Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği

Cevap: Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği

Gercekten söylüyorum. Orta Hakem´in yanlisini bana anlatin. Art niyetli oldugunu bana gösterin.. Ama o Tipi bozuk yan Hakeme sallayin sallayabildiginiz kadar. Insanin bukadar Kani soguk olabilirmi yahu..??

sivgili tififi...

bugün oynanan galatasaray-gaziantip macini yönitin malum sahislari kiniyoruz... sizin gibi saygin bir kuruma bu türlü hakimlir yakismiyor ...

sizki gönlümün baskani maa si ... kendinizi bu hakimlirli kücük düsürmiyin ....

tff ye ve maa ya atacagim mail :D

zaten yollasanda bi fayda etmiyor en iyisi dalga gecmek

Gercekten söylüyorum. Orta Hakem´in yanlisini bana anlatin. Art niyetli oldugunu bana gösterin.. Ama o Tipi bozuk yan Hakeme sallayin sallayabildiginiz kadar. Insanin bukadar Kani soguk olabilirmi yahu..??
valla servetin kırmızı pozisyonunda yan hakemin birşey söylemesine gerek yoktu. kendide karar verebilirdi. macın icinde elle kesilen topa el verip kart göstermedi. bantepin arap topcusu 6 tane net faul yaptı kart görmedi. bir hakem daha napsın ibrahim. ilk yarı enginin caldıgı topa faul verip engine sarı veren gene bu hakem.

Sabri'nin temiz caldigi topta (kirmiziya sebep olan) yan hakemin surat ifadesi sinirden guldurdu beni. Hirs yuzunden bu kadar yamulmus bir ifadeyi en son cizgi film seyrederken gormustum.

Isin garibi adam gercekten inandi faulu yakaladigina galiba, surat ifadesi o kadar uclardaydaki rol yapmasi olanaksiz bence. En iyi komedi trajedilerden dogarmis derler ya, oyle oldu. Uzun zaman sonra kahkaha patlattim bir mac seyrederken.

Hastanede yatıyorum. Acım geçti bu hakeme kilitlendim. Bu ne terbiyesizliktir be?

Bu arada tesadüfe bakın. Bu hakem hangi hakem.

321159_265158283520169_138591289510203_649092_353437311_n.jpg

Oncelikle antep in 1 i net 2 penaltisini korkudan veremedi. Bizim oyunculardan ozellikle melonun , ikinci yarida ujfalusi nin net kirmizilarini atladi , sabriyi dogru atti. golu dogru iptal etti , onlarin gollerindeki ince offside olmayan seyleri de iyi suzdu .. bunlari yapan her karari doru denebilir hakeme

ama macin bu tansiyonunu tetikleyen karari yanlis verdi , kim verdirirse verdirsin , son adam ya da bariz gol sansi konumundaydi ve kirmizi kart bole bi durumda sadece cok sert hareketten verilebilirdi , yan hakem gostertti diye bir gerekce olamaz, sen de yanlisa ortak oluyosun

bir diger konu bu adam hakem olacak sahsiyette degil , bunu gecen seneki bursa macini hatirlayanlar bilir , baska forumda cok yazmistim , 1 sene kurtulduk ama ne zaman verirlerse bu adami yine konusuruz die.

volkanin yanlislikla da olsa dikkatsizliginden elle tuttugu topa sariyi verememis , sonra da baros un nerdeyse herifi dovmesine kirmizi cikaramamisti..

bugun engine gosterdigi sari kart talimatlar geregi dogru 5 inci dk da , ama akabinde benzer itirazlari antepli oyuncular da bilerek bilmeyerek yaptilar , ayni tavri orda gosteremeyince ipin ucunu kacirdi.

ama tekrarliyorum maci bu hale getiren ilk kirmiziydi.

Böyle olaylar karşısında gereken tepkiyi bireysel olarak değilde hocanında dediği gibi yönetim olarak vermeliyiz.3 haftadır bize ters gelen bize kin besleyen kaç tane hakem varsa bizim maçlara veriyorlar.Sonunda istedikleri oldu tebrikler

