Konyaspor Maçı Öncesi Modunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konyaspor Maçı Öncesi Modunuz?

Konyaspor maçı öncesi modunuz

• Mayıslar bizimdir, finallerin takımıyız ben çok rahatım

Kullanılan: 31 40.8%
  • Son maçtan sonra kesinleşmeden havaya giremiyorum

Kullanılan: 29 38.2%
  • Şampiyonluk gider diye Korkuyorum

Kullanılan: 16 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    76
valla bilemiyorum 10 tane falan böyle post attım içim soğumadı, sıradan bi derbi mağlubiyetinden ziyade etkilerini önümüzdeki yıllarda göreceğimiz kadar büyük bi rezillik yaşadık bence

fener bu tarz travmalara alışık bi camia mesela ama biz değiliz olmamalıyız da, inşallah olayın tazeliği ile abartıyorumdur diyelim
Ne yaşadık rezillik?

Naaptık

Maçı mı bitirtmedik.
Maça mı çıkmadık.
Maçtan önce taraftarı provake eden şerefsiz bir topçumuz mu vardı
Korner atışını yapmamak için yalandan direnen topçumuz mu vardı
Maç bittikten 1,5 saat sonra stada gelip ona buna küfreden başkan veya yöneticimiz mi vardı
Kendi yöneticisine yaka paça yapışan başkanımız mı vardı
Maçtan sonra rakip camiaya taraftarına şerefsiz ahlaksız diyen başkanımız mı vardı

Ne vardı abi neden rezil olduk. Oynayamadık, mücadele edemedik çok pas hatası yaptık. Rakibin 10 kişi kaldığı maçlarda daha önce de zorlandık. Performans olarak eksiklerimiz vardı bu kadar. Bu rezil olmak mı

He sen dersen ilk paragrafta yazanlar bana koyuyor, seni anlarım ama burası Türkiye. Böyle ahlaksızca davranışlar prim alıyor. Merak etme uzun vadede kaybeden onlar olacaktır

Önümüzdeki sene de şampiyon olursak öyle yalandan saha basmakla olmuyo bu işler derler adama

Herkes zehir gibi ama müsterih olunuz. Şampiyon CIMBOM yazacağız..

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt