Kompany vs Pique - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kompany vs Pique

Cevap: Kompany vs Pique

Bu arkadaşların oynadığı takımlarda oynasalar onlardan aşağı bi performans kesinlikle göstermezler. Puyol-Pique hariç belki Barca başka bi takım çünkü. Lucio-Samuel s.çtı bu sene. Terry-Alex yerden çok ağırlar kıyaslaması bile yok. Pepe-Carvalho'dan iyiler. Ferdinand-Vidic tartışılır.

city boru mu?

o degil de toure-kompany ikilisini hepsi de alir. hele toure varken ikilide. cunku toure hakkaten lesh bir stoper. havadan yerden diye bakmam. ordaki 10 adam da toure ve kompanyden iyidir, ikili olarak hele cok daha iyilerdir.

Lan Hayri'nin listede Terry-Alex leş, kabul ediyorum onu da Vidic gibi bir adamın adı yazıyor orada, Puyol'u, Pique'yi geçtim, Vidic lan bu Toure'yi alır, havaya fırlatır, kafa topuna çıkar kalecinin üstünden alır Toure'yi yani, kusura bakma. City'deki herkesi savunuyorsun da hacı Toure bariz üst seviye bir defans değil, çok bariz.

Vallahi bilemem hacı bence yeterince üst seviye bi adam. Ben genel olarak değerlendirdim yani hem havadan top vermiyolar hem yerden müthiş seri Kompany ve Toure. Zaten City seneye estirirken bu konuyu hortlatırız:D Richards olacak gerçi muhtemelen stoperde ama o da süper bi adam.

haydaa simdi de richards super oldu

richards hakkaten leshtir. tamam toure'ye lesh dedim de richards ondan da ote

yunus nabiyon yabma

toure iyi ama saydıklarımız kadar iyi değil yunus kardeş ama kompanynin yanına mesela bir pepe gibi bir adam gelirse işte o zaman en iyi ikili olabilir.

bir de su kompany barcada olsa esprisini anlamadim. adam orda degil ki neyin fantazisini kuruyoruz? :eek: pique orda ve gayet iyi oynuyor. orda oynayan her topcuyu dunyanin en iyisi bellemedik ki. rooney villadan iyi diyoruz mesela. boyle beyin firtinalarini gecelim

haydaa simdi de richards super oldu

richards hakkaten leshtir. tamam toure'ye lesh dedim de richards ondan da ote

yunus nabiyon yabma

Ya Hayri dalga mı geçiyon anlamadım ya da hangi çağda kaldın bilmiyom. Lan Richards City'de 92 milyon tane stoper olunca sağ beke çektiler adamı. Hayvan gibi güçlü adam zaten hızlı bi de topla acayip kopmaları var sağ bekten. Nesini beğenmiyon harbi çözemedim Hayri.

Ya olm az görüşlere saygılı olun lan hırboluk yapmayın. Hala Ronaldo'nun Messi'den iyi olduğunu iddia eden faniler var ben bişey diyomuyum kimseye yok:eek: Bende böyle düşünüyorum Puyol-Pique hariç o da Barca'da oldukları için hepsine kafa tutarlar. E seneye görürüz olm ne diyim size.

Ya olm az görüşlere saygılı olun lan hırboluk yapmayın. Hala Ronaldo'nun Messi'den iyi olduğunu iddia eden faniler var ben bişey diyomuyum kimseye yok:eek: Bende böyle düşünüyorum Puyol-Pique hariç o da Barca'da oldukları için hepsine kafa tutarlar. E seneye görürüz olm ne diyim size.

Ronaldo>Messi.

Gerisi içinde çok ünlü bi söz öbeği var ''sen ne diyon .........'' diye. google'a yazmanı tavsiye ediyorum.

Üst Alt