Oncelikle antep in 1 i net 2 penaltisini korkudan veremedi. Bizim oyunculardan ozellikle melonun , ikinci yarida ujfalusi nin net kirmizilarini atladi , sabriyi dogru atti. golu dogru iptal etti , onlarin gollerindeki ince offside olmayan seyleri de iyi suzdu .. bunlari yapan her karari doru denebilir hakeme

ama macin bu tansiyonunu tetikleyen karari yanlis verdi , kim verdirirse verdirsin , son adam ya da bariz gol sansi konumundaydi ve kirmizi kart bole bi durumda sadece cok sert hareketten verilebilirdi , yan hakem gostertti diye bir gerekce olamaz, sen de yanlisa ortak oluyosun

bir diger konu bu adam hakem olacak sahsiyette degil , bunu gecen seneki bursa macini hatirlayanlar bilir , baska forumda cok yazmistim , 1 sene kurtulduk ama ne zaman verirlerse bu adami yine konusuruz die.

volkanin yanlislikla da olsa dikkatsizliginden elle tuttugu topa sariyi verememis , sonra da baros un nerdeyse herifi dovmesine kirmizi cikaramamisti..

bugun engine gosterdigi sari kart talimatlar geregi dogru 5 inci dk da , ama akabinde benzer itirazlari antepli oyuncular da bilerek bilmeyerek yaptilar , ayni tavri orda gosteremeyince ipin ucunu kacirdi.

ama tekrarliyorum maci bu hale getiren ilk kirmiziydi.

Sabri'nin atılışı hatalı bir karardı.Sabri rakibinden topu nizami bir şekilde söktü.Verilen faul kararı sonrasında gösterdiği tepki son bir kaç dakikada hakemin verdiği haksız aleyhte kararlara karşıydı.Kaldı ki Sabri hırsından doğan öfkesini hakeme yansıtmamak için topa yönlendirdi.Eğer hakem iyi niyetli olsaydı bunu değerlendirirdi.Ama ne yazık ki yan hakem orta hakemin bu zaafından ve de tecrübesizliğinden iyi yararlandı ve maçı istediği gibi yönettirdi.Son yirmi dakika da tamamen kontrolü elinden kaçırdı zaten.

Bakin Hakemler Hata yapti dogru.. Ama Galatasaray´in cikarmasi gereken dersler var bence..

1. Hatali Kirmizi Karttan ilk kez 10 kisi Kalan Galatasaray degildir. Bu agresiflige gerek yoktu..!!

2. Sabri kendi kendini attirmak icin elinden geleni yapti. Hakem bir keresinden atmadi ikincisinde mecbur kaldi...

Sirf Hakeme yüklenirsek bence yanlis yola sapariz...

Takim bence güzel Savasti. 10 kisi kalsa da. Kolay degil ilk 40 Dakikada hemen mecburi iki degisiklik... Takima fazla suc bulamam ama Sabri sakin olmaliyid. Takildigim Nokta orasi benim.. Birakin 10 kisiyi ben 9 Kisi ile bile maci cevirecegimize inandim cünki o Hirs azim vardi Takimda. Malesef Ofsayt olan 4. Golüde verdi hakemler. Ki Ayni hakem Galatasaray´in attigi Golü hakli olarak Iptal etti. Isterse görebiliyormus demekki :)

İyi de kardesim 3 senedir hakemlere ağzımızı kapattık ama gecen sezondan itibaren gs resmen katlediliyor duruma geldi. Bu hatalar yüzünden oyuncular gidiyor yönetimler değişiyor sürekli hatayı kendimizde aradık ama hakemlerde kendilerine ceki düzen versin artık.

Gs sistematik bir sekilde kaosun içerisine sürüklenmeye çalışılıyor aynen Ali dürüst un dediği gibi. Sucumuz şerefli ve haysiyetim olmak mı.

Eskiden gs futbol takımı bu ligin üzerindeydi artık yeni sloganımız "şerefimiz bu ligin üzerinde"

---

I am here: https://maps.google.com/maps?ll=51.966367,5.962284

Abdullah Yılmaz yerine oyuncular halı sahadaki gibi kendi kararlarını kendileri verseler

bundan daha kötü bir maç olmazdı.

Gerçekten maçı katletti annesine karısına bacısına sövdürmesine deydiyse,

aldığı talimat için diyecek birşey yok hakikatten.

Oyuncularımızın sabrına da hayran kaldım sahada ben olsam o hakemin kafasını gözünü kırmıştım.

çocugundan çıksın tarzı bi beddua vardır. onu hakeden bir top vardı bugün sahada.

Hakem camiası velinimeti Fenerbahçe'nin düşürüleceğini anladı rekabete Bank Asya'da devam edebilelim diye bizi de yanına göndermeye çalışıyor.

Üst Alt