklif gelirse kabul edebilirim diyor, bisey demiyo ki.

Kevin Kuranyi veya Claudio Pizarro, bunlar'dan biri gelsin.

Kuranyi kazması niye gelsin? :2aloh1: şu kazma bile prim yapıyor bu ülkede yazık.

Pizarro gelebilir tabi ancak yaşı 31 oldu. konuşulan paralar 7 milyon € bonservis, 3 milyon € yıllık ücret. değmeyecek transfer olur.

Kazmanin Onde Gideni, Bunu Isteyenleri Anlamak Mumkun Degil. Birde Saka Otesi Halil Icin Lincoln + 2 Milyon Euro Dedi Biri .. Saka Mi Bu? Halil Kim .. Lincoln Kim? Lincoln Halile Bin Ceker Kaldi Ki Halil Forvet, Lincoln Oyun Kurucu ...

Kazmanin Onde Gideni, Bunu Isteyenleri Anlamak Mumkun Degil. Birde Saka Otesi Halil Icin Lincoln + 2 Milyon Euro Dedi Biri .. Saka Mi Bu? Halil Kim .. Lincoln Kim? Lincoln Halile Bin Ceker Kaldi Ki Halil Forvet, Lincoln Oyun Kurucu ...

Lincoln + 2 miyon gayet basarili bir transfer olur, tabi Jefferson Farfan icin :)

Halil için değil, Lincoln için Halil + 2 milyon € dedi o arkadaş. ayrıca Halil bu sezon oyun kurucu olarak da oynadı. genelde sağ forvet oynuyor Schalke'de. hücum hattının her yerinde oynuyor kısaca. tam bir joker. böyle bir adam lazım takıma.

Halil cok yonlu bir oyuncu olabilir evet ama Lincoln gibi degil. Lincoln'un yarisi etmez. Ayrica bende onu demek istedim, Lincoln = Halil + 2 Milyon Euro ..

Ama Kusura bakmayin, zararin onde gidenidir. Lincoln'u yonetebilecek bir yonetim ve hoca olursa Lincoln bu takimi tek basina sirtlar ...

Ne cabuk unuttunuz Skibbeli ilk devreyi. 9 gol 20 kusur assist ... (Avrupa'nin en iyi oyuncusuydu istatistik konusunda) ..

Forma sattırır.

Reklam geliri olur.

Dünyada ses getirir.

Takıma faydalı olur.

Tsl'nin anasını aglatır.

Kısacası bu yasta Kuranyi'yi buraya getirmek olay olur.

Olayı ben çıkartırım :D

Kazma bu adam ya, şöyle bir düşününce sadece karşı karşıya kaçırdıkları aklıma geliyor :eek::077:

Gol kacırmayan adammı var allah askına bakmadım ama adamın istatiklerine baksak bundesligada 15 den assagı attıgı sezon yoktur.

Forvette ne kadar teknik arayabilirsinki hakan sukur kazma degilmiydi?

Bu adam bu ligde leblebi gibi gol atar baros gelmedende yok sezonda 5 golu oluo falanda fıstıkda adam gol krallıgına kosuyor kariyer rekoru kırarak

veya mario gomez euro 08 de gördük dünyaları kacırdı adam kazmamı?

kaliteli topcu böyle adamları takımımda görmek isterim ben isterim sizi bilemem

Kuranyi gelse dünyada olay olur.Bonservisi el yakıyor orası ayrı konu.Ama ben zannetmiyorum ki Kuranyi böyle bir röportaj versin.

edit: dünyada olay olur demişim abartmışım :)

Gol kacırmayan adammı var allah askına bakmadım ama adamın istatiklerine baksak bundesligada 15 den assagı attıgı sezon yoktur.

Forvette ne kadar teknik arayabilirsinki hakan sukur kazma degilmiydi?

Bu adam bu ligde leblebi gibi gol atar baros gelmedende yok sezonda 5 golu oluo falanda fıstıkda adam gol krallıgına kosuyor kariyer rekoru kırarak

veya mario gomez euro 08 de gördük dünyaları kacırdı adam kazmamı?

kaliteli topcu böyle adamları takımımda görmek isterim ben isterim sizi bilemem

Açıkcası, gol kaçıran topculara fazla kızmam, en azından pozisyona girer diye düşünürüm ANCAK;

Kuranyi ancak, target man olacak, tüm toplar ona atılacak, kaçırdığı pozisyonlar sorun olmayacak. İşte anca bu şartlar oluşursa, Kuranyi faydalı olur. Galatasaray'a Kuranyi gibi bir adam değil, Pizzaro gibi bi adam gerekir. Daha komple bir topcu.

Kuranyi olduğu zaman, onu besleyecek bir AMC de bulunmak zorunda. Bu da Lincoln gibi adama ihtiyac doğurur. Bir düşününce;

Baros---Kuranyi

---------Lincoln-----

olması gerekir. Bunların yanına bir de Kewell'ı koyarsak, takımın direnci çok çok düşük olur.

Açıkcası, gol kaçıran topculara fazla kızmam, en azından pozisyona girer diye düşünürüm ANCAK;

Kuranyi ancak, target man olacak, tüm toplar ona atılacak, kaçırdığı pozisyonlar sorun olmayacak. İşte anca bu şartlar oluşursa, Kuranyi faydalı olur. Galatasaray'a Kuranyi gibi bir adam değil, Pizzaro gibi bi adam gerekir. Daha komple bir topcu.

Kuranyi olduğu zaman, onu besleyecek bir AMC de bulunmak zorunda. Bu da Lincoln gibi adama ihtiyac doğurur. Bir düşününce;

Baros---Kuranyi

---------Lincoln-----

olması gerekir. Bunların yanına bir de Kewell'ı koyarsak, takımın direnci çok çok düşük olur.

Pizarromu Kuranyimi deseler elbette pizarro derim orası ayrı:)

Klasik 4-4-2 de kuranyi cok basarılı olur sahsi fikrim veya barosa arif modeli verilebilir ss seklinde ama lincoln gitmicekse 4-3-1-2 oynarız o uclude topal ayhan barıs olur veya ardayıda orda kullanabiliriz kewellin zaten 90 dk cıkarıcak mecali yok ama tam bir profesyonel bi sorun cıkarcagını dusunmem

Üst Alt