Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"

Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"

La Köln den bizim mahalleden 11 kişi çıkarsak daha büyük takım oluruz,dummkopf.Bide bize laf sokmaya çalışmış hıyarto.

Kendisiyle çelişkiye düşmüş. Podalski büyük takım oyuncu olduğu için bize gelecek. Bunların teknik direktörü olduğuna eminmisiniz bu gevonun daha çok ergen irisi açıklamasına benziyor.

Adam büyük takım oyuncusuysa Köln'de ne işi var?

bayern deydi ama van gaal ile sorun yaşadı gitmek istedi. Köln de almak istedi gitti.Köln büyük kampanya başlattı almak için aldılar işte.

Van Gaal ile neden sorun yaşamadı.Van Gaal onun sol kanattaki performansı beğenmeyip bir daha oynatmadı,o kadar basit :)

bayern deydi ama van gaal ile sorun yaşadı gitmek istedi. Köln de almak istedi gitti.Köln büyük kampanya başlattı almak için aldılar işte.

Tamam işte kendi ağzıyla söylüyor büyük takım oyuncusu diye, o zaman bıraksın Galatasaray gibi büyük bir takımda oynasın.

büyük takım oyuncusu mu ? Köln mü ? lan millet hepten fıttırtmıs yhaa

Yav rezil oluyoruz ne gerek var her yerde diyorum burda da diyorum adamlar Türk düşmanı Podolski hele çok belli ediyor.Nuri Şahin'e yaptıklarından sonra alıcaksak olmaz.Zaten geleceği yok adamlar bizi oyalıyor sadece.Büyük takım oyuncusunu görüyoruz küme düşmemek için mücadele eden köln de oynuyor :D

Köln büyük takımmıymış ilk defa duyuyorum :asd:

Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti´nin en büyük şehri,

ayrıca 4.385.082 nüfuslu Köln

İnşaAllah bu haber doğrudur da Podolski gelmez onun yerine daha kaliteli biri gelir

Adamın soyadını Sol Bekken diye okudum ciddi ciddi, hep Hakan Balta'nın etkileri bunlar.

Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"

Iki telefon görüsmeleri olmus Podolski ile ve bu iki görüsmeden sonra bu kaniya varmis: "Kendimden yüzde yüz eminim ki Podolski Galatasaray'a gitmeyecek. Kendisi büyük takim oyuncusudur."

GSC Haber

Bizi Dortmund'a, Hertha Berlin'e sorsunlar.

Kim daha büyükmüş.

Üst Alt