Komprador Uşaklığı & ultrAslan'ın Resmen Yıkılışı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komprador Uşaklığı & ultrAslan'ın Resmen Yıkılışı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Komprador Uşaklığı & ultrAslan'ın Resmen Yıkılışı

Haftaya TOKİ başkanı ve Adnan Polat'a herhangi bir tepki gelecek mi göreceğiz hep beraber. O zaman UA'nın da duruşunu anlamış oluruz.

Benim derdim o değil. Yazdıgım yazıya dikkat et, orda siyasi içerik yok. Tamamen dün aksam ki olaylarla ilgili. oyunun artıp artmaması ise bambaska ve yeri bura olmayan bir tartısma konusudur.

Tesekkur ederim.

Tamam da kardeşim protestonun amacı neydi bu protestodan tayyip bi zarar görmeyecek zararı gören gene Galataasaray olacak eğer sen o stada giriyosan Galatasaraylılığını tüm değerlerinin üstünde görmen lazım

UA'nın ASY stadında kalmasını, Arena'ya alınmamasını hep söylemiştim. Yapamıyorlar bu işi. Çok kötü taraftar profilimiz var.

Tamam da kardeşim protestonun amacı neydi bu protestodan tayyip bi zarar görmeyecek zararı gören gene Galataasaray olacak eğer sen o stada giriyosan Galatasaraylılığını tüm değerlerinin üstünde görmen lazım

Kesinlikle katılıyorum. Bak ne dedim orda, "başta Başbakan'a yapılan protesto cok kısa ve cılız idi". Eger Toki başkanının konusması olmasa devam dahi etmezdi. Kaldı ki Başbakan ozaman stadı terk etmemişti. Ne zaman Tokici denen o herif konusmaya basladı, herşey ondan sonra koptu. Tokicinin konusmasına tepki gösterilmesi sence normal değilmi? Adamın bize bir küfür etmediği kaldı yahu.

Kesinlikle katılıyorum. Bak ne dedim orda, "başta Başbakan'a yapılan protesto cok kısa ve cılız idi". Eger Toki başkanının konusması olmasa devam dahi etmezdi. Kaldı ki Başbakan ozaman stadı terk etmemişti. Ne zaman Tokici denen o herif konusmaya basladı, herşey ondan sonra koptu. Tokicinin konusmasına tepki gösterilmesi sence normal değilmi? Adamın bize bir küfür etmediği kaldı yahu.

Tabii ki doğruydu orda herkes hemfikir ama TOKİ başkanına kızıp başbakanı protesto etmek pireye kızıp yorgan yakmaya benzedi

Dün gece ALi SAMi YEN stadında oynadığımız ve 0-0 beraberlikle sonuçlanan Ajax maçının analiziyle uğraşmaya gelene kadar belki de haftalarca analiz etmemiz gereken başka sonuçlar karşımızda durmaktadır.

Tarihi şan ve şerefle dolu bir camia olan Galatasaray'ın ağırlığınca altın değerindeki arazisi Mecidiyeköy'den vazgeçerek Seyrentepe'deki YENi ALi SAMi YEN'e geçtiği gece açılış töreninde malumunuz TOKi denen milli sömürü ve ganimet avcısı kurumun başkanı mikrofonu eline geçirerek içindeki pisliği kusmuş, Galatasaray kulübünün mevcut ve geçmiş yönetim ve taraftarlarına hakaretler yağdırmış, bunun sonucunda da hiçbir zaman Para çarklarının siyasi dümenine kulpluk yapmamış onurlu Galatasaray taraftarının en hafif tabiriyle protestosuna maruz kalmıştır, bu densizin normal şartlarda başına gelebilecekler protestodan çok daha ağır şeylerdir ancak Galatasaraylılığın verdiği bilinç bizleri, TOKi başkanının sahip olduğu karanlık zihniyetten arı tutmaktadır.

Taraftarlarımız, tüm camiamızın değerlerine bir kalemde alenen söven bu ahlaksıza tepkisini, uğultuyla vermiş sesini kesmiştir. Ancak bu işin peşini bırakmamak ve taraftar nezdinde dahi hukuki mücadele başlatmak gereklidir.

