Kongre Üyesi GSCimbom Üyelerimiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kongre Üyesi GSCimbom Üyelerimiz

Hani aslan uye, gsarayi efendileri ,sari uye , mod gibi apoletler var ya

kongre uyelerine de ozel banner hazirlanmasini rica ediyorum , Elit Uye gibi bir sey olabilir , ya da Kongre Sovalyesi filan olabilir, ricamdir

Kongre üyelerinin gözünde taraftarın bir rütbesi veya artısı var mı? Yok. Bizim için de kongre üyelerinin burdaki üyeden bir farkı yok. Rütbeler ve şartları belli ek bir şey olamaz.

Sinan Bilgin renkdaşımızı fazla tanımam. Ama adam sırf kongre üyesi diye mi bu kadar üzerine gidiliyor anlamış değilim. Fikirleri Dursun Özbek ile paralelse ve onu savunuyorsa tepki verilmesi normal.

dursunu savunmak birak klubu , akla mantiga ters duser , elmalar armutlar durumu var , dursunu savunmuyorum diye klubun mali yapisini tarumar edip giden aysali savunmak zorunda miyim , klubu 6 sene per perisan olan canaydini ? veya guzel isler de yapmasina ragmen kankasi a.sezgin ve celebi ile milletin onune yatiran polati .. ?

bizim kongre yapimiz bu , fenerinki de 18 senedir azize biat durumunda. . her kurum kendini korumaya alir , sakat bir yapidir ama boyledir

bu yuzden de klupler dernek olarak kaldiklari surece bu disa kapalilik surer

dursunu savunmak birak klubu , akla mantiga ters duser , elmalar armutlar durumu var , dursunu savunmuyorum diye klubun mali yapisini tarumar edip giden aysali savunmak zorunda miyim , klubu 6 sene per perisan olan canaydini ? veya guzel isler de yapmasina ragmen kankasi a.sezgin ve celebi ile milletin onune yatiran polati .. ?

bizim kongre yapimiz bu , fenerinki de 18 senedir azize biat durumunda. . her kurum kendini korumaya alir , sakat bir yapidir ama boyledir

Hocam senin ismini görünce aklıma iki itici tip Sinan Engin ve Gürcan Bilgiç geliyor. Hadi Sinan Engin çağrıştırıyor da Gürcan Bilgiç aklıma niye geliyor anlayamadım

dışa kapalılığa sen de karşısın o zaman yani. buradan bunu mu anlamalıyız. kulübün taraftara açılması hakkındaki görüşün nedir.

Üst Alt