Kolpa Çarşı ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kolpa Çarşı !

Cevap: Kolpa Çarşı !

Şu konu yeniden canlansın, bu KAPALIÇARŞI mensupları yine havadan sudan atıp tutmaya başladı.Bir tanesi de açılmış bu konuya cevap olarak şunu yazmış.Noktasına virgülüne dokunmadan:

"Kendi komedi forumcuklarında bu konuya karşılık konu açmışlar... Ulan siz kimsiniz şerefsizler... Haddinizi bilin kansız köpekler... BEŞİKTAŞ sizin o küçük beyninizin alamayacağı kadar şereflidir ve de büyüktür... Sizin doğru düzgün şampiyonluğunuz yok lan adi köpekler... Daha kaç defa dememiz lazımdır ki siz dünyanın görmüş olduğu en şerefsiz takımsınız,daha kaç defa dememiz lazımdır ki siz kıçı kırık teneke kupa için her türlü şaibeyi,her türlü şerefsizliği,her türlü alçaklığı yapmaktan kaçınmazsınız diye... Yine yazıyorum... ; Şerefsizsin IRKÇIsaray... ALLAH'IMA şükrediyorum ki BEŞİKTAŞLIYIM...

Bir de şu şerefsiz takımın baş harfi küçültülsün lütfen..."

Takdir sizin. :)

Bu kadar seviyesiz bir yazıyı forumumuza taşımasaydın keşke.

Aklı başında bir adamsa, aynı sene kendilerinin A.Gücü 'nü 6-0 nasıl yendiklerini yada A.Gücü 'nün küme düşen Karşıyaka 'ya 5-0 nasıl yenildiğini açıklasın bakalım. Bir de maçı 1-0 kazansaydık bile şampiyon kim olacaktı onu söylesin? :)

Beni tanıyan tanır, provokasyonla işim olmaz. Dostça sohbetler yapabilmek üzere bir dönem forumlarına üye olmayı denemiştim, kabul etmemişler. Farklı görüşlere tahammülü olmayan bir zihniyet için çok şaşırtıcı bir yazı değil.

Hayır söylediklerinde zerre tartışılabilirlik olsa zeka var diyeceğim ama adamlar Konya'da puan kaybettiğinde bile Galatasaray lobisinin bir işi diyebiliyorlar.

Bordeaux takımını elediğimizde 1 tane bile tebrik, takdir eden mesaj yok hepsinin içeriği şu : "Bal", "Şans". E insan evlatları bal, şans madem Şampiyonlar Ligi gibi gruptan çıktık UEFA'da sizi niye göremiyoruz buralarda, siz şanslı olun siz de gelin.Neden benim oyuncum oynamıyor demiyorsun da "Şerefsiz Galatasaray" diyorsun.

Daha ağır ve kanıtlayıcı belgeler konur şerefleri(!) ile ilgili ama ilk sayfadaki cevaplardan anlamayan adam gelip yeni yazılacaklardan ne anlasın :)

8taş kim biz kim?

8JK...Bunlar bizim rakibimiz değil ki. Neden muhatap alıyorsunuz bunları kendinize.

Kendi çaplarında eğleniyorlar gerzekler...

En iyi atmosferi kendileri yaratıyormuş tribünlerde. Sorarım ozaman onlara: Kaç kere avrupa kaçlarında hakemleri etki altına alabildiniz. Şarkı melodi söylemekle ve karga gibi sabah akşam kartal gol gol diye inlemekle taraftarlık olmaz.

Taraftarlık Ali Sami Yen de dile gelir..

Çok beceriksizsiniz bu konuda haberiniz olsun...

Özellikle o kartal gol kartal gol sesleri çok berabat oluyor...Hatta kendi futbolcularınızı psikolojik olarak yoruyorsunuz söyleyim...Rakip atağa çıktığı zaman bile ıslıklayacağınıza gidiyorsunuz tezahürat yapıyorsunuz... Hiç bilmiyorsunuz bu işi...

Yalaka televizyonlar ve onların magazinsel haber servisleri sizleri şişirdikçe şişiriyor...Ama sizin kıskanılcak hiç bir tarafınız yok ...

Takımınız ise berbat bi durumda....En son hatırladığım maçta 4 tane çakmaştık size...Elinize posanızı verip yollamıştık sizi inönü cehennemi dediğiniz yere :)

Avrupada ise geçen senelerden beri rezil rüsva oldunuz...Bu senede metalistler elinize 4-5 tane verip yolladı annenizin ligine....Biz o elendiğiniz takıma burda, yani Ali Sami Yen de 90 dakika kök söktürdük, ve atamadık. Sonrada atamayana atarlar mantığı ile bala mala 90. dakikada gol yedik...

Parasal olarakta sizden iyiyiz...Kadro olarakta, geçmiş olarakta, yeni yapılacak stad ve projeler olarakta...Avrupa da herşeyde...

Sekiztaşa selam,

Avrupa da ve TSL de yolumuza devam...

