Kewell ve Neill ile uzatılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kewell ve Neill ile uzatılıyor!

Cevap: Kewell ve Neill ile uzatılıyor!

Kewell bir futbolcudan fazlası şu an takım için. Futbolculuğu da form tuttuğu zaman müthiş bence ki Kewell her haliyle takıma katkı sağlar. Kısacası 1 sene daha uzatılması en iyisi bence.

güzel haber nede olsa 6+2+2 kuralı var kewell kalabilir hatta bilgi ve birikimi ile futbol sonrası değerlendirilmesi gereken bir adam sportif direktörlük yakışır kewell a

Dogru karar. Gidecek yabanci futbolculara göre Kewell ile 1 sene daha uzatilmasinda sakinca yok. Oynamasi sart degil ama kadroda bulunabilir. Neill gibisini de zor buluruz zaten. Umarim dogrudur haberdir.

Neİle bİsİ dememde ben kewele nekadar sevsemde yollar ayrilmali artik. Ben uzatcaklarini sanmiyorum kewelle

Kewelll kesinlikle gönderilmeli..Neillden daha iyisi alınamıyorsa kalmalı....

Kewell ilk 11 için, başarı için yeterl olmayabilir. Ama kesinlikle -6+2+2'nin sonuncusu olsa bile- bu takımda kalmalı. Profesyonellği ve liderlik özelliğiyle çok şey katacaktır. Neill konusuna değinmiyorum bile. Takımın bankosudur.

Uzatılırsa yerimizde sayarız bence.

Ne ilgisi var. Galatasaray'ın yerinde saymasının nedeni Neill ve Kewell değil, Servet'ler, Balta'lar, Sarp'lar vs.

Herkes tutturmuş Neill'in genci, kardeşim savunma oyuncusunun tecrübelisi makbuldur zaten.

Neill'in gencini söyleyin bana bakalım, 3-5'e alabileceğimiz bir stoper.

Sırf Blackburn Rovers 20 M. Dolar fiyat çektiği için, Barcelona Neill'in şartlarını zorlarken, Juventus'da sözleşmesi biten Thuram'ı bedavaya aldılar. (Neskeens)

Gökhan geldiğinden beri kaç maç oynamış,kaç ay sakat ayağına yatmış.Barış ve Gökhan'dan kurtulmak için önemli fırsat.

Ne ilgisi var. Galatasaray'ın yerinde saymasının nedeni Neill ve Kewell değil, Servet'ler, Balta'lar, Sarp'lar vs.

Herkes tutturmuş Neill'in genci, kardeşim savunma oyuncusunun tecrübelisi makbuldur zaten.

Neill'in gencini söyleyin bana bakalım, 3-5'e alabileceğimiz bir stoper.

Sırf Blackburn Rovers 20 M. Dolar fiyat çektiği için, Barcelona Neill'in şartlarını zorlarken, Juventus'da sözleşmesi biten Thuram'ı bedavaya aldılar. (Neskeens)
3-5,e diye diye bu hale geldik zaten.Nerde sakat bonservisi elinde adamlar varsa toplandı takıma.Kewellı sakatlık sorunu omamış olsa 10 milyon,dan aşağı sittin sene alamazdık.Ne kadar para o kadar köfte.Güiza gibi istisnalar var tabi.

Neill hadi bir nebzede kewellin kalmasının hiç bir mantığı yok.İsimlere çok takılmaya başladık son dönemlerde buda yönetimin ismi olan futbolcuyu satıp ne üğüdüğü belirsiz adamları tutup getirmesi sonucu oluşdu çoğumuzda.Ama bu yazda olumsuz transferler yaparlarsa kesin bitirir taraftar bu sefer.Yani ben unutluyum bu yazdan birazda olsa.

Sakatlıklardan çok çektik diyerek konunun direkt Kewell'a gelmesini anlamıyorum bende.İlerde oynatıyorsun oynuyor,kanatta oynatıyorsun oynuyor,forvet arkası oynatırsın oynar.Kaç maç kaçırmış bu sezon çok merak ettim.Futbolcu başına sakatlanma payları hesaplansın, KEwell daha az sakatlanmıştır çoğundan özellikle bu sezon.Profesyonel adam,kendine bakıyor,takımı sahiplenmiş,gitti milli takımıyla o kadar maç yaptı,döndü 2 antrenmanla yine çıktı maçını oynadı burda.

Bir disiplinsizliği,bir karaktersizliği mi görülmüş,ben sakatım diye yatmış mı bu adam.Kewell umut bağladığınız çoğu oyuncudan daha fazla katkı vermiştir.

Üst Alt