Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"

Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"

Ben de o zaman İnan Kıraç'ı haklı bulan Galatasaray düşmanıdır diyim. Böyle anlamsız ve saygısız genellemelere gerek yok. Adnan Polat'ı savunanların bundan gocunacağını sanmam ama böyle ya İnan Kıraç'ı sevin ya da Adnan Polat'çı etiketi yapıştırıyoruz size diye mahalle baskısı yapmak çok saçma.

Koca Galatasaray camiasında atıyorum Adnan Polat'ı istemeyen, İnan Kıraç'ı beğenmeyen ve atıyorum Haluk Ulusoy yada bir başka kişiyi başkan olarak görmek isteyen tek bir insan olamaz mı? Bunu mu diyosun?

Olmaz evet onu diyorum.İstediğime de etiket vururum.

Rivayı satıp bütün paraları 2 senedir olduğu gibi çöpe atacak yönetim istemiyorum.Adnan Polat artık bu işten vazgeçtsin,yönetimi delik deşik oldu hala neden bu ısrar.Yapamıyorsun işte önümüzdeki sezonda hiçbir ümidim yok,gidecek onlarca oyuncuya dünyanın parasını verecek sonra 10culuk savaşı vereceksin ve istifa etmeyeceksin.

İnan Kıraç iyimi yapmıştır - kötümü yapmıştır, iyi adam mıdır - kötü adam mıdır, ben işin orasında değilim ama çok merak ediyorum hani bunu eleştiri olarakta değil gerçek bir soru olarak soruyorum forum da bazı renkdaşlar "kim bu ya? geçiniz böyle boş adamları, bunamış bu" gibi cümleleri gerçekten öylesine laf olsun diyemi yazıyorlar yoksa bunu İnan Kıraç'ın yüzüne söyliyebilecek makam,mevki ve kudrete sahiplermi ? eğer öylese böyle değerli ve önemli insanların forumumuza teşrif etmeleri ve bizi onurlandırmaları beni gerçekten mutlu ediyor. Bu değerli ve çok sayın renkdaşlarıma forumumuza zaman ayırdıkları için kendi adıma teşekkür ediyorum.

dipnot: Ağır ironi içermektedir !

Kaç yıllık konuyu çıkarmışsın :D

İnan Kıraç bildiğin iç güveysidir. Yaralı parmağa işemez. Eğitim vakfındaki titrini hava olsun diye kullanır. Hatta bu vakfa yapılan bağışların yanan okulun düzenlemesine hala harcanmaması hatta ne olduğunun bilinmemesi bu konuyla ilgili yapılan organizasyonlar ayrı bir dramdır.

İşin diğer kötü yanı organizasyon içinde organizasyon kurmuştur. Beş kuruş faydası olmayan bu insan bir şaklatmayla bazı kitleleri peşinden koşturmaktadır. Buna seçimlerde seçim öncesinde takımı beğenmeyenlerin bir işaretle oylarını şimdiki başkana atmış olmalarını örnek verebiliriz. Bu bir dışlanma korkusu mudur ,iş potansiyelini kaybetme korkusu mudur onu bilemem ,daha doğrusu bir çok etken var.Şimdi yavaş yavaş çatlak sesler çıkmaya başladı içeride ama bu sesler ne denli büyür orasını bilemem ; artan nefretin biatı karşılaması lazım yoksa boş.

ben seviyorum bu adamı..

sonuçta 30 yıldır TR ligini domine ettik mi, ettik..

azizeyi öptük mü öptük..

özellikle son 20 yıldır şampiyonlukların %60'ını biz almışız, kalan %40'ı diğerleri paylaşmış..

demekki kıraç kötü değil.. :asd22:

Üst Alt