Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı

Cevap: Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı!

fenerller aykut istifa diye konu açmıyorlar mı sinir oluyorum;)İyi ki maçlarda kadın çocuklar olucak yoksa efsane td için istifa çığlıkları atılabilirdi.

Ben de iki üç yıl önce kadro dışı kalmıştım kulüpte oynarken. Saygısızlıktan falan değil de, kendimi gösterememiştim. Empati yaptım Alex'e çok ağır olur bu ya. Kadro okunuyor ve Alex yok, o an ki surat :D

sakiz cignemisindir kesin sen :coffee:

Okuyacam dedim, çektim gittim. Sonra hoca arkamdan soranlara 'profesör olacakmış sahtekar' diyormuş. 92lilerden kalmamıştı o dönem sağlam, baya kızmıştı bırakıp gitmeme. O kadar yedek beklet sonra da oynatmak iste olur mu öyle şey. Küstürdü, belki şimdi bitirici forvet aramayacaktınız siz, Ünal başkan beni getirirdi dertler biterdi ama olmadı. Hayaller bitti :)

Haşiye: Hayal ama güzel.

alex'i şu saatte takım kadrosundan çıkartmak yanlıştır. sen geçen sezon kafana koyarsın alex'i silmeyi, transferlerini de o doğrultuda yaparsın o zaman alex'i silersin anlarım. ama şuanki kadrolarıyla elleri mahkum alex'e. alex bir şey yapacak da fener skor üretecek. defansları leş, orta sahaları leş, kanatlarda stoch bana göre leş, ama bazı renkdaşlar çok seviyor. krasic yeni geldi daha uyum sürecinde ne olacağı belli değil. hücum hattında bir tek kuyt iyi durumda, sow'da biraz zaman geçtikten sonra gerçek formunu yakalar. durum böyleyken alex'i silmek pek akıl karı değil. geçen sezonki gibi 1-2 maç böyle fanteziler yapar, daha sonra tekrar alex'e döner büyük ihtimal. son olarak da #StayWithUsAykutKocaman

Ulan adam kaç senedir Fenerde efendiliğiyle top oynuyor, Aykut hırbosu için sildiler lan adamı. Yazık vala.

Şimdi çoğu Fenerli Aykut'un arkasında.. Çok yazık sene ortasında gider Alex net.

Bu Aykut'un kafası hiç çalışmıyor. Zaten Alex'in son senesi, idare et işte, krize çevirdi olayı. Neyse, Allah Aykut'u Fener'in başından eksik etmesin.

Üst Alt