Gelelim Başbakana; katıldığı stad açılışını bir miting yeri zannederek kendisini Padişah gibi karşılatarak ''Bu stadı size ben yaptım(!)'' havası vermeye çalışmış kısacası tam anlamıyla bir siyasi çıkar gütmüştür. Galatasaray taraftarı da en Sosyal hakkı olan Protesto gücünü kullanmış ve onun da bu rant mücadelesini bertaraf etmiştir.

Adnan Polat; Sen bu camia'nın gördüğü en ne dediğini bilmez, nerde ne yapacağını bilmez ve rant düşkünü başkanısın, sana ve senin ekibine binlerce kez yazıklar olsun ve dahi seni destekleyen bizlere de yazıklar olsun ki meğer biz belayı kendimiz getirmişiz başımıza. Bugün kendi taraftarına ''Bunlar Galatasaray'lı değil(!)'' diyerek hakaret edip sırtını dönüp çekip gittin ve iş hayatındaki çıkarları ne yazık ki başkanı olduğun kulübe tercih ettin, tam bir yalakalık örneği sergiledin. TOKi başkanı denen densize dersini veremeyecek, taraftarına sahip çıkamayacak ve dahi değil masaya yumruğunu vurmak bu adamlara destek çıkacak kadar aciz bir İnsansın. Yazıklar olsun...

Son olarak değinmek istediğim konu; ultrAslan:

Sitelerinden yayınladıkları yalakalık ve çanakcılık kokan ucuz bildirileriyle aslında Galatasaray'dan ne derece uzak ve menfaat peşkeşçisi olduklarını kanıtladıkları gibi, Komprador Uşaklığı nasıl olur bunun da dersini harfiyyen öğrettiler. Kısacası kendilerini bu gece FESHETMİŞLERDİR !

ultrAslan sitesindeki ilgili başlığa girip toplu istifa mesajlarını okuyabilirsiniz.

Ve nihayet;

Yaşasın Tam Bağımsız GALATASARAY TARAFTARI ! Yaşasın ruhunu metalaştırmayan GERÇEK GALATASARAY EMEKÇİLERİ !

Sizlerle gurur duyuyoruz, Protesto eden tüm herkesi canı gönülden kutlarım. Galatasaray'lılık pısırıklık değil hakkının yendiği ortam Babasının Evi olsa orayı üçkağıtçıların BAŞINA YIKABİLMEKTİR !

Saygılarımla.

Dün gece içim çok ama çok acıdı. Unal, senin bu yazın ilaç gibi geldi ve cuk oturdu. Alnından öperim kardeşim.:005:

Tabii ki doğruydu orda herkes hemfikir ama TOKİ başkanına kızıp başbakanı protesto etmek pireye kızıp yorgan yakmaya benzedi

Hocam 40.000 kişiyi bir arada, düzen halinde tutmak cok cok zordur. Aralarına bir kıvılcım attın mı , okadar adamı bir daha zapdedemezsin. Tokiciden sonra , inan bana, karsılarına kim cıkarsa cıksın protesto görürdü.

Düşünsene kırkbin kişi dile kolay. Askerde neden herşey cok sıkıdır sanıyorsun.

Hocam 40.000 kişiyi bir arada, düzen halinde tutmak cok cok zordur. Aralarına bir kıvılcım attın mı , okadar adamı bir daha zapdedemezsin. Tokiciden sonra , inan bana, karsılarına kim cıkarsa cıksın protesto görürdü.

Düşünsene kırkbin kişi dile kolay. Askerde neden herşey cok sıkıdır sanıyorsun.

Başbakana yapılan protesto TOKİ başkanının konuşmasından önceydi

Tamamen siyasi düşüncelerle yazmışsın adam başbakan tabii gelecek stada krallar gibi geldiğini söyledin napacaktı adam kale arkasına pusup öyle mi izleyecekti?

töreni izleyebildiyseniz görmüşsünüzdür , televizyondan takip ettiğim kadarıyla adnan polatın konuşmasından sonra bir filmle ak partinin 7 yılda yaptıklarını anlattılar (70 yılda yapılamayacakları 7 yılda yaptıkları gibi ) stadla ilgili değil bunlar . ne gerek var böyle şeylere. siz bunu yaparsanız tepki alırsınız kimse durduramaz bunu.

