Kocaeli Yeni Stadyum | 35.195 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaeli Yeni Stadyum | 35.195

Kocaelispor bir zamanlar bize lig sonuncusuyken kendi sahamızda 5 atan takımdı şimdi bir baktım Bölgesel Amatör Ligindeler . Keşke daha güzel yönetilse kulüplerimiz . Böyle takımları isterim ben süper ligde .

h03j7oP.jpg

LEwQKUq.jpg

fnql6O9.jpg

SnqIWxu.jpg

VXVQGtl.jpg

Bu stadı yapmalarının nedenlerinden biri İsmetpaşa stadının yıkılıp yerine AVM yapılmasıdır.Daha önceden böyle söylentiler vardı ve İsmetpaşa stadının arazisi tam şehrin merkezinde olmasa da bir AVM için her türlü özelliğe sahip.İlimizin bütün takımlarının alt liglerde olduğunu düşününce "kim oynayacak lan bu stadta" demek gelir insanın aklına.Ancak bugünü değil de geleceğe dönük yapılmış bir hamle olabilir.Sonuçta sportif alanların çoğaltılması ileride düzenlenecek Avrupa yada Dünya Kupası gibi organizasyonlar için katkı sağlayacaktır.

Stadın yeri çok sapa.Fabrikaların arkasında.Sakarya'ya yapacaklarmış neredeyse.Millet nasıl gider bilmiyorum.

2009 yılı olması lazım. Cuma günü Kocaeli - Bjk, Pazar günü de Gs - Fb oynuyordu. Abim de o zaman Kocaeli'de görev yapıyordu maça beni de sokmuştu hatta Kocaeli tribününde Gs atkısıyla izlemiştim, Kocaeli maçın başında Agbetu ile öne geçmişti , sonra Bjk 3 1 almıştı , bizim derbi de 0-0 bitmişti, maç sonunda da kavga çıkıp kırmızı kartlar vardı diye hatırlıyorum,O hafta sonu 3 büyükleri de izlemiştim, böyle bir kafa vardı işte şimdi mecbur kalmazsam maç izlediğim yok.

efsane ismetpasa nolcak,sorua bak

avm olur ne olcak

hey gidi hey,az maca gitmedim oraya

Son düzenleme:
Üst Alt