Koray Günter: "Formamı ve arkadaşlarımı özledim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Koray Günter: "Formamı ve arkadaşlarımı özledim"

32debd5bcb1e4c909bfe7b4cae47961a.jpeg

İsviçre'deki hazırlık kampında oynanan Thun maçında sakatlanan Koray Günter, sağlık durumu hakkında GSTV muhabiri Deniz Gülen'e açıklamalarda bulundu.

Tedavi süreci hakkında konuşan Koray, "4 hafta önce ameliyat oldum. Doktorlar her şeyin iyi gittiğini söylüyorlar. Dizim şu anda iyi durumda. Planladığımız sürecin önünde gidiyoruz. Artık ayakta durabiliyorum, bu bile benim için çok önemliydi" dedi.

Hafif antrenmanlar yapmaya başladığını kaydeden Koray, sakatlık anıyla ilgili olarak, "Daha önce ciddi bir sakatlık yaşamamıştım. Sakatlandığım anda dizimden gelen sesi hayatım boyunca unutmayacağım. O anda aklıma sağlığım gelmedi. Çok üzüldüm. Çünkü bu yıl önemli hedeflerim vardı. Her şey çok olumlu gidiyordu. Benim senem olacaktı" diye konuştu.

"Sakatlığıma rağmen daha güçlü döneceğim" diyen Koray Günter, "Şimdi sadece sağlığıma odaklandım. Tedavi sürecim devam ediyor. Fakat formamı, takım arkadaşlarımı çok özledim. Bu formayı tekrar giymek için sabırsızlanıyorum" ifadelerini kullandı.

https://www.galatasaray.org/haber/futbol/koray-gunter-formami-ve-arkadaslarimi-ozledim/33221

Gerçekten ACL yırtılması çok kötü bir sakatlık o an saliseler içerisinde anlıyorsunuz ve ağrısını hissetmiyorsunuz bile , çok büyük hayal kırıklığı yaşıyor insan , özellikle sporcular ve yaşayanlar bilir.

Sakatlık harbi kötü bişey allah korusun. 1 hafta önce halı sahada ayağımı burktum 2 gün üstüne zor bastım hala mor hala ağrısı var 1 haftadır ne çektiğimi ben bilirim bide bu adamlar çapraz bağ koparıyor.

Eğer Dortmund'un bundan beklentisi olmasa şayet 7m a geri alma maddesi koydurtmazdı. Sağlam bir altyapısı ve iyi bir kumaşı var. Ne biz üstüne düştük ne de kendisi caba gösterdi. Geldiğinden beri geriye gitti. Durtmund da iken bir resmi vardı baklavalar atiker sıralı otogaz sistemleri gibiymış herif. GS'da adam göbek yaptı bildiğin ya. Çok büyük bir potansiyeli daha heba ettiğimiz için gurur duymamız lazım.

Geçen sezon Alman 2.ligine veya fransa 2.ligine kiralasaydik şimdi kaya gibi stoperimiz olmuştu.

Hemde serdara bi ton para vermezdik

HELAK OL YAĞLI SURAT!

Üst Alt