O, çok kısa ve cılızdı ki Başbakan da ozaman terk etmedi stadı. Tokiciden sonra terk etti.

Hayır önce başbakan çağırıldı kürsüye ama protesto gelince çıkmadı.Bizim başkan konuştuktan sonra bi daha çağırdılar gene protesto olduğu için çıkmadı sonra TOKİ başkanı çıktı o saçma sapan açıklamayı yaptı yani o adamın açıklamalarında da bu protestoların payı vardı bence

Hayır önce başbakan çağırıldı kürsüye ama protesto gelince çıkmadı.Bizim başkan konuştuktan sonra bi daha çağırdılar gene protesto olduğu için çıkmadı sonra TOKİ başkanı çıktı o saçma sapan açıklamayı yaptı yani o adamın açıklamalarında da bu protestoların payı vardı bence

Sonuç olarak olan oldu hocam.

Hiçbiri benim gözümde Galatasaray'dan kıymetli değildir.

benim korktuğum başıma geldi ama devamlı bir, size stat yaptık, haddinizi bilin şeklinde başa kakma olacak. o kadar da yapmazlar belki diyordum ama dün gece gördük.

ultraslan ise zaten yönetimin sesi konumundaydı. herkes biliyordu onları ne olduğunu. hatta geçen maç sanırım ufak bir tartışma çıkmıştı forumda. ultraslan'ı, ultraslan'ın içindekiler hariç kimse sevmiyor zaten. zaten antipatiktiler, zaten eleştiriliyorlardı, üzerine bir de bunu eklediler.

Dün gece ALi SAMi YEN stadında oynadığımız ve 0-0 beraberlikle sonuçlanan Ajax maçının analiziyle uğraşmaya gelene kadar belki de haftalarca analiz etmemiz gereken başka sonuçlar karşımızda durmaktadır.

Tarihi şan ve şerefle dolu bir camia olan Galatasaray'ın ağırlığınca altın değerindeki arazisi Mecidiyeköy'den vazgeçerek Seyrentepe'deki YENi ALi SAMi YEN'e geçtiği gece açılış töreninde malumunuz TOKi denen milli sömürü ve ganimet avcısı kurumun başkanı mikrofonu eline geçirerek içindeki pisliği kusmuş, Galatasaray kulübünün mevcut ve geçmiş yönetim ve taraftarlarına hakaretler yağdırmış, bunun sonucunda da hiçbir zaman Para çarklarının siyasi dümenine kulpluk yapmamış onurlu Galatasaray taraftarının en hafif tabiriyle protestosuna maruz kalmıştır, bu densizin normal şartlarda başına gelebilecekler protestodan çok daha ağır şeylerdir ancak Galatasaraylılığın verdiği bilinç bizleri, TOKi başkanının sahip olduğu karanlık zihniyetten arı tutmaktadır.

Taraftarlarımız, tüm camiamızın değerlerine bir kalemde alenen söven bu ahlaksıza tepkisini, uğultuyla vermiş sesini kesmiştir. Ancak bu işin peşini bırakmamak ve taraftar nezdinde dahi hukuki mücadele başlatmak gereklidir.

Gelelim Başbakana; katıldığı stad açılışını bir miting yeri zannederek kendisini Padişah gibi karşılatarak ''Bu stadı size ben yaptım(!)'' havası vermeye çalışmış kısacası tam anlamıyla bir siyasi çıkar gütmüştür. Galatasaray taraftarı da en Sosyal hakkı olan Protesto gücünü kullanmış ve onun da bu rant mücadelesini bertaraf etmiştir.

Adnan Polat; Sen bu camia'nın gördüğü en ne dediğini bilmez, nerde ne yapacağını bilmez ve rant düşkünü başkanısın, sana ve senin ekibine binlerce kez yazıklar olsun ve dahi seni destekleyen bizlere de yazıklar olsun ki meğer biz belayı kendimiz getirmişiz başımıza. Bugün kendi taraftarına ''Bunlar Galatasaray'lı değil(!)'' diyerek hakaret edip sırtını dönüp çekip gittin ve iş hayatındaki çıkarları ne yazık ki başkanı olduğun kulübe tercih ettin, tam bir yalakalık örneği sergiledin. TOKi başkanı denen densize dersini veremeyecek, taraftarına sahip çıkamayacak ve dahi değil masaya yumruğunu vurmak bu adamlara destek çıkacak kadar aciz bir İnsansın. Yazıklar olsun...

Son olarak değinmek istediğim konu; ultrAslan:

Sitelerinden yayınladıkları yalakalık ve çanakcılık kokan ucuz bildirileriyle aslında Galatasaray'dan ne derece uzak ve menfaat peşkeşçisi olduklarını kanıtladıkları gibi, Komprador Uşaklığı nasıl olur bunun da dersini harfiyyen öğrettiler. Kısacası kendilerini bu gece FESHETMİŞLERDİR !

ultrAslan sitesindeki ilgili başlığa girip toplu istifa mesajlarını okuyabilirsiniz.

Ve nihayet;

Yaşasın Tam Bağımsız GALATASARAY TARAFTARI ! Yaşasın ruhunu metalaştırmayan GERÇEK GALATASARAY EMEKÇİLERİ !

Sizlerle gurur duyuyoruz, Protesto eden tüm herkesi canı gönülden kutlarım. Galatasaray'lılık pısırıklık değil hakkının yendiği ortam Babasının Evi olsa orayı üçkağıtçıların BAŞINA YIKABİLMEKTİR !

Saygılarımla.

Emeklerine sağlık Kardeş... Aynı düşüncelerdeyiz.. Kelime Kelimesine..!!!

Yazılanları okuyunca bir kez daha kendi Galatasaray'lılığımı sorgulamak zorunda kaldım.

Ben İstanbul'da oturmuyorum. Belki hayat boyu bu yeni yapılan stadı görmek nasip olmayacak. GS'nin maçlarını TT Arena da , ASY de yada Göngören de oynaması benim GS taraftarlığımı etkiler mi? Hayır.

Peki, GS nin maçlarını TT Arena da, ASY de yada Göngören de oynaması GS nin büyüklüğünden bir şey kaybetterir mi? Hayır.

10 yıl önce gelirlerimiz R.Madrid, Bacelona, Juventus, M.United vs dan 10 kat gerideyken biz bu takımları yenmiyormuyduk. Herşey parayla mı alakalı?. Hayır

GS şampiyon olamamış 14 sene. Bir 14 sene daha şampiyon olmasa bu benim GS taraftarlığımı etkiler mi? Hayır

Daha önce de beceriksiz yönetimler geldi bu takımın başına. Yanlış tercihler yaptılar. Naptık, sırtımızı mı döndük klübe? Hayır

Peki ne etkiler taraftarlığımızı, klüp olarak büyüklüğümüzü?

Siyasete alet olmak. (Açılış AKP propagandasına dönüştü)

Saygı ile hoşgeldiniz huzurumuza dediğimiz misafirin bizi kendi evimizde aşşağılamaya kalkması durumunda yalakalık yapıp şakşakcılık yapmak.

Birilerinin (Başkanımız yada sözde taraftar grubu.. kim olursa olsun) biz taraftarlar adına başlakarından (olay ne olursa olsun, kime söylenirse söylensin) özür dilemesi.

Şimdi son söz Galatasaray'ın duayenlerinde. GS nin büyüklüğünün, statla, parayla, şampiyonlukla alakalı olmadığını birilerine , özellikle Başkan seçtikleri şahsa hatırlatmaları gerek.

Toki başkanı kim ya onu neden konuştururlarki? başka adammı yoktu koca stadda konuşacak şerefsiz herifinde hiç korkusu yokmuş, tabi yalakalık yapacak ya başbakana...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt