Kim Bu Marco Kırdemir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Bu Marco Kırdemir?

Türk futbolunu bitirme noktasina getiren menajerlerden bir tanesi Marco Kırdemir!

image.jpg

Bu adamin kulüp yöneticileriyle olan iyi iliskilerini uzun süredir takip ediyorum ama bu yaziyi yazmak bu güne nasip oldu.

Orjinal Twitter adresi burada, fazla takipcisi olmayan, siradan birine benziyor ama kesinlikle öyle degil. https://twitter.com/marcoturcoo

Bu adamda birseyler var! Uzun maratonumuz basliyor.

B47lZ16IYAAfrfM.jpg:large

Türkiye'ye teknik direktör olarak nedense bir anda (!) demir atan, efsane futbolculardan Roberto Carlos bununla calisiyor. Yanindaki de uzun süre Galatasaray'la ismi gecen Juande Ramos! Bu adam eminim bu teknik direktörleri bizimkilere önerdi.

N9l6JY.jpg

Ve gelelim buraya. Galatasaray baskan adaylarindan Turgay Kiran bu adamla yan yana, Juande olmadan olur mu?! Arsene Wenger'i getirmek istiyorum fln demesi tamamen hikaye, TURGAY KIRAN'a oy vermeyi aklinin ucundan gecireler iyi düsünsün.

LYZ7Xb.jpg

Trabzonspor ucuza stoper bakarken karsimiza kim cikti dersiniz? Evet zamaninda 800 bin euro gibi cüzi bir rakama gelen Sol Bamba'yi kim pazarlamis. Marco pasa yine is basinda, zorluklarla Trabzon'dan gönderilen Bamba bu kez Italya'da 3 yillik sözlesmeyi kapiyor (sadece 1 macta oynamis bu sezon!)

oY0P5q.jpg

Alemlere akmadan olur mu? Solda Trabzonspor'un yeni forvetlerinden Mustapha Yatabare, yaninda bizim menajer.

12VmW1.jpg

Basaksehir sezon öncesinde forvet ararken bizim Marco'nun getirdigi 30 yasindaki Jeremy Perbet'i aliyorlar. Ödenen bonservis 1.5M €

Bq_KD_lIUAAnoNi.jpg:large

Guti gibi bir efsane Türkiye'ye nasil geldi dersiniz? Demirören'in de isbirligi yaptigi menajerlerden biri Marco Kirdemir elbette.

BaFxr05IcAAxjlV.jpg:large

Galatasaray'a bulasmadan olur mu? OLMAZ. Bu adam nasil böyle zengin olabilmis anlayamiyorum.

BTbDv0TIcAAiQiR.jpg:large

Bruma'yi scoutlar degilde bu herif mi bize önerdi?? Bunu cok merak ediyorum.. 10 milyon euro gibi ciddi bonservis ödenen Bruma'nin menajeri yine bizimki.

BOdURbHCcAE5TzJ.jpg:large

Yillik 1.5- 2milyon euro'dan Bursaspor'a imza atan ve 1 sezon sonra neredeyse tekme tokat dövülerek gönderilmeye kalktiklari Taye Taiwo'yu da Bursaspor'a kitleyen kim dersiniz?

BEN4z0bCMAEgsX4.jpg:large

Yildirim Demirören'le birlikte yakin iliskiler icerisinde olan Marco Kirdemir, bir zamanlar Besiktas'ta teknik direktörlük yapan Bernd Schuster'in menajeri.

A1m_tniCcAABMUC.jpg:large

Bursaspor'un sürpriz bir sekilde ucuza kapattigi Fernando Belluschi'yi de basimiza saran isim Kirdemir. Bonservisi ucuzdu ama menajer komisyonu yüksekti sanirim!

AkfqetCCQAE2yHx.jpg:large

Keita'yi gönderip Pino'yu nasil aldik dersiniz?? Adnan Polat bile bu adamin getirdigi oyuncuyu almis. Bu sokak serserini bize kitleyen yine KIRDEMIR.

Bizim Marco Pasa'nin kesin olarak menajerlik yaptigi teknik direktörler.

PYn4X5.jpg
Q4vE6Z.jpg

Futbolculara gelelim.

mr4jV8.jpg

J7qr5J.jpg

ZAMNgV.jpg

n5jPVN.jpg

+ Antalyaspor'da bir zamanlar forma giyen Natcho Insa, Galatasaray'a kitlenmek isteyen Raul Bravo, kimsenin tanimadigi Okan Köse diye bir genc (Genclerbirligi alip gönderdi), Ingiltere 3-4.liginden Elazigspor'a gelen Semih Aksoy, Fenerbahce'ye kitlenen Issiar Dia!!

Yatabare transferinden ne kadar aldi dersiniz? Tam 350 bin euro!

Bu adamin Türkiye'de her türlü kulüpleri batirdigi ortada. Galatasaray'i da esir aldigi görülüyor!!

Bukadari sizce tesadüf olabilir mi?

Son düzenleme:
? sonuc adam menajer iste ..

futbolcular & Antrenor pazarliyor .. yada kazikliyor sag sola .. adamin meslegi bu .. aradan tabiki yoneticilerde pay kopariyor

Güzel çalışma tebrikler Murhan.

Zaten menajerlerin kulüpleri ne kadar oyuna getirdiği aşikardı.

Böyle çapsız adamları zengin ediyoruz ya, yazık gerçekten o paralara.

I am the one who knocks!

veysel, sercan, guiza gibi vasat adamlara güzel sözleşmeler yaptırmış daha ne yapsın. menajer olarak çok başarılı gibi duruyor.

Keramet bu adamda degil. Gerizekalilar tarafindan yönetilen Türk futbolu bu tip adamlar için bulunmaz maden.

Gitsin Dortmund'a, Ajax'a kilitlesin o oyuncularida görelim.

Marco paşayla hemen iletişime geçip forumumuza kazandırmamız gerekir.

Oyuncu öneririz önerdiğimiz adamları kulübe sunar hem biz hem kulüp hemde marco reyis mutlu olur(kazan-kazan).

Ayrıca taraftarın sesi wuuw

Burada anlatılmak istenen ne? Benim anladığım herif hakikaten işinin hakkını veriyormuş. Hayır yani kulüplerin kafasına silah mı dayıyor, bu oyuncuları alın, bu kadar da para ödeyin diye? Türk futbolu menajerler yüzünden batmaz. İş bilmeyen yöneticiler ve antrenörler yüzünden batar. Menajerler veya diğer etkenler sadece bahanedir.

Üst Alt