8taş'tan nefret ediyorum.Bu tinerci grubu neden Galatasaray'ı kendi rakibi olarak görür hiçbir zaman anlamadım.Gözümde Sivas ve Trabzon'dan hiçbir farkları yok.Küçük takımdır Liverpool,Metalist fatihleri.Avrupa'da rezil rüsva olmadıkları takım kalmadı.Bizim güle oynaya yendiğimiz Ledds United'tan ertesi sene 6 tane yediler.Bizim 17 şampiyonluğumuz var onların 10.Neredeyse yarı yarıya.Her alanda üstünüz.Tineri fazla kaçırmadan çekseler ve ayık kafayla yazsalar biraz mantıklı yazılar çıkar ama nerede...!!!

"2 gelsin 2 s...cem böyle işi"

"koy kanaryaya,koy kanaryaya koy şu g.t veren kanaryaya" gibi iki tane çok yaratıcı besteleri var.

"istanbulun piçleri dönsün şaşkına" diyen taraftarlara sahip,nüfus kağıtlarına baksan yüzde 80'inin doğum yeri istanbul yazılıdır.

ligin ilk haftalarında bile şampiyonluk şarkıları söyleyip,sezon sonunda babayı alanlar da onlar.

"kartal gol gol gol" tezahüratını hayvan gibi anırarak söyleyince takımı iyi desteklediğini sanan zihniyet.

"2 gelsin 2 s...cem böyle işi"

"koy kanaryaya,koy kanaryaya koy şu g.t veren kanaryaya" gibi iki tane çok yaratıcı besteleri var.

"istanbulun piçleri dönsün şaşkına" diyen taraftarlara sahip,nüfus kağıtlarına baksan yüzde 80'inin doğum yeri istanbul yazılıdır.

ligin ilk haftalarında bile şampiyonluk şarkıları söyleyip,sezon sonunda babayı alanlar da onlar.

"kartal gol gol gol" tezahüratını hayvan gibi anırarak söyleyince takımı iyi desteklediğini sanan zihniyet.

Hayır güldürücü olan tarafı kendilerini çok yaratıcı zannediyorlar böyle şeylerle.Yeni bir şarkı yapmışlar "Sen benim her gece efkarım" diye.Dinledim hakikaten güzel ama yorumlara bakınca bu arkadaşların kendilerini ne zannettikleri belli oluyor.Kimisi "You'II never walk alone neymiş bunun yanında" demiş, kimisi "Sarı-kırmızı renkli şaibeler öğrensin beste yapmayı" demiş.E güzel insanlar "Peşindeyiz" yada diğer adıyla "Nevizade geceleri" o sizin bestenizi katlamaz mı?Ama düşününce sakince gerçekleri kavrayacakları için, işlerine gelmiyor, kendi yarattıkları dünyada yaşıyorlar.

Hıyar ağalarına bak ya sportif başarılarla bizi geçemiyceklerini anladılar çamur atmaya çalışıyolar oğuz sarvan ve kurmaylarına rağmen yine şampiyon olucaz o zamanda GS li futbolcular doping yapıyo felan der bunlar

Yeter yahu yeter.Biz bu adamları belli bir süre öncesine kadar en azından Antu.com'daki seviyeden üstte sanırdık.Yanılmışız.Böyle bir çirkeflik var mı yahı?Maçtan önce yok Bordeaux 3 atar gönderir, yok 5 atar gönderir, Bursa maçına gelir "Oğlan kapışması der", sonra maç biter Bordeuax köy takımı olur, şike olmuş olur, Galatasaray Avrupa'daki lobisiyle(!) hakemleri almış olur.Hazmedin ulan biraz, siyahın beyazın oğlanları.Adam olmanız için yine birinizin elinize(!) 8-0 mı vermesi gerekiyor?En gülünç durumlardan birine düşmüşler Futbol tarihinde, üstüne hala başkalarıyla dalga geçebildiğini(!) düşünecek kadar zeki insanlar.O turuncu formalı oğlanlar diyen forumunuzdaki siyahlı beyazlı oğlanlar varya, o beğenmediğiniz Baros'un pembe kramponları onlara girsin.Baros diye bağırırız, Delgado diye bağırdıkları şekli(!) çalmış oluruz.

Adam gibi yazdık utanın, ders alın biraz diye anlamadınız !

Anlaşılıyor ki sizinle biz buradan yazdığımızda sizin forumunuzdan ağza alınmayacak sözleri söylemeniz gibi.Herkesin istediği dilden konuşalım !

Alemde oğlan varsa siyahlı beyazlı oğlandır, ona buna çamur atan bu arkadaşlar kime ne şekilde pozisyon alacağını bilir.

Herkesten bu yazı için özür diliyorum, ama bu insanlar(!) adam gibi dilden anlamıyorlar.Dünya'nın kendi etraflarında dönmediğini anlayana kadar ufak çapta da olsa burdan hatırlatalım.

Boynumuzun borcu olsun !

Üst Alt