Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum

Cevap: Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum

Abi aynı konu bendede var yeni konu açmaya gerek yok .

Eski kız arkadaşım. Çok seviyodum harbiden 4 yıldır beraberdik. Ayrıldıktan sonra sınıftan bi kızı kıskanıyodu onu sevdiğimi felan söyledim. Üzülmüş, onu sevmediğime sinir felan olmuş. Sonra üzülmemesi için seni seviyorum demiştim. Sonra bişeye kızdırdı beni kendini iyi hissetmen için söyledim şakaydı hepsi dedim :D ... yedik :D

Sonra baya bi küfür ettim. Çok pişmanım. Kız üzülüyo belli.

Napak ?

Tek sorunlu ben degilmişim lan , çok sevindim. Yaş kaç emre kardeş ?

Abi aynı konu bendede var yeni konu açmaya gerek yok .

Eski kız arkadaşım. Çok seviyodum harbiden 4 yıldır beraberdik. Ayrıldıktan sonra sınıftan bi kızı kıskanıyodu onu sevdiğimi felan söyledim. Üzülmüş, onu sevmediğime sinir felan olmuş. Sonra üzülmemesi için seni seviyorum demiştim. Sonra bişeye kızdırdı beni kendini iyi hissetmen için söyledim şakaydı hepsi dedim :D ... yedik :D

Sonra baya bi küfür ettim. Çok pişmanım. Kız üzülüyo belli.

Napak ?

Tek sorunlu ben degilmişim lan , çok sevindim. Yaş kaç emre kardeş ?

ruh hastasısınız siz. ağır hem de. sorunlu falan değilsiniz.

Sertaç reis senin yorumlarını okumak için giriyorum başlığa :tiphat:

Yahu sizin aşık olacağınız tek şey var

YÖK

çalışın bakayım

aşk üniversitede çok....

zamanı geldimi tecrübelerimi aktarırım

konu kapatılsın bence :)

Oldu mu şimdi bu :eek:

oldu, mükemmel oldu. bi boktan anladığınız yok, kalkmış artistlik yapıyorsunuz. yok sevdim bilmem ne, adamın anlattığına bir de çok sevindim diyorsun. manyaksınız olm işte, bir insanın duygularıyla oynayabilecek kadar körpesiniz, kafanızın bi boka basmadığı yaşta aşk meşkten bahsediyorsunuz. gidin işinize ya, sizinle jb bile geçilmez. sıkıldım da zaten, hala ciddi ciddi tavsiye verenler var bir de üstüne sizin rakı masasındaymış havanız.

oldu, mükemmel oldu. bi boktan anladığınız yok, kalkmış artistlik yapıyorsunuz. yok sevdim bilmem ne, adamın anlattığına bir de çok sevindim diyorsun. manyaksınız olm işte, bir insanın duygularıyla oynayabilecek kadar körpesiniz, kafanızın bi boka basmadığı yaşta aşk meşkten bahsediyorsunuz. gidin işinize ya, sizinle jb bile geçilmez. sıkıldım da zaten, hala ciddi ciddi tavsiye verenler var bir de üstüne sizin rakı masasındaymış havanız.

:eek: Abi o degil de hiç 17 yaşında olmamışsın gibi konuşuyorsun . Eyvallah haklısın ne diyelim :eek:

Oldum lan işte, ondan böyle gevşek gevşek atıp tutabiliyorum. Yediğiniz bokları yemeden, aklı başında, böyle triplere girmeden yaşadım.

Aynılarını yaşayan biri benim söylediklerimi söyleyemez zaten, merak etme sen.

rahat ol o cevrendeyken uzuldugunu bilmesin. kız cevrendeykende baska kızlara sulanıp hayvanlaşma :yenieek: Bi öneriydi.

Bu normal süreç, o yaşta yaşadıklarını ciddi sanacaksınız, üzüleceksiniz falan, 24-25'e gelince ne saçmaydı la o zaman diyecek ve dert anlatan 17 yaşındakileri eleştireceksiniz.

Herkes haklı burada..bu normal bir süreç :)

Üst Alt