Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"

Cevap: Konami: "PES, Git Gide FIFA'ya Yetişiyor"

ilk fifa 99u oynamıştım acayip zevkliydi ama benim için fifada 3 dönüm noktası vardır ..

2000-2005-2011dir gecen sene pes her şeyiyle daha iyiydi ama bu sene fifa sildi süpürdü zaten kendileride diyor grafikleri en üst noktasına çıkarsak oyunu çok az satabiliriz diye

FİFA

FİFA

FİFA

FİFA

FİFA

FİFA

FİFA

[video=dailymotion;x1hkwd]https://www.dailymotion.com/video/x1hkwd_fifa-192000_music[/video]

:animation::animation::animation:

Kardes tartisiyoruz iste nasil tartisilmaz TE ALLAM

tartisilmaz bence :) ben bundan bir sene once fifa dandik bes para etmez boyle oyunmu olur spastik engelli gibi kosuyor oyuncular diyordum aklimin ucundan gecmiyordu birgun fifa hayrani olacagim ve pes hastasiydim bu zamana kadar ama fifa 11 devrim etkisi yaratti bende :D

[video]https://www.izlesene.com/video/fifa-2005/245570[/video]

nedense bunu hiç unutmam :)

[video=youtube;Qt9FD-Kg-Is]https://www.youtube.com/watch?v=Qt9FD-Kg-Is[/video]

nedense bunu hiç unutmam :)

bence PES daha güzel

pes'in tek kötü yani logolar lisanslar yani bana göre herkesin kendine göre bir fikri vardır .

ama herkes 2011 de fifa değişti diyor onun için denicem fifa yı :)

bence PES daha güzel

pes'in tek kötü yani logolar lisanslar yani bana göre herkesin kendine göre bir fikri vardır .

ama herkes 2011 de fifa değişti diyor onun için denicem fifa yı :)

bence dene bi kere bırakamıyacaksın fifa çağ atladı bu sene.ben her sene 2 oyunuda alırımdım ama bu sene pes nası olsa iyi diye fifa yı almadım bigün arkadaslar ısrar etti zorla oynadım ama sonra oyuna aşık oldum ertesi gün aldım zaten :)

Fifa 11 gercek hayattaki futbola en fazla yaklastiran futbol oyunudur.

Pes ama hic birzaman oyundan fazla olamadi daha gözümde. Cok gercek hayatta olmaz dedigin seyler olabiliyor Peste bazen.

FIFA nın yaptıgı fahiş sozlesmeler nedeniyle PES e lig alamıyoruz andon sonra PES te lig yok falan diyosunz bırakın ya

en son fifa 2006 oynamıştım pes benim için daha cazip ha fifa iyidir kötüdür bilemem ama fifa 99 un üstünede oyun tanımam :d

Fifa 2002 ve Pes 6 Efsanedir.

Şimdi Pes 2011'de Fifa 11'de yüklü aralıklı aralıklı oynanabilir.

FIFA 2011 çok bariz üstün boşuna PES PES PES diye bağırmayın ulen! Yıllardır PES diye bağıran ben geçen gün PC'ye FIFA 2011 yükledim 2 maç attım PES'i direk sildim. PC'de bile FIFA daha iyi bu sene.

Üst Alt