Konsantrasyon Videosu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konsantrasyon Videosu

Üstat bu selçuktan kurtulabilecezmi sence bu sene
Çok zor yaa böyle sorunca içimi hüzün kaplıyor bu kadar gam yükünü kaldıramaycağım bu gidişle bari verem olmadan defolup gitse de bir gün yüzü görsek musallat oldu...Artık onca yıl heba olmuş bu sene de dayanırız yeter ki sözleşme uzatmasın...

Hemen paralı muhabirlerine medyadaki tetikçilerine haber yaptırmaya başladı yok maaşında indirime gidecekmiş de sözleşmesi 1 sene daha uzatılsınmış...Hasbam bak benim sana daha güzel bir teklifim var üste para verelim defol git!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Icten pazarlikli sinsi herifin teki dimi?
Futbol disindaki karakterini merak etmisimdir hep
Ağabey bak şimdi bu 1983 doğumludur karaağaçlıdır tamam mı gitti bu lisans çıkarırken yaşını 1985 yaptı o zaman deliveliler vardı iskenderunda etkin bunun ailesi bunlara yanaşıp isini hallettiler o dönemlerde bu tip işleri para karşılığı yaparlardı. Kendisi dörtyolun köklü ailelerinden gelen narenciye işi ile uğraşan bir beden eğitimi hocasıydı ibrahim deliveli...İdarecilikte yaptı kuzenlerinden Arif Delivelinin çiftliğinde çok avlandık...

Icten pazarlikli sinsi herifin teki dimi?
Futbol disindaki karakterini merak etmisimdir hep
Ağabey bak şimdi bu 1983 doğumludur karaağaçlıdır tamam mı gitti bu lisans çıkarırken yaşını 1985 yaptı o zaman deliveliler vardı iskenderunda etkin bunun ailesi bunlara yanaşıp isini hallettiler o dönemlerde bu tip işleri para karşılığı yaparlardı. Kendisi dörtyolun köklü ailelerinden gelen narenciye işi ile uğraşan bir beden eğitimi hocasıydı ibrahim deliveli...İdarecilikte yaptı kuzenlerinden Arif Delivelinin çiftliğinde çok avlandık...
Hahahaa 83lumuymuş sahada yürumesine sasirmamali

Hangi takimli?
Ha birde 3 temmuzdan haberi varmiydi
Clye giden fb yerine bizi secmesinin sebebi nedir hep merak etmisimdir

Haklısın üstat işte şark kurnazlığı sabah namazına kadar günahlarımız affolıyor beraat ediyoruz diye ramazana güzel bir başlangıç için selçukun kulaklarını kıpkırmızı ettim...haklısın beraat kandilinde mübarek olsun sevdiklerinle nice kandiller göresin...

Sagol seninde kandilin mubarek olsun renktas, her zaman pozitif olmaya calisalim

Hangi takimli?
Ben kızkardeşlerinden duydum irtibat büromun bitişiğinde selçukun açtığı bir gelinlikçi var yani moda evi...Ablasını severim onlar da beni sever bir problemim yok benim galatasaray platformlarımda yazdığımı da bilmezler sağolsun içeriden bilgi verirler sürekli :) Kendisi galatasaraya gelmek konusunda ailesiyle görüşüyor ve galatasaraya kapak atma konusunda anlaşıorlar bunun çevresi çok geniştir fenerin önünün tıkanacağını biliyorlardı kesin bilgi...

Hangi takimli?
Bak yusuf beni gaza getirdin yine soluğu savcılıkta alacağım ama yazayım benim buna asıl kinim yaşını büyütmesi yahut galatasaraya ikbal için gelmesi yahut türk olması hatta yeniçeriliği değil...Fenerli oluşudur...Bir fenerlinin gözümüzün içine baka baka kaptanlığımızı yapması takiye yaparak hayatını idame ettirmiş selçuk için normaldir de bana anormal geliyor.

Bu emirganda hagi leedsi deplasmanda parçaladığında biz emirganda maç izliyorduk düşün yarı final maçı rövanşı ve biz galatasaraylılar azınlığız solumuzda leed leeds diye tezahürat yapan 2 katımız bir kalabalık var ve biz o gece sevinemedik bize montlarının içindeki fener formalarıyla saldırdılar selçuk da aralarındaydı...Düşün bu kadar fanatik fenerlidir...Ama dini imanı da paradır eskiden de böyleydi...Şimdi böyle selçuk güzellemesi yapan medya maymunlarını görünce çıldırıyorum ben bu adamla kaç defa belediyenin önünde döner yemişim...kanalda birbirimizi kovalamışız...küfürleşmişiz...şakalaşmışız...o zamanlar galatasaraylılar hatırlarsınız azınlıktı şimdi gibi popüler değildi galatasaraylı olmak beşiktaşlılar bile bizden kalabalıktı...Vücudumda hatta yüzümde o döneme ait muşta, kelebek izleri var siz bakmayın selçukun böyle efendi takıldığını çok iyi kelebek kullanır...Bu da böyle selçük ifşaat serisi gibi olsun anasını satayım hürmetler yusuf...

DcCwXjqWkAUtYXD

DcCwXv0WkAAquHF

Çok seviyoruz seni be oğlum..

Çocukluğu nasıldı bu degisigin

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
İnanılmaz sinsiydi asla direkt karşına çıkmazdı...Mesela dayaklı saklambaç oynardık bu daima son sayımı bekler aradaki ebeleri fazla dövmezdi ki kendisi de ebe olursa çok dayak yemesin ama diyelim ki son sayma ve son ebe allah yarattı demeden girişirdi tekme tokat al sana bir örnek...Karambol yapardık arkadan çivi gibi çakardı...

Yüzüne güler arkanda konuşurdu sadece dedikodu değil aynı zamanda gıybet...Çok kafa çocuktu matraktı herşeyi mavra ama inanılmaz fesattı, fitneciydi...Farz-ı muhal senin gelişini 100 metre öteden geldi sen yanımıza gelene kadar senin hakkında ne kadar menfi şey varsa söyler sen geldiğinde de herkesten önce selamlaşır yüzüne gülerdi...Böyle riyakar ve çıkarcı bir adamdır...Sıfır maneviyat yüzde yüz maddiyat...

Üst Alt