Konya'da fıkra gibi olay - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konya'da fıkra gibi olay

Cevap: Konya'da fıkra gibi olay

Konya artık modern bir şehir. Gelişime müsait, belediyesi iyi çalışıyor. Ama insanların kafası hala 1950 lerde kalma. Bu yüzden hiç birşey olmaz konyadan. Bir konyalı olarak bunu yazıyorum.

Ne gençlerin gidip rahatlıkla alkol alıp eğlenebileceği bir yer var. Bir kaç disko var. onlarıda zaten saplar kuşatmış durumda. Kız arkadaşınla gezerken bakışlardan katil olabilirsin.

Şu Konya'nında en çok alkol tüketilen yeri olduğuna da hiç inanmıyorum açıkcası . Gittim gezdim oraları hiçde öyle değil yani Tekel bayisi zor bulursun .

Trakya bölgesi varken Edirne,Tekirdağ vsvs Konya demeleri çok komik geliyor.

En çok alkol Konya'da tüketiliyor'un açılımı vardır. Yani tekel bayi azlığına rağmen satışlar yüksektir fln, ondan böyle denmiştir. Yoksa Konya'da 1 ayda tüketilen alkol, Ankara'da 1 gecede tüketiliyor.

Konya cok alkol tuekketiyor diye modern oldu demek.

Ayaslarin cok oldugu yerler ne zamandan beri modern oluyor, biz birseyler kacirmissizda haberimiz yok....

Ben Konyalıyım fakat pek gitmiyorum oraya. Kuzenlerim orda doğduklarından beri. Kendileri söyledi çok alkol tüketildiğini. Sürekli gezen memleketleriyle ilgili bilgi sahibi insanlar yani. Dolu boş sallamıyorlar. Gece kulüplerinde alkol satılabilmesi için belediyeden izin mi ne almak gerekiyormuş. Bunuda belediye kolay vermiyormuş. Verilse damına çakarık ortalığın falan diyolardı amma bi önceki sayfada modernliği alkol tüketimine göre belirlemenin saçma olduğunu söyleyen arkadaşada katılıyorum.

Konya'daki Alkol Muhabbeti...

Kolonya fabrikalarından dolayıdır...

Modernlik Alkolik olmaksa varsın Konya Modern olmasın...

İyide, niye kötü birşeymiş gibi savunma yapıyorsunuz anlamadım. Tabiki modernlik alkol ile olmaz.

Yok savunma yapmaktan ziyade Özgür'cüm...

Konya'da her Anadolu şehri gibi mutaassıptır...

Konya'lıları öcü gibi gösterenlere söylüyorum bunu...

Alkolik değildir Modernlik ölçüm...

Konya gayetde modern gayette güzel bir şehirdir...

Bir Konyalı olarak son sözüm şu...

Konya temizliğin güzelliğin saflığın şehridir...

Yok savunma yapmaktan ziyade Özgür'cüm...

Konya'da her Anadolu şehri gibi mutaassıptır...

Konya'lıları öcü gibi gösterenlere söylüyorum bunu...

Alkolik değildir Modernlik ölçüm...

Konya gayetde modern gayette güzel bir şehirdir...

Bir Konyalı olarak son sözüm şu...

Konya temizliğin güzelliğin saflığın şehridir...

Konyayı öcü gibi göstermeye çalışanlar zır cahilin önde gidenidir. Ülkenin her bölgesi kendine özgüdür. Önemli olan saygı duymaktır.

:D

konya en çok alkol tüketilen il...

özellikle de Ereğli ilçesi... Küçük moskova diyolarmış oraya...

Üst Alt