Konyaspor Stadı Dolmaz Diyenler (Gel Bak Sen de Buradasın) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konyaspor Stadı Dolmaz Diyenler (Gel Bak Sen de Buradasın)

Bir sonraki dersinizde Konya'da stadın neden dolmadığı ile ilgili öğrencilerinizle tartışmanızı öneriyorum. En azından gelecekte onlar stadı doldurabilirler.

konya ahalisi en büyük koyundur git derler gider gel derler gelir stada.

Localarda saman serviside varmış ülkenin en fazla koyun yüzdesine sahip şehiri için harika bir gelişme.

abi kitap oku ya, bosver bunları :DD

konya taraftarını tebrik ediyorum. büyük bir iş başardılar.

konyaspor'un başarısındaki en büyük pay tartışmasız taraftarınındır.

Yav sen ne diyon burda millete yok boş boş vakit geçiriyorsun bilmem ne ? Sen ne yapıyorsun dolu zamanlarında bilimsel makaleler mi yayınlıyorsun ?

:D olayın baslangıcını bilmeden niye lap diye atlıyorsun atarlı arkadaş :) en başında ben bu başlıgı açtıgım zaman söylendi bu sözler bana boş işlerle ugraşıyormuşum , dogrudur şuan boş bir işle ugraşıyorum :) ama bunu diyen mod arkadaşında 7000 mesajı olmuş bana bunu soylemesi çok saçma :) hayatı sanal olmuş yani.

Konya'nın küçümsenmesi, yapılan herşeye bok atma gayreti filan anlıyorum Mevlüt renktaşı ama Konya stadı dolar diyen 1000 kişide 2-3 kişiyi geçmez ki onlar da Konyaspor taraftarıdır zaten. Koskoca Galatasaray stadını dolduramıyor Konya doldurur demek hayalcilik olur. Zaten 16 bin ortalamaymış.

Konya'nın küçümsenmesi, yapılan herşeye bok atma gayreti filan anlıyorum Mevlüt renktaşı ama Konya stadı dolar diyen 1000 kişide 2-3 kişiyi geçmez ki onlar da Konyaspor taraftarıdır zaten. Koskoca Galatasaray stadını dolduramıyor Konya doldurur demek hayalcilik olur. Zaten 16 bin ortalamaymış.

Renktaş bak dedigim gibi biz ne İngiltere nede Almanya ligi seviyesinde olamayız . Ya bizim bile en iyi oldugumuz yıl stadın 3/1'i boş kalıyordu. Olay şundan ibaret bu stad İzmir , Eskişehir , Bursa vb. kentlerden birine yapılsaydı bu muhabbetler olmayacaktı , ama iş Konyaya geldigi zaman hemen bok atmalar başlıyor .Bu ülkede zaten stadlar hiçbir zaman full çekmez.İlkönce bi saygı duyun lan insanlara , verilen emeklere , ayıp. Şu anda f5 ve 8jk den sonra gündeme oturan takım Konyaspor , taraftara gelecek olursan bu yılın en iyi taraftarı Konyasporun taraftarıdır.

Renktaş bak dedigim gibi biz ne İngiltere nede Almanya ligi seviyesinde olamayız . Ya bizim bile en iyi oldugumuz yıl stadın 3/1'i boş kalıyordu. Olay şundan ibaret bu stad İzmir , Eskişehir , Bursa vb. kentlerden birine yapılsaydı bu muhabbetler olmayacaktı , ama iş Konyaya geldigi zaman hemen bok atmalar başlıyor .Bu ülkede zaten stadlar hiçbir zaman full çekmez.İlkönce bi saygı duyun lan insanlara , verilen emeklere , ayıp. Şu anda f5 ve 8jk den sonra gündeme oturan takım Konyaspor , taraftara gelecek olursan bu yılın en iyi taraftarı Konyasporun taraftarıdır.

Çok ciddiye alma derim.

neyse herkese iyi aksamlar , sporun gerçekten ne oldugunu ögrenmek isteyen varsa özelden mesaj atsın yardımcı olmaya çalışayım , spor bilimlerinde 4 yılda kazandıgım deneyimlerle ,
ya da taraftarlık nedir onuda ögretebilirim isteyene ; kaçak yayından maç izleyip , foruma girip ona buna küfür edenlere , trolleyenlere.
Forumdan hesabımı silebilrsiniz , herkese kolay gelsin.

:D olayın baslangıcını bilmeden niye lap diye atlıyorsun atarlı arkadaş :) en başında ben bu başlıgı açtıgım zaman söylendi bu sözler bana boş işlerle ugraşıyormuşum , dogrudur şuan boş bir işle ugraşıyorum :) ama bunu diyen mod arkadaşında 7000 mesajı olmuş bana bunu soylemesi çok saçma :) hayatı sanal olmuş yani.

Bana 7000 mesaj üzerinden vurmaya çalışıp (ki henüz 7000 değil, 7000'e tamamlamak nereden baksan 1 ayımı alır.) sana hak verdiği için 11000 ve 35000 mesaja sahip 2 kişinin mesajını beğenmişsin.

Boş insanlarla bu kadar yüz göz olma sana yazık. Beden öğretmeni adamsın, senin gibi insanlar boş zamanlarını bu tür mecralarda eritmemeli.

Son düzenleme:
Üst Alt