Kırmızı Koltukta Sami Toprak! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Sami Toprak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Sami Toprak!

Abi arkadaş için çiğ tavuk bile yiyilir diyorlar acaba sen içinde çig tavuk yiyebilecek arkadaşların var mıdır ?

Kesinlikle vardır.Ama bunu öğrenmek için öyle bir olay olmadı henüz.Aslında ben sıkıntımı pek belli etmem arkadaşlarıma,sırf yük olmayıp onlarıda sıkıntıya sokmamak için,

Ama eminimki benim için fedakarlık yapacak arkadaşlarım var.

Mesela benim arkadaşım benden bir şey isterse elimden geldiğince yapmaya çalışırım.

Efeciğim,aslında nereye baksan arkadaş dolu,önemli olan dost bulabilmek.

Samicim en sevdiğin yemek nedir? En sevdiğin içecek nedir? En sevdiğin dizi nedir?

En sevdiğim yemek ;

Acılı yemekleri çok severim,özelliklede Turşu içini çok severim.Saç kavurma :)

İçecek olarak,Cola,Nesscafe,Gazoz.

En sevdiğim dizi ise Behzat Ç.

Ardından Kurtlar Vadisi gelir.

En sevdiğim yemek ;

Acılı yemekleri çok severim,özelliklede Turşu içini çok severim.Saç kavurma :)

İçecek olarak,Cola,Nesscafe,Gazoz.

En sevdiğim dizi ise Behzat Ç.

Ardından Kurtlar Vadisi gelir.

O zaman bu sana gelsin;

sac_kavurma.jpg

İnşallah olur, en güzeli. Varya yemin ederim şimdiki aklım olsaydı hiç ticaretle ugraşmaz bir devlet dairesine girer çalışırdım. Dert yok tasa yok ( ticari hayata göre ), personelmiş, sigortalarıymış, maaşlarmış, vergiymiş, kar-zararmış amaaan ne ugraşacan maaşını alıp hayatına bakacan. Hafta sonlarıda tatil ohhhhh :)

İnşallah olur, en güzeli. Varya yemin ederim şimdiki aklım olsaydı hiç ticaretle ugraşmaz bir devlet dairesine girer çalışırdım. Dert yok tasa yok ( ticari hayata göre ), personelmiş, sigortalarıymış, maaşlarmış, vergiymiş, kar-zararmış amaaan ne ugraşacan maaşını alıp hayatına bakacan. Hafta sonlarıda tatil ohhhhh :)

Çok doğru diyorsun.Bu zamanda ticaret ile uğraşmak çok zor